2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ne gece ne gümdüz uyuyamıyorum hem sıcaktan hem bebek hiç durmuyor çok hareketli ne tarafa dönsem ordan tekme atıyor iki gündür toplam 3 saat uyumadım sanırım çok kötüyüm

Koltukaltım karardı benim de. Bi doğuralım da onlara da çare buluruz inşallah
Ben sabah onu arastiryordumresmen kendimden tiksiniyorum...dogumdan sonra esim bu ne derse hastanede degistirmisler derim artik o derece....oyle kararmis ki killarla butunlesmis rengi ve jileti rastgele savuruyorum..bi kac tane kür gordum nasip olursa dogumdan sonra deneyecegim

Kızlar ne gece ne gümdüz uyuyamıyorum hem sıcaktan hem bebek hiç durmuyor çok hareketli ne tarafa dönsem ordan tekme atıyor iki gündür toplam 3 saat uyumadım sanırım çok kötüyüm
Sanirim ben de oyleyim 2-3saat zor yatiyorum o da sicakta imkansiz klimanin onundeyim resmen...uyaninca da gozlerim bile kipkirmizi dinlenememis ve tum eklemlerim agriyor sekilde uyaniyorum...saglikla dogursak buna da sukur

bu ne yaaa :)
bizde fikrimizi söyledik gayet güzel diye.
kimin ne söyledigini unutuyorum bu konularda . sadece bebekleri ve kendi saglıgı ile ilgili önemli konularda ekran görüntüsü alıp arkadası aklımda tutuyorum.
sizin gözünüze hitap eden bizim için kullanışıyla önemli olabilir:)
kimse ay hoş denmesini beklemiyor ama içimizden ah ne hoş diyen cıktı diye de böyle yazılmasına gerek yok

Gule gule kullanmayi nasip etsin Rabbim...3. kisinin yorumunun hayatinizdaki yeri ve onemi zaten yoktur ve olmamali da ...

İnşallah Eşim gamzenin otozomal dominant olarak aktarıldığını söylüyor senin oğlanın da yanaklarında olması çok muhtemel yani

Benimde eşiminde gamzelerimiz yok ama benim kızın 2 yanağindada gamzeleri var . Kimbilir kime çekti cimcimem

Ne güzel maşallah sağlığı nasıl şuan canım bebişin sen toparladın mı kendini

Canim ates takibi yapiyorum sürekli. Bende takinti haline geldi geceleri uyumadan bekliyorum gündüzde anneme bekletiyorum ben biraz uyuyorum. Emzir +gazini çıkart +altini bezle diye döngü devam ediyor. Çok zor ama çokta güzel. Rabbim her kadına her isteyene tattırsın .

Canim gözünaydin öncelikle. Mutlaka uyandir uyandiramiyorsan hemşirelerden yardim iste. idrar çikisi olmasi icin ve sütünün artmasi icin emmedi şart. Ben ayak altlarina masaj yapiyordum birde burnunu sıkıyordum uyansin diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…