2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım ben bu vajinal ultrasona çok karşıyım sonuç olarak ilişki yasak diyip alttan muayene ediyorlar tamam aynı şey değil ama bi nebzede olsa benziyor ..bende bi ara enfeksiyon olmuştu doktor alttan baktıktan sonra kanamam oldu o kadar sert davranmıştı ki muayene esnasında ..Tövbe dedim bi daha alttan muayene ettirmem. Çok şükür benim doktorum alttan muayene demedi şuana kadar ama derse kabul etmem .Aslında bu birazda hastanedeki cihazlara bağlı oluyor
Sana katılıyorum ilişki yasak diyip alttan bakmak doğru değil bakalım cuma benimde kontrol var keseyi görmezsem alttan bakalım derse kabul etmem bekleriz biraz daha acelesi Yok

Evet canım kesinlikle ikiye bölümmüş durumda yani haklısın bende izin vermeyeyim nasılsa görülebiliyormuş kalbin atışı duyulmasa bile neden riske atayım ki zaten diğer gebeliğimde de alttan bakılmıştı hep 😔
Tabi ben sonradan öğrendim zararlı olduğunu hatta ilişkiye bile serbest demişti

Amiiinnn canım benim amin inşallah önümüzde ki yıl minnak elleri öpüyor kokluyor oluruz inşallah
Aminn insalah benim doktorumda prof yillarin doktoru canim benim birde tup bebek olunca hep alttan bakiyo yani daha saglikli bu sekilde rahmi gorebilmem dedi ama tabi sen bilirsin nasil istersen oyle baktir icine hangisi siniyorsa simdi ben ne desem bos her doktorun kendine göre kriterleri var 🤗yeterki saglikli guzel bi gebelik gecirebilelim inslalah

Kızlarr selam herkes nasıll🥰, bugün akşam ilk defa muayeneye gideceğim öncesinden betahcg baktırdım tekrardan geçen hafta pazartesi 118,87 idi değerim bugün çıkan sonuç 5537 sizce nasıl fazla mı yükselmiş ??😬
Normal canim benim ilk 829 cikmisti 3 gun sonra 4100 cikmisti ama tek suan guzel artmis degerin belki bi ihtimal ikiz olabilir ama olmayadabilir

Herkese merhaba
Bende ilk defa gördüm bugün bebişimi
5.5mmcik 🙈
Minik kalbi de dinledik çok şükür 🙏
Hesaplama da 6+2ydi ultrasonda 6+2 çıktı..
Darısı bekleyen herkesin başına inşallah
Gözün aydın ne güzel bı haber öyle 🥰🥰Allah kucağınada almayı nasip etsin darısı başımıza 😘

Senin değerlerin nasıldı canım ?🥰 Böyle yüksek çıkmasında kötü bir sebep olmaz heralde değil mi? Aşırı stres oldumm😬
Bir den 200 de iken 2000 e çıktı doktor direk ikiz olabilir hazırlıklı olun demişti 😁 kötü bir şey demedi canım sende içini rahat tut 🌿🍃
Canım diğer gebeliğinden bahsetmişsin sağlıkla ilerlemiştir umarım
Maalesef tatlım bu 5. Gebeliğim inşallah bu sefer kucağımıza alırız sağlıkla mutlulukla pıhtılaşma ve bazı doktorların ihmali sebebiyle nasibimizde yokmuş
Aminn insalah benim doktorumda prof yillarin doktoru canim benim birde tup bebek olunca hep alttan bakiyo yani daha saglikli bu sekilde rahmi gorebilmem dedi ama tabi sen bilirsin nasil istersen oyle baktir icine hangisi siniyorsa simdi ben ne desem bos her doktorun kendine göre kriterleri var 🤗yeterki saglikli guzel bi gebelik gecirebilelim inslalah
Elbette tatlım her doktorun tarzı önerisi farklı e bizi de rahatlatıyorsa daha ne olsun

inşallah hayırla sonuçlanır hepimizin gebeliği burada uyuyor mu uyumuyor mu kızlar şunlar süt yapıyor diye güzel haberlerle geliriz 👶🏻🤰🏻

Selamlar , benim de cumartesi yaptığım idrar testi pozitif çıktı. Dr um bu hafta yok 31 Aralığa randevu alabildim. Umarım bebiş sağlıklıdır ve kalp atışını o gün duyarız. 10 aylık tüp bebek tedavisi ile olan bir kızımız var bu durum bize çok sürpriz oldu ve hala şaşkınız, hayırlısıyla sonuçlanır inş 🙏🏻Yaş da olunca düşük vb. Durumlardan daha çok korkuyor insan...

Bir den 200 de iken 2000 e çıktı doktor direk ikiz olabilir hazırlıklı olun demişti 😁 kötü bir şey demedi canım sende içini rahat tut 🌿🍃

Maalesef tatlım bu 5. Gebeliğim inşallah bu sefer kucağımıza alırız sağlıkla mutlulukla pıhtılaşma ve bazı doktorların ihmali sebebiyle nasibimizde yokmuş

Elbette tatlım her doktorun tarzı önerisi farklı e bizi de rahatlatıyorsa daha ne olsun

inşallah hayırla sonuçlanır hepimizin gebeliği burada uyuyor mu uyumuyor mu kızlar şunlar süt yapıyor diye güzel haberlerle geliriz 👶🏻🤰
Ahh Kıyamam canım ya Rabbim şifa versin inşaAllah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın 🤲🏼

Maslaalh Benim 6+2 de dinledim 5.6 mm di 😊kalp atis hizi kacti soyledimi gerci yaziyor ultraston kagidinda
Teşekkür ederim size de maşallah 🤗
Hızını hiç bilmiyorum ama çok az dinletebildi zaten küçük olduğu için önce gösterdi yanıp yanıp sönüyordu 😍 sonra nefesimi tutturup dinletti 🙈💕
Neresinde yazar kağıdın

X