2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay hadi inşallah😍 İlk çocuklar genelde anneye benzer diyolar bu da doğrudur umarım😆

Olur inşallah ya🤗 doktor da ilginçmiş😄 bence gayet normal doğacak hepsi , sağlıkla gelsinlerde🌸
Benim mizacı mimikleri şimdiden net babası çene gamzesi de ama sanki yanakları benim bebekliğim 🙈doktorum eşime aynı sen diyor kırıldın mı dedi bana yooo dedim babası da çok yakışıklı benzese mutlu olurum bile 🤩sadece tek bi özelliği benden olsun isterim göz olur yanak olur burun olur (lütfen burnu bana benzesinnnn aminnnnnnn🙏🏻) 🙈🤣🤣🤣🤣

kızlar bende doğurdum sancılar durmadı
ve sezeryanla aldım bebeğimi kucağıma.ben ve bebek ıyiyiz ama bebeğim sürekli uyuyor uyandıramiyorum idrar çıkışı daha bir kez oldu 24 saatte normal mi çok stres oldum
Ya hayırlı uğurlu olsun 🤩🤩🤩Altını aç canım topuklarını sık burnunu sık uyandırmak için pompan var mı sağ öylesine emmesin kaç cc çıktığını takip et

Benimde eşiminde gamzelerimiz yok ama benim kızın 2 yanağindada gamzeleri var . Kimbilir kime çekti cimcimem 😍
Maşallah ona 🤗 ne tatlıdır şimdi o 😍
Bende ayva yerken yanaklarıma bastırdım çukur yerlerini gamzesi olsun diye 😂 kayınvalidemin önerisiydi 🤓 inşallah ayva gibi tüylü olmaz yüzü o ayrı 🤪

Anlık durumumuz bu canım. Yanıyoruz valla. 😳 bu arada yanindaki ilk oyuncagimiz abimiz yapmiş 😂

20210721_171302.jpg
Kızlar bebeklere ne giydiriyısunuz hava çok sıcak az gise titriyor çok giyse sıcaklıyo 😔

Yaaa 😍 ne kadar şanslı böyle bir abisi olduğu için . ona hayal gücüyle çok güzel bir oyuncak yapmış 🤩

Evet bende aynisini söyledim oğluma. Gaza gelip 3 tane daha yapmiş 😩yeni çoraplarini kesmeseydi iyiydi 😂

X