2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim 10 gundur degerim istenilen gibi artiyordu Bir anda dusmeye basladi dusuk dediler lekelenme kanama olmustu ama agri sizi hic olmamisti kanamadan sonra degerim Bir hafta duzenli artmaya devam etti . En son 178 e dustu 0 lamasini bekliyoruz progestan seviyemde 38 di cok iyi doktor da sok oldu
Kan sulandirici igne ve coraspirin
Kullaniyordum degerlerim bu kadar guzel artarken progestanim yukselirken Neden dusuk yapmis olabilirim bilgisi olan var mi kan sulandirici yapmaz deilmi heterozigot var Bende

Canım çok geçmiş olsun kan sulandırıcının dozu az gelmiş olabilir pıhtılaşma varsa.

Canım çok geçmiş olsun kan sulandırıcının dozu az gelmiş olabilir pıhtılaşma varsa.
Burda genetik testler yaptilar turkiyeden biraz daha farkli onda ki doktor degerlerin iyi oldugunu soylemisti Hatta kullanma dedi ama Ben turkiyedeki doktorumu dinledim heterozigot oldugum icin dozun fazla gelmesi bi problem yaratmaz deilmi eksik gelmesi dusuge sebep olur saniirm

Genelde kan sulandırıcıya rağmen düşük olunca bir dahaki gebelikte dozu arttırıyorlar bildiğim kadarıyla. Senin kimyasal mı oldu yoksa keseyi görmüş müydün operasyon geçirecek misin ?

Genelde kan sulandırıcıya rağmen düşük olunca bir dahaki gebelikte dozu arttırıyorlar bildiğim kadarıyla. Senin kimyasal mı oldu yoksa keseyi görmüş müydün operasyon geçirecek misin ?
Benim doktor dusuk dedi kimyasalda degerler bu kadar yukselmez dedi Ben Kese icin gidememistim iptal etmisti doktor zaten 6. Haftada gidicektim burda Christmas zamani diye randevu ayarlamak cok zor oluyo o zamana kadar kan takipleri yapiyordum 4 kata yakin artis oluyordu surekli her Iki gunde bir anda dusmeye basladi sonra kese deil kanama alani gorduk . En son Bir hafta sonra 178 e dusmus degerim . Agrim felan da olmadi hic anlamadim nasil
Oldugunu . Kimyasalda degerler az artar binleri gormez dedi o yuzden erken dusuk diyor ama bilmiyorum ki

178 e kadar dusmus haftaya bir kez daha kan testi yapalim umarim kendiliginden ilaca gerek kalmadan duser dedi Insallah operasyona gerek kalmaz Bu ucuncu kaybim Diger ikisi dogal yolla hamile kalmistim bunda tup bebekti

Benım daha minnacık olan embrıyomun kalbını dınleme calıştı daha kalbi atmıyo embrıyo yenı oluşmaya başlamış 7 dakıka falan doppler cihazla üzerıne odaklanıp dınlemeye calıştı ondan korktum kalbıne zarar vermişmidir daha embrıyonun yenı oluşma aşamasında diye

canım çok geçmiş olsun ama bende de bi önceki transferimde oldu değerim güzelce artarken birden düştü bizde şaşırdık kimyasal densi sonra değerim 110 du 221 oldu sonra 534 oldu sonra 980 oldu bundan sonra düşmeye başladı değer ne anlama geliyor baktım hep bualamadım doktor kimyasal dedi geçti kese yok diye

Ayni seyi yasamisiz canim o kadar zorki Cok guzel degerlerle her Iki gun de sevinip kese gununu bekleyip Iki haftalik sevincin Bir anda kaybolmasi Benim doktor Sadece sasirdi kimyasalda artmazdi dedi ama Ben bu isi anlamadim saglikli gebeliklerde artar guzel bu sekilde dusuklerde ve tehlikelerde beta hcg daha yavas artmasi gerekmezmi en azindan progestan duserdi 38 di Bir anda dustu suanki transferinde durum ne canim Ben korkuyorum artik Sanki hamile olduguma sevinemicem gibi daha once dogal yollarlada bi kez dis gebelik gecirdim bir kez de 6 aylik kaybim olmustu

çok kötü şeyler yaşamışsın canım inan çok zor bir süreç ALLAH yardımcımız olsun . Bu transferimde de bebek gelişimi yavaş bakalım gene kontrole gideceğim canımda bu kadar kayıp normal değil sorun neydi sizde genetik testleri falan yaptıdın mı

Canim Bende rahim filmi Butun testler yapildi Sadece heterozigot cikti bazi doktorlar Sadece corapin veriyormus Benim doktorum faydasini goruyorum diye kan sulandirici igne ve coraspirin verdi . Ona ragmen bunu yasadim oncekilerde igne kullanmiyordum dogal yolla bir senede Iki kez kayip yasayinca 4 sene ara verdik sonra benek dusunmeye basladik Iki sene olmayinca tup bebek ilk denemede negatifti . Ikincisi Boyle oldu . Kan pihtilasma icin onlemde almistim bu sefer . Turkiyede Amerikada gitmedigim doktor kalmadi Bir tek esimde dna sperm analizi yapmamistik o donem Turkiyede olmadigi icin aklima tek bu geliyor son care 4 tane dondurulmusum var 6. Gun embriyosu . Bu Iki transfer 5. Gundu taze boyle olunca 6. Gun gelisimi biraz geriden diye daha cok korkmaya basladim

Gelisim toparliyor bazen canim kuzenimde olmustu geriden geliyordu kontrollerde sonra haftasina gelip toparlamisti Insallah oyle olur Sakin stres yapma en kotu stress . Cok var geriden gelip toparlayan gununden gidip problem olanda nasip . Insallah saglikli kucagina alirsin

canım bende sana onu dicektim eğer sende bi sorun çıkmadıysa kesinlikle eşinin sperm dna sına baktır derim sana buda en büyük etken malum sperm değerleri nasıl normalde birde nerde yaptırdın işlemini bu sefer türkiyede

inşallah inşallah canım bakalım inşşallahhhhh Allah bana bağışlar

Bende önce ki gebeliğim de kullanmıştım. Şimdi o ilaçlar kullanmazsan o enfeksiyon ilerleyip bebişe zarar verir o yüzden Dr nu dinle ilaçları kullan onun yanında bol bol su iç ciddi anlamda bol su iç birde tuvalete gittiğinde tüm idrarın çıktığına emin ol

Merhaba kızlar üç günülük hafif ara kanMam oldu kanamadan sonra gebelik testi yaptım iki defa çıkmadı şu an normal adetime 2 gün var ilken bu sabah yaptım silik çıktı ne gebelik mi bu sizce çok heyecanlandım

Eklentiler

• B1ACB7DF-B425-4D4C-B58A-E5751EE0A664.jpeg
    150,5 KB · Görüntüleme: 48
  • 5546E619-2BD1-43C3-8C09-CEB375871B36.jpeg
    126,8 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…