2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben bebeğimi kaybettim canım Allah sizlerinkine hayırlı uzun ömür nasip etsin. Düşmanımın başına vermesin

Canımmmm rabbim sabır versin. Bu bebeginin eksik kalan ömrünü doğacak bebeklerine versin inşallah. dualarım seninle.

Ben bebeğimi kaybettim canım Allah sizlerinkine hayırlı uzun ömür nasip etsin. Düşmanımın başına vermesin
Ah ya Canım benim ne diyeceğimi bilmiyorum senden iyi haber bekliyorduk, acın için çok çok üzgünüm bunu yasamak zorunda kaldigin için çok çok üzgünüm keşke acını hafifletebilsek keşke. Allahım sabırlar versin ne denir bilmiyorum, çok büyük bir ihmalkarlık yaptı hastane çok kızgınım çok

Canım çok çok üzüldüm başın sağolsun sürecini en başından beri biliyorum tüp bebek topiğindeydik okuyunca içimde hissettim acını 😔 Allah sabrını versin size, ihmali olanlarında cezasını versin. Ne desek boş biliyorum ama tez vakitte soğusun acın inşallah 🥺

Cokkk cokkk üzüldüm basın sagolsunnn canım
Rabbim sabır versin güç versin.. sorumlu olanlarda Rabbimden bulsun inşallah son haftalarindi.. acını hatirlatmak istemem çok taze .. ama neden pekii nasıl oldu bir anda çok az kalmıştı doğuma
Başka bir topicte yazmış 2 kez kordon dolanmış ve kanala sıkışmış doğumda da kakasını yapmış Allahım sabrını versin inşallah 😔

Başka bir topicte yazmış 2 kez kordon dolanmış ve kanala sıkışmış doğumda da kakasını yapmış Allahım sabrını versin inşallah 😔
Bı devlet hastaneleri neden zorla normal doğum yaptırıo sezeryana almio anlamiyorum ...
Rabbim sabır versin. Sebep olanlarda Allah'ından bulsun

Hic kusmuyor bugun ilk defa kusmaya kalkti onuda yuttu 🤣 doktorum 3 saate bir beslemeye basla dedi ama kizim benden emiyor cok az cunku zorlandigi icin memeyi brakiyor sonra 20 dk arasi aç 1 saat arasi ac hic doymuyor bende bugun gogsumu sagmaya basladim oyle veriyorum zorlanmiyor 60 cc emyor simdi besledim 60 yetmedi mama takviyesi de 30 cc yapti toplam 1 defada 90 emdi insallah normaldir karin agrisi icin birsey veriyor mu sunuz ben Bunu vermeye basladim gece cok rahat oluyor gunde 3 damla sabah oglen aksam ben sadece sabah bir de aksam veriyorum
Anladım yani her bebek kendine özel tabiki beslenmesinde zamanla oturacak aşırı yüklemek de iyi değil bende 2 en gec 3 saate bir en az 60 cc veriyorum dahasini isterse de ekliyorum öncelik anne sütü benimkide 20 25 dk ediyor yoruluyor bende sagdigimi veriyorum bi şekilde düzene oturuyor😊 şuanlik gaz yada karın ağrısı için birsey vermedim doktor mu yazdı o damlayı

Minnak89 Minnak89 canım nasılsın doğum yaptın mı ?
Pazartesi kızımı kucağıma aldım çok şükür 2700 Gr 48 cm minik bebeğim. ilk gün acıdan kivrandim resmen ve acayip kustum midem hassas ondan sanırım ne zormuş sezaryen bugün 3 gün bitti acılarim devam ediyor dogrulamiyorum iki büklüm kaldim. Sütüm de çok az damla damla geliyor emzirmeye çalışıyorum o da ayrı bi acı o kadar hassas ki göğüsler bugün daha yeni doluluk hissi oluyor ağrı oluyor goguslerde emzirirken süt geliyor mu onu bile anlayamıyorum çok çabuk uyuyor memede. Çoğunlukla mama yiyor süt yetmiyor psikolojim alt üst napicagimi şaşırdım.

Yavrumuz melek olmuş, çok üzüldüm ağladım canım okuyunca, ben iyi haber vereceğine çok inanıyordum ama Allahın hikmetinden sual olmuyor, cennette şefaatçin olacak kuzun, kendini çabuk toparlaman için dua edeceğim.

Ben bebeğimi kaybettim canım Allah sizlerinkine hayırlı uzun ömür nasip etsin. Düşmanımın başına
Rabbim bir acı yasattiysa mukafatini da fazla fazla verecektir eminim cok cok uzgunum ne desem bos biliyorum 2 gundur sirf sizi takip etmek icin giriyordum gruba bu sureci yakindan bilen biri olarak hep korktum sizin adınıza ama hic yazamadim buraya
Kuzenim de ayni evladiniz gibi oldu sogutmaya aldilar ama o yaşadı

Tabi ona yaşamak denirse
Beyninde hasar kaldi hemde ne hasar %98 engelli su an 10 yasinda görmüyor konusamiyor oturamiyor gece gunduz bagiriyor anlamsiz anlamsiz hala alti bezleniyor hala biberonla sut veriliyor daha oturduguna bile sahit olamadik
Bir gece annesi evden gidiyor babasi bakiyor ona bir gece babasi gidiyor evden annesi bakiyor ona
Cunku uyumanin imkani yok her saat basi bagirarak uyaniyor ama ne bagirma anlatamam size kucakta durmak istiyor devamli o kadar boyu uzadi kilo aldiki bir de durumu içler acısı
Ben hep korktum siz bebek uyandi ama hasar kalmis beyninde diyeceksiniz diye ve
Hep korktum kaybettik diyeceksiniz diye
Rabbim sabirlar versin birini aldi binini versin insallah

Hicbir sozde teselli bulmayacaksin biliyorum.....ne desek ,ne yapsak da acini hafifletebilsek diye dusunuyorum saatlerdir ama bulamiyorum....basin sagolsun😢acini en derin duygularimizla paylastigimizi bil🙏Rabbim, kimseye yasatmasin ve tez vakitte saglikli ve salih bir evlat mujdelesin sana🙏

X