2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Trendyol a baktım ama bedenleri yok. Bir de sütyenle emzirme atleti diye yazıyor nette ama onlar kaplı mı onu anlamadım.

O şekilde var aldıklarım öyle. ama ben dışarı çıkarken kullanmak için hani göğüs uçları belli olmasın ekstra sütyen kullanmayım diye istiyorum. Olmadı kaplı emzirme sütyeni alacağım artık.
Göğüs pedi işe yaramıştı bende yetiyordu onu koymam göğüs ucunu belli etmiyordu
Kızlar bebeklerine şu veren varmı yada vermeyen
İlk 6 ay sadece anne sütü ya da mama canım suya ihtiyaçları yok
Kizlar toparlayici külot yada tayt alan var mi sezeryan olacaklar ozellikle.. nasil bir sey aldiniz yada alacaksiniz.. korse almak istemiyorum ilkinde aldim ama kullanamadim..
Yüksek bel külot aldım sadece korse almadım almam da heralde sıcakta dayanamam sanırım bir de onun varlığına 😂

Emzirme atleti bakıyorum netten ame kaplı emzirme atleti almak istiyorum. Tekrar bir de sütyen takmamak için. Alan var mı marka model önerileniz var mı? Bi ara LCW gördüm ama şimdi bakıyorum yok.
Ben lcw.den aldim, kapli modeli guzeldi. Magazalarda yok maalesef, internetten aldim ben de. Siz ara ara stoklari takip edin, ben de bi ara baktigimda yoktu sonra stok geldigini gorunce aldim hemen☺️

Selâm kızceler.
3 gündür bel ve kasık ağrısı var bende beyaz akıntımda ara ara çamaşıra vuruyor.
Doğum belirtisi mi.
P.tesi kontrol erkenden aciile gitmem gerekiyor mu sizce

Ya kızlar 39 oldum bugün ne gelen var ne giden 1 haftadır detaylı temizlik yapıyorum halıları bile yıkadım. Bu gün bütün evin yerlerini elimle sildim. Squat yapıyorum hergün ve 10 bin adım atıyorum. Ananas ve hurma yiyorum ama yok. Aşağı baskı bile yok o kadar rahat hareket ediyorum ki hamile değilmiş gibi. Bende mi sorun var?
Hayy maşallah inşallah kolay doğumun olur.

ya kzlar bişi soracagım. ben 32 de calışabilir raporu almıştım. orda 37 nci hafta nın hangi gün olacagı belirtilmişti.
iş yerine bildirdim e devletten baktm şimdi sadece 32. hafta o gün aldıgım tarih girilmiş analık çalışır aktarma var yazmışlar.
37 nci hafta tarihim belirtilmemiş hiç. e nabızda da raporlarda da o şekilde
37 de gidip calışamaz raporu mu almam lazım şimdi???
Evet tekrar 37.haftada hastahaneden çalışamaz analık raporu alman lazım.

Kızlar bana cevap verebilecek olan biri varsa çok mutlu olurum. Dün ntsye girdim biraz kasılma çıktı ama sıkıntı yoktu eve geldim. Ama son bi kaç gündür özellikle bugün bel ağrısı bacak ağrısı ve çatı ağrısı artık çok yoğun hissediyorum. ne otururken ne ayakta ne uzanırken rahatım, karnım sanki mengeneyle sıkılıyo gibi yavrumu sıkıştırıyom gibi hissediyorum. ayaklarım zaten şişti buna sanki tüm bedenim eşlik etmiş gibi. her an patlamaya hazırım. karnım taş gibi ve ağrıyor. doğum yakın mı değil mi nasıl anlıcam hiç bilmiyorum uyuyamıyom artk 😔

