2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben bebeğimi kaybettim canım Allah sizlerinkine hayırlı uzun ömür nasip etsin. Düşmanımın başına vermesin
Rabbim sana sabırlar versin başın sağolsun cennette yavrun kurtarıcın yanına yoldaşın olsun inşallah veren de Allah alan da acının tarifi yoktur ama Rabbim kucağını boş bırakmasın tez zamanda acını hafifletip sana güzel hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Tek tek yazamıyorum kızlar hepinizden Allah razı olsun. Eğer benım kızım de yaşasaydı %90 engelli olacaktı zaten tabi takdiri ilahi ben evladımı her türlü baş üstünde taşırdım da rabbim böyle layık gördü. Minicik taputun içinde önümde gidiyor pamuk elleri bugun soğuk toprağa girecek. Çok sıkıntılar atlattım pek kolay hayatım olmadı daha 25 yaşındayım ama buda daha bi betermiş. Nasıl geçecek bilmiyorum rabbim kimseye yaşatmasın

Kızlar hepiniz den Allah razı olsun benım için birer kez evlatlarınızı koklayın
Canım ne diyeceğimi bilemiyorum o kadar üzgünüm ki… Rabbim diğer doğmamış evlatlarına uzun ömürler versin inşallah… acın yatışınca buna sebep olanlar için her türlü şikayet dava yoluna başvur seni 42 ye kadar bekleten bu sağlık sistemine lanet olsun… Rabbim sana dayanma gücü versin

Canım Allah razı olsun ben suçluymuşum ıkınamamışım

Ben de senin gibiyim. Sut ilk gun iyiydi. Hemsire yardimiyla emdi ama simdi uzak duruyor memeden. Cunku gogus ucum da yok. Mecbur mama veriyorum. Sadece bugun emdi. Onda da sut geldi mi bilmiyorum. Moralim bozuk valla

Allah sana dayanma gucu versin. Her sey bir sinav.

Ne desem anlamsız kaldı. Başın sağ olsun. Rabbim yardımcın olsun

Yok cnm doktor yazmadi doktor vitamin d3 yazdi bunu ben kendim aldım etrafimda 2/3 dogumunu yapmis cok arkadasim var onlarda bu ilaci kulaniyor onlarin tavsiyesiyle aldim almanyada doktorlara kalsa ac brakacaklar bebekleri onu verme bunu verme neymis bebek bir gogusten 10 dk digerinden 10 dk emecekmis 3 saate 1 Gelde doktora anlat sutumun yetmedigini cocuk emiyor sut az geliyor yoruluyor brakiyor 15/20 dk sonra tekrar ac mama takviyesi yapma diyor nekadar vermem gerek diyorum ml soylemiyor uyuz oluyorum sadece benden emecekmis takviyeye gerek yokmus doymuyor ki cocuk bu geceyi hazir mama ile gecirdik karni 40/60 ml ile doyuyor 3 saat uyuyor cocuk yoksa geceler zehir oldu ac oldugu icin uyumuyor uyutmuyor bu ilaci gercekten tavsiye ediyorum bebek cok guzel gaz cikartiyor midesi rahatliyor geceyi sorunsuz geciriyoruz k konuda

Arkadaşlar bebişlere gaz damlası başladınız mı? Biz henüz 2 haftalığız, doktor 1 aydan önce gaz damlası önermiyoruz dedi. Sizlerden başlyan ve memnun kaldığı damlayı önerecek olan var mı

Canım Allah razı olsun ben suçluymuşum ıkınamamışım
Allah kahretsin onları çok üzgün olduğum gibi çokta öfkeliyim 42 ye kadar beklet sonra da seni suçla sakın sakın kendini suçlu hissettirmelerine izin verme doğru ıkınamamakla alakası yok kendi suçlarını sana atfetmişler pislikler böylelikle vicdan rahatlattılar heralde adiler burda biz ne desek yavrunu geri getirmez ya da acını dindirmez ama archerwoman a katılıyorum hakkını aramalısın yaptıkları yanlarına kalmamalı

Ben bebeğimi kaybettim canım Allah sizlerinkine hayırlı uzun ömür nasip etsin. Düşmanımın başına vermesin
Ah be kuzum ne desem bilemedim ama inan acını en derinlerde hissettim Rabbim güç kuvvet versin dualarimiz seninle ve meleginle Rabbim daha güzel anılar yaşamanı nasip etsin vardır bir hayır ama peşini bırakma şikayetçi ol hastaneden de doktordan da kesinlikle

Süt artırıcı sormussunuz kızlar bana hastanede numune bir damla verdiler suya karıştırıp içiliyor onun etkisi mi bilmem ama sütüm çabuk arttı sezaryen oldum. Belki denemek isteyen olur bestlak damla bol sutlerimiz olsun inşallah

Aynen öyle abartmadan 2 en fazla 3 saate en az 60 İçmesi lazımmış 1 buçuk aylık olana kadar bu şekilde ilk öncelik tabiki anne sütü onu bizde biliyoruz yetmediginde mama gerekirse sağ sürekli o şekilde ver memede çabuk yoruluyorlar gitgide daha da alisacaklar inşallah damlada aklımda bulunsun Sağol cajim

Allah herseyın en ıyısını bılır senın ıcın hayırlı olan buymus, daha guzellerıyle ödüllendırecek seni inan buna,, hakkında herseyın hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…