2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benimki de her gün hıçkıryor canım cok bariz hissediliyor gün içinde 1 kez falan 5 dk bir hıçkırık tutuyor. Hem seviniyorum hem üzülüyorum garip su yuttu gene diye

Oy masallah sağlıkla kavusmussunuz geçmiş olsun senin zorluguna da kolayca toparlarsin inşallah bol sütlü emzirmeli sağlıklı günler yaşayın

Ela hanımlar nasıllar canım senin kız konuşmaya başladı daha benım ki ortada yok

Canimmm Ela hanım emiyor ,gaz çıkarıyor ,mıcıyor valla . Senin kızı davul zurnayla ,dualarla karşilayacaz annesi . Geç olsun güç olmasin bir nefeste kurtarsın

Ben de hıçkırıkları yukarıda hissediyorum bedeni de göbeğiminin yukarısında yan yatıyor gibi geliyor sanırım hiç gelmeye niyeti yok sancımda yok. Hıçkırıkta her gün 2-3 kez mutlaka oluyor ve eskiye göre uzun sürüyor neden bilmiyorum o hıçkırırken ben üzülüyorum zorlanıyor gibi geliyor :) hıçkırık bitene kadar kımıldamadan bekliyorum :)

Saglikla kucagina al Inslaah rabbim hicbirimizin kucagini bos birakmasin sag saglim kucakalrimiza alalim insallah

Hayirlisi Ile kucaklarsin kizini ins. Sancilarin duzenli miydi peki? Aralari kac dakika civariydi?
Gecen persembe Benim sancilar duzenli denilebilecek araliklarda 50 civariydi.dunden beri daha belirgin kasilmalarim .nedense hic hazirlik yapamiyorum.cantami bile yerlestiremedim.

Benimki de her gün hıçkıryor canım cok bariz hissediliyor gün içinde 1 kez falan 5 dk bir hıçkırık tutuyor. Hem seviniyorum hem üzülüyorum garip su yuttu gene diye

Yazık yavrucuklarıma yaaaa ben haftada 2 kere falan hissediyorum keşke her gün hissetsem solunum hareketlerini göstermişti ama doktorum bir sıkıntı yaşamayız inşallah

Hayırlı olsun. Size de ayrıca çok geçmiş olsun. Eve geçince o rahatlıkla sütün de artar merak etme.

Allah razı olsun canım hepimizin başına darısı sağlıkla inşallah sancılarım hiç düzenli olmadı açıkcası ara ara kasılır kasılır geçerdi, benim en büyük problemim sürekli aşağıya batar gibi zonklar gibi hareketler hissediyordum. Bence senin de yakındır eğer düzenliyse hazır etmekte fayda var çantayı

Canimmm Ela hanım emiyor ,gaz çıkarıyor ,mıcıyor valla . Senin kızı davul zurnayla ,dualarla karşilayacaz annesi . Geç olsun güç olmasin bir nefeste kurtarsın
Sağlıcakla büyüsün canım inşallah Amin canım benım ki de gelsin hepimizin ki gelsin sağlıcakla bi de kız erken doğuyor diyorlar ya sinir oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…