Selam kızlar uzun zamandır okuyup yazamiyordum.. Ben de ikinci defa verilen sezeryan gününden önce oğluma kavuştum çok şükür ikimizde iyiyiz bir aksilik olmazsa bugün hastaneden çıkacağız.. Bayramın ikinci günü gezmeye diye evden çıkıp bir devlet hastanesinde acilden giriş yapıp bebeğin suyuna ve nst sine baktiralim önce diye düşündük.. Doktorum söylemişti 37 den sonra acilden giriş yaptırabilirsin diye.. Neyse gittik sağolsun nöbetçi doktor tansiyonuma bebeğin suyuna bakti nst çekelim dedi ve benim macera başladı.. İlk nst de düzenli sancılar çıktı ve ben kasılma dışında bir şey hissetmiyordum ara ara evde de olup 34ten beri nst cekildigim için normal diye düşünüyordum.. Sonra sancılar icin serum nst şeklinde bir sıralama başladı 3 seruma rağmen şiddeti azalsa da düzenli sancılar azalmadı doktor yatış veriyoruz bugün doğum olacak deyince korku başladı eşim ve oğlum saatlerce hastane bahçesinde beni bekledi hemen kendi doktorumu aradım nst sonuclarini gönderdim o da bugün doğum yapman şart dedi ilki sezeryan olunca erteleme lüksün yok dedi.. Devlete tüm riskleri göze aldığıma dair kağıt imzaladan beni bırakmadılar iki ayrı doktor hem beni hem eşimi uyardı.. Oradan çıkıp kendi doktorumla hastanede buluştuk ve bir saat içinde doğumum oldu.. Yaşadığım paniği korkuyu anlatmaya gerek yok sanırım çok şükür neyse ki şimdi ikimizde saglikliyiz.. Doktorum panigimi gözyaşlarımı görünce eşimi de doğuma aldı sağolsun o beni çok rahatlattı.. Şunu anladım ki ben tam olarak sancı nedir bilmiyormusum bebek toplanıyor diye düşünüyordum.. Bebekleri kucaklarına almayi bekleyen tüm annelere sağlıklı güzel doğumlar diliyorum
Sağlıkla büyüsün her şeye rağmen çok güzel bir hikaye:)

Kızlar bana cevap verebilecek olan biri varsa çok mutlu olurum. Dün ntsye girdim biraz kasılma çıktı ama sıkıntı yoktu eve geldim. Ama son bi kaç gündür özellikle bugün bel ağrısı bacak ağrısı ve çatı ağrısı artık çok yoğun hissediyorum. ne otururken ne ayakta ne uzanırken rahatım, karnım sanki mengeneyle sıkılıyo gibi yavrumu sıkıştırıyom gibi hissediyorum. ayaklarım zaten şişti buna sanki tüm bedenim eşlik etmiş gibi. her an patlamaya hazırım. karnım taş gibi ve ağrıyor. doğum yakın mı değil mi nasıl anlıcam hiç bilmiyorum uyuyamıyom artk 😔
Dun Kasilmalarin, sancilarin arasi 5 dakika da 1e dusunce gel dediler bana.hastane max.10 dk uzaklikta.sizin yolunuzun uzunlugunu hesaba katip duzenli sancilari takip etmeniz lazim Yola cikmak icin.

Kızlar merhaba benim bebeğim hala dönmedi bir kaç haftadır Spining Babies egzersizlerini yapıyorum. Bu konuda tecrübesi olan ya da benimle aynı durumda olan var mı?

Dun Kasilmalarin, sancilarin arasi 5 dakika da 1e dusunce gel dediler bana.hastane max.10 dk uzaklikta.sizin yolunuzun uzunlugunu hesaba katip duzenli sancilari takip etmeniz lazim Yola cikmak icin.
Hastane uzak değil on beş yirmi dk bişiy. Sancı falan hissetmiyorum pek dünkü kasılmalarıda hissetmedim zaten açılmada yoktu. ama karnım taş gibi kasıklarımda çok ağrı var oturamıyorum uzanamıyorum mahvetti beni kaç gündür. Bekliyorum artık bi işaret gelsede gitsem doğuma diye.

Ayyy aynı beni anlattın canım ya.
Bende p.tesi yı bekliyorum biran önce.

Dun geceden beri aynen sag arka diz Ile bilek arasinda Damar cekmesi gibi agri var.ustune Zor basiyorum.yakinda dogurursaniz Haber verin de cantami hazirlayim Bende 🤭
Kramplar bende daha önceleri vardı.
Magnezyum kullandıö geçti. Ama bu sefer bacak ve kasık ağrıları da var.

X