2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hastane uzak değil on beş yirmi dk bişiy. Sancı falan hissetmiyorum pek dünkü kasılmalarıda hissetmedim zaten açılmada yoktu. ama karnım taş gibi kasıklarımda çok ağrı var oturamıyorum uzanamıyorum mahvetti beni kaç gündür. Bekliyorum artık bi işaret gelsede gitsem doğuma diye.
Dogum cok uzak degil gibi gorunuyor ama emin olmak cok zor. gidip kontrol ettirebilirsiniz ya da bebegin hareketlerinde bir degisiklik, kanama, su gelmesi Vs yoksa evde dayanabileceginiz kadar bekleyebilirsiniz.

Ayyy aynı beni anlattın canım ya.
Bende p.tesi yı bekliyorum biran önce.
Sağlıkla gelsin kuzucuğun canım. Valla onca ay bekleyip şu son haftaları beklemek niye zor acep 😄 valla penguen gibiyim artık geç uyuyorum zaten bacaklarım ağrımaya başladı şişik hissediyorum. Heralde eli kulağında rabbim tüm annelerimizi sağsalim evladına kavuştursun.

Sağlıkla gelsin kuzucuğun canım. Valla onca ay bekleyip şu son haftaları beklemek niye zor acep 😄 valla penguen gibiyim artık geç uyuyorum zaten bacaklarım ağrımaya başladı şişik hissediyorum. Heralde eli kulağında rabbim tüm annelerimizi sağsalim evladına kavuştursun.
Aramız da iki gün var 🥰 aynı bende aşırı şişik ağır hissediyorum bebek hiç gelecek gibi değil ilk doğum mu sizin

Dogum cok uzak degil gibi gorunuyor ama emin olmak cok zor. gidip kontrol ettirebilirsiniz ya da bebegin hareketlerinde bir degisiklik, kanama, su gelmesi Vs yoksa evde dayanabileceginiz kadar bekleyebilirsiniz.
Daha dün zaten muayene olmuştum canım. Beklicem bakalım, dediğin gbi su sancı vs olunca zaten koşa koşa giderim. Teşekkürler 😊

Aramız da iki gün var 🥰 aynı bende aşırı şişik ağır hissediyorum bebek hiç gelecek gibi değil ilk doğum mu sizin
Evet canım. Bacaklarımda ağrı şişlik çok hissediyorum sanki küçük beden külotlu çorap giymişimde sıkıyor gibi. Kasıklarımdada aşırı ağrı var ayakta çok duramıyorum bebek çok baskı yapıyor hoş oturunca uzanıncada rahatım yok ya 😄

Evet canım. Bacaklarımda ağrı şişlik çok hissediyorum sanki küçük beden külotlu çorap giymişimde sıkıyor gibi. Kasıklarımdada aşırı ağrı var ayakta çok duramıyorum bebek çok baskı yapıyor hoş oturunca uzanıncada rahatım yok ya 😄
Sağlıcakla gelsinler de inşallah çok gecikmezler korkuyorum valla kakasını falan yer oksijensiz kalır diye ben devlet hastanesine gidiyorum bi de hakkımız da hayrlısı artık

Benimde sağ bacağımın diz ile bilek arasında kramp gibi ağrı varmı yürümekte zorlanıyorum.
Acaba belirti mi 🤔
Brnm sürekli sağ kasığımda ağrı var hareket ederken özellikle birde sol kaburgam çok kötü durumda yine önceki gebeliğimde de öyleydi doktor kaburga kemiğini deforme ediyor dedi sadexe parol iç dedi hiç bir işe yaramıyor

Sağlıcakla gelsinler de inşallah çok gecikmezler korkuyorum valla kakasını falan yer oksijensiz kalır diye ben devlet hastanesine gidiyorum bi de hakkımız da hayrlısı artık
Aynen canım bende devlet hastanesine gidiyorum. Annem şaşıyo bana, millet korkar diyo sen pek heveslisin. arada sancım olunca devamı gelsede gitsem hastaneye diye bakıyom ama nerde 😄

Herkez ağrıdan kasılmadan falan bahsetmiş 🙄 benim durumum okadar riskliydi hep ilk ben dogracam zanetmiştim durumum haftalar ilerledikce iyiye gitti 😁 ne kasılma ne ağrı hiç birsey yok en son ben doğruyormuşum gibi şakalar yaptık galiba gercek olacak 🤣🤣 1/2 haftadir da zaten hic dikat etmiyorumfazla yorumeye basladikevde is yapmaya fln baya saldim ama benim acilmam bile yok 🤣 ki 28/29h larda 1.5 cm acilmam vardi 🤷‍♀️🤣 simdi o da yok

Ya kızlar 39 oldum bugün ne gelen var ne giden 1 haftadır detaylı temizlik yapıyorum halıları bile yıkadım. Bu gün bütün evin yerlerini elimle sildim. Squat yapıyorum hergün ve 10 bin adım atıyorum. Ananas ve hurma yiyorum ama yok. Aşağı baskı bile yok o kadar rahat hareket ediyorum ki hamile değilmiş gibi. Bende mi sorun var?
Perine masajını denediniz mi ise yarar belki birde ilişki öneriyorlar son zamanlarda uyarıcı olsun diye

Bugun sabahtan beri karnım bir taş, şişip şişip geriliyor ve az ama sert hareketler hissediyorum. Ayaklarım balon olmuş şimdi farkettim. Karnımda çatlak yoktu, bugun itibariyle olmuş demek ki kaçınılmaz sonmuş yağ merhem hikaye. Bazen belimden sırtımdan hafifçe bi ağrı yokluyor gibi. Tuvaletim varmış afedersiniz gaz varmış hissi de cabası. Akıntılarda sıklaştı. Bugun uyurken koruyucu alez serip uyuyacağım belli olmaz diye düşündüm tabi uyuyabilirsem😀 son günlerde uyuyamıyorum. Heyecan, gerilim, korku, sevinç, Özlem ve daha niceleriyle burayı takipteyim 😃 neler oluyor bana

Aynen canım bende devlet hastanesine gidiyorum. Annem şaşıyo bana, millet korkar diyo sen pek heveslisin. arada sancım olunca devamı gelsede gitsem hastaneye diye bakıyom ama nerde 😄
Peki sana çatı muaynesi yapıldı mı bi de doğumla alakalı bişey diyorlar mı normal olacak sezeryan olacak diye canım

X