2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aa bide ishalmi olcucak.eyvah eyvah hergun duzenli vereyim rahat etsin diyodum.gozlemliyeyyim ohalde bi hafta kadar ona gore bende gun asiri falan vereyim bari.gazli bebek cok zormus gercektenilk bebegimde hic boyle sikintim yoktu.bu kiz tambir gaz bombasi gibi

Ben biberon kullanıyorum ama bu sefer meme emmeyi reddediyor çok ağlıyor meme vermeye calisinca
Benimkide meme reddi yapıyor çok ağlıyor ama zorluyom biraz alıncada emiliyor gündüzleri meme biraz sağdığımdan veriyorum gece biberon en azından 1 ayı atlatayım . Sende tekrar tekrar dene bence

Kızlar siz bu gaz için kimyon rezeneyi nasıl yapıyorsunuz internette okudum ama cesaret edemedim bebeğe icirmeye anne sütünden başka birşey vermiyorum su bile.
Ama her gün gaz sorunu yaşıyoruz uyumuyor uyutmuyor belli saatler
Kendim sürekli rezene,papatya içiyorum ama bebeğe denemedim.

Birde oğlu olup sünnet ettirmeyi düşünen var mı bizimkine biz şimdiden düşünüyoruz da ne kadar erken o kadar iyiymiş derisi yenilenme süreci bebekken sünnet olması daha iyiymiş var mı yaptırmayi düşünen

Biz de düşünüyoruz ama 40 dan sonra belki. Şuan ben anneliğe bebeğimiz yeni dünyaya anca alışıyor çok kararsızım o yüzdenn

Sen iciciceksin onu diye biliyorum.bebege bi cay kasigi verebilirsin demisti eski dr um ama ozamanlar ihtiyac olmadigi icin hic vermedim ben

Rezene ve tohum tarçın içine papatya ekleyip günde 3 kez kendim içiyorum gaz sorunu yaşamıyoruz. Siz çayı kendinize nasıl demliyorsunuz ben de ayarı mı çok kaçırıyorum acaba diyorum bazen fazla uyuyor

Biz de düşünüyoruz ama 40 dan sonra belki. Şuan ben anneliğe bebeğimiz yeni dünyaya anca alışıyor çok kararsızım o yüzdenn
Ben çok duygusalim topuk kanı alirlarken bile aglayasim geldi uyuyordu birde kuşum ağlattılarsünnete nasıl dayanicam bilmiyorum ama herkes erken olmasının daha sağlıklı ve iyi olduğunu söylüyor

Rezene ve tohum tarçın içine papatya ekleyip günde 3 kez kendim içiyorum gaz sorunu yaşamıyoruz. Siz çayı kendinize nasıl demliyorsunuz ben de ayarı mı çok kaçırıyorum acaba diyorum bazen fazla uyuyor
Rezene ve papatya içiyorum genelde ama ayrı ayrı canım karistirmadan french presste.
Kimyonnve tarçını denemedim

Ben kendimde probiyotik aldığım için sanırım bu sefer hem sütten hem damladan probiyotik fazla geldi ishal karin ağrısı yaptı. Normalde gaz sorunu fazla yaşamamıştı, doktor verin dediği için verdim,bugün vermedim gözlemledim evet fazla geliyormuş çocuğumu gereksiz sikintiya sokmak istemedim. O yüzden bizimkine şimdilik çok gazlı olduğu günlerde vereceğim. Senin minikkus eger çok gazliysa biogaianin icerigindeki probiyotik sayısı yüksek iyi gelir aslında, yediklerimizden de kaynaklı tatlım sanırım ona da dikkat edebilsek

Bende doğum yaptım salı günü 10:30 da sezaryanla 39 hafda 0 günlükken dün çıktık ama bugün bebeğimin ateşi 38 derece olunca yatış yapıldı yoğun bakım ünitesinde kalıyor gözlemliceklermis orada neden böyle oldu alt üst oldum evde bom boş kaldı çok kötüyüm bebeginde böyle bir durumla karşılaşan varmı Allah kimseyi evladiyla sınamasın

İnternette dr dinlediğime göre 26 derece altı olması gerekliyormuş. Kolay nefes almaları için. Dr osman gönülal hafta hafta anlatıyor dinlemeni tavsiye ederim.

Bende gece biberonla veriyorum uykudan uyanmıyor çünkü. Gündüz kaşıkla vereyim dedim çıldırdı sinirden. Benim sağıncada fazla gelmiyor
Benimde gelmemeye basladi 2 tane pompanaldim biri elektrikli biri elde ikiside guzel cekmiyor sutum az gelmeye basladi cocukta emmek istemiyor

Ay bu hemoroid beni benden aldı ya sezaryen bu kadar zorlamadi oturmak kalkmak hepsi ayrı acıtıyor krem kullanıyorum başka çaresi çözümü yolu yok mu
Ben doğumdan sonra çok kötü yaşadım çok şişti oturamadım yürürken paytak paytak yürüdüm. Dr verdiği kremi ve dediklerini uyguladım. Buz masajı yapıp burun spreyi sıktık sonra krem sürdük şükü 4 güne acısı azaldı. Küçülmeye başladı.

Canım döküldüğünü nereden anladın benim hala duruyor gibi içde dışda. İçden sallanan bir ip geliyo elimr

Canım döküldüğünü nereden anladın benim hala duruyor gibi içde dışda. İçden sallanan bir ip geliyo elimr
Dus aliyorken iplikler elime geldi dokuldu cnm bir de ben papatya cayi ile hep dus aldim her wc gittigimde hemen dusa girdim papayta cayi ile dus aldim ve sumak ile de bir defa sumak bir defa papatya cayi ile daha kolay dokuldu galiba disardan popoma kadar olanlarin yarisi dokuldu yarisi hala duruyor ama ben hafif icten de yikiyorum diye iplikleri eleyebiliyordum

Bende papatya ile yıkıyorum ama içi ellemeye cesaretim yok dıştaki geçse kıl operasyonu kolay olacak şimdi tam temizleyememiyorum korkuyorum zarar vercem diye. Sumak dediğin nasıl birşey yemeklere kullandığımız mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…