2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok erken bence test için canım biraz daha beklemelisin diye düşünüyorum bide yatay çıkması tuhaf bence test bozuk olabilir bir kaç gün daha bekleyip öyle yap canım inşallah hamilesindir

Cok sukur canim varmiymis kanama alani peki inslalah saglikla kucaklarimiza aliriz cok sevindim inanki
Şu an kanama alanı yok sadece o gün den kalan kanların var ve pıhtı şeklinde gelenler onlar panik yapma her şey yolunda elhamdulillah dedi
Tekrar kanama olursa ihmal etme acile git dedi

acilde iğne yapmaları gerekiyormuş bana ama yapmamışlar malesef
İyi MaşaAllah bekletmemiş seni kuzun hemen de kalp atışlarını duyurdu Benimki pek Nazlı Kız mı acep
Kızlar nazlı olmaz mı canım
Kız erkek diye hiç ayrımım yok inan ki 4 yıldır gözümüz yolda
Gelsin sağlıkla evimizin ilk bebeği

Iyi hadi cok şükür canim olmaz inslalah bi daha yinede dikkatli ol hareketlerinde

Canım valla bi haftadır benim hiç düzenim yok midem bulanmıyor ama tansiyonum 9/5 8/5 hep böyle sürünüyorum valla tansiyon aletiyle yaşıyorum sen nasılsın
benimde bu iki gündür daha hafif geçiyor uyku eğilimi de azaldı sanki bebişin kalp atısını duydun mu?

Aynen bende de koku hassasiyeti başladı yemeklerden tiksinmeye başladım canım tüm gün ağzıma yemek girmiyor sadece mandalin portakal onlar kokmuyor yemek gibi
Olsun canım bunlar tatlı rahatsızlıklar Bebişlerimize ve bize Allah'ım sağlık sıhhat versin. Bugün biz de çok şükür güzel pıt pıt seslerini duyduk. Adağım vardı imzamı ekledim ben de dualarını esirgemeyen tüm hamişleri öpüyorum

Slm kızlar randevum vardı bugun alttan kontrol ettiler ve eve geldigimde kanamam oldu. Keske hiç alttan kontrol ettirmeseydim cok korktum sımdı tekrar gıtmelıyım
Geçmiş olsun cnm alttan bakılan usg nin Bi sakıncası yok diyorlar ama bende karsıyım yapılmasını 2 hafta geç olsun ama bu endişeler korkular olmasın o yüzden bir daha izin verme
Bu arada kaç haftalık sın

Kızlar benım 2 kese göründü birinde bebek var birinde yok cok tuhaf bişey ne olabılır sızce. Saskınım ıkız olsa dıger kesedede bebek görünürdü

Kızlar benım 2 kese göründü birinde bebek var birinde yok cok tuhaf bişey ne olabılır sızce. Saskınım ıkız olsa dıger kesedede bebek görünürdü
Belki boş olan kese da bebiş olabilir cnm Geç döllenme olmus olabilir. Bebiş olmasada zamanla o kese bozulur ve kendiliğinden düşer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…