2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım gözün aydın aynı zaman da geçmiş olsun. Bebeğin topuk altına parmağınla tıklatır gibi vur büyük ihtimalle öyle uyanması lazım

Canım biraz daha zaman geçsin bence snde rahatlarsın şimdi tedirginsin daha. Mutluyum senin zor bir gebelikten gelenlerden biride sensin çok şükür evladın yanında sağlıcakla büyüsün

Sizlere soru sora sora doğurcam ben bu gidişle
Canim sancini takip etmen lazim.ne kadar slklikla geliyor? Beraberinde kasilma da oluyor mu? Eger 10 dk da 1e duserse sanciyla birlikte kasilma cantani hazirda tutabilirsin.Bazi uygulamalar var sanci, kasilma sayaci gibi. Onlarla kontrol edebilirsin hem kaydi da durur uygulamada.bir Yanina uzanip kendini dinlendirerek beklemek en iyisi.

Tebrik ederim, Allah sağlıklı, huzurlu bir ömür versin yavrunuza Benim ilk gebeliğim olduğu için tecrübem yok maalesef, sorunuza cevap veremedim. İnşallah en kısa sürede düzeninizi sağlarsınız

Bi sabahtan olduydu sağ kasığıma dogru simdide sol kasigıma dogru girio ama gecmio geldi mi duruo oyle orda agri ben de anlamadim

Canım biraz daha zaman geçsin bence snde rahatlarsın şimdi tedirginsin daha. Mutluyum senin zor bir gebelikten gelenlerden biride sensin çok şükür evladın yanında sağlıcakla büyüsün

Amin canım amin. Hepimiz çesitli zorluklar yaşadık rabbim bundan sonra hepimize güzel günler nasip etsin inşallah.

Arkadaslar bu haftalar gogus uclarinin agrasi normal mi?ilk trimestardan sonra hic agrim sizim yoktu ama sabahtandir uclari yaniyornormal midir?

bende çok uğraşıyorum canım ama pek uyanmaya niyeti yok gibi iki saatte bir beslemeye çalışıyorum uyandirabilirsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…