2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Buraya bir şey yazılmaz ya kaç kez yazdım kimse cevap yazmadı ilginç valla
Bizler kadın doğum uzmanı değiliz, gebeyiz, deneyimlerimizi dilimiz döndüğünce paylaşıyoruz. İnsanlar yardımcı olmaya çalışıyor, yeri geliyor başkasının sevincine üzüntüsüne ortak oluyoruz. Benzer şikayeti olan yoksa nasıl cevap verebilir?Kesin ve hemen cevaplar almak istiyorsanız doktorunuza danışın.

Çok teşekkür ederim ederim cevabınız için, hamilelikte doktorumuza aklımıza takılan konuları ne güzel telefonla sorabiliyorduk, şimdi bambaşka bir süreç başladı, çocuk doktorumuzla henüz irtibat kurmadığımız yepyeni bir sürece başladık. 2 günlük bebişi hastane doktor gezdirmekten çekiniyorum bu dönemde. Çok sıkı takipteyim yavrumu, Cuma günü kontrole gideceğiz çocuk doktorumuza. Çok çok teşekkürler

Çok teşekkür ederim cevabınız için Tecrübeli anne bilgisine en ihtiyaç duyduğum dönemdeyim sanırım. Dün taburcu olurken hafif sarılık var demişlerdi, bugün de yüzünü sarı gibi görünce panik yaptım biraz Bol bol emzirmeye devam edeceğim yine, sütüm düne göre daha iyi geliyor, mama da takviye ediyorum. Çişini de yapıyor. İnşallah iyi oluruz. Tatlı yeme ve güneş ışığı çözümlerini deneyeceğim Bu dönemde 2 günlük bebeği belki de gereksiz yere hastaneye çıkarmaktan çekiniyorum. Cuma günü doktorumuzla tanışıp, inşallah onunla güzel bir şekilde irtibat kurabiliriz. Çok teşekkür ederim tekrar

Canim benim kizda geceleri acikip agliyor ama emmek istemiyor oyüzden sütümü sağıp biberonla veriyorum. yoksa az emiyor uyuya kalıyor . Bunada şükür diyorum

Canim dinlen bol bol zaten 3 gün kalmiş olmaz birşey Allah ın izniyle

kızlar cocugum gaz sancısı cekıyor sebebı benım corap gıymememmıs sutum soguyormus ondan oluyormus boyle dıyıp duruyor kayınvalıdem boyle bırsey olabılırmı

Ben teşekkür ederim

kızlar cocugum gaz sancısı cekıyor sebebı benım corap gıymememmıs sutum soguyormus ondan oluyormus boyle dıyıp duruyor kayınvalıdem boyle bırsey olabılırmı
Valla ben giyinmiyorum cnm ama sana şunu söyleyebilirim bebişe gün ortası hariç akşam ve sabahları çorap üstüne de çoraplı pantolon giydiriyorum. Mesela az önceye kadar yarım kollu zıbın ve çorap giydirmiştim. Şimdi le çorabın üzerine patiklli pantolon giydirdimayaklatı sıcak olursa gazını daha rahat çıkartır birde bebeğin üşüyüp üşümediğini ayaklarına ve burnuna dokunman yeterli eğer soğuksa bil ki bebeğin üşğyordur . Bu arada anne sütü sıcaktır için rahat olsun

Benimkide çok uyuyo . Uyandırmak için herkes seferber . Benim sezeryan doğum o nedenle böyle. Kendi iradeleriyle doğum gerçekleşmediği için kendilerini anne karnında gibi hissetmeleri normal doğuma göre biraz daha uzun sürüyor.

Benim oğlumun da gaz sorunu var alakası yok tabi ki bağırsakları sterildi şimdi oturuyor dünya düzenine alışıyolar o yüzden oluyor ayağımızla sütümüzün ne alakası varmış

Aynen bende oyle yapıyorım canım pantolunu corabını gıydırıyrm aksam ustu olunca zaten cok sıcak yerde yasıyoruz ben sutu pompalayınca ılıklıgonı hıssdyrm sutun ama anlatamıyorum

İlk hafta 2 saatte bir beslemek gerek diye biliyorum geçmiş olsun birseyi yoktur merak etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…