2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Oyy gamzesi de mi var çok severim Benim de iki yanağımda var inşallah oğlumda da olur diyorum hep Tamam senin haberlerini beklicem Ama ölçümler haftalara göre baktım milimlik oynuyo ben hiç sanmıyorum kafaları kocaman olucağını. Burda mı tam hatırlamıyorum happy moms’ta da olabilir birisi yazmıstı kafası büyük önde demişler gayet normal doğdu bebeğim diye. Şapkaların olur yani annesi güzel günlerde giysin

Tesekkur ederim canımm biraz daha yatınca gecmis cok korkmustum

Aynen milet sanki internetten sipariş üstüne yapıyor şu cinsiyetçiler biktirdi

Aynen herşeyden önce sağlık bende hem kiz hem oglan istiyorum ikincisini siparis verecegim erkek olsun saglikli evlat olsunlarda valla hiç fark etmiyor da oyle insanlarda var işte yapacak birsey yok

Aynen herşeyden önce sağlık bende hem kiz hem oglan istiyorum ikincisini siparis verecegim erkek olsun saglikli evlat olsunlarda valla hiç fark etmiyor da oyle insanlarda var işte yapacak birsey yok
hamileligin son zamanlarından mı nedir:)
dilimin kemigi kalmadı artık . çat çat söylemeye başladım çogu seyi

İnşallah Eşim gamzenin otozomal dominant olarak aktarıldığını söylüyor senin oğlanın da yanaklarında olması çok muhtemel yani

Benim kızım var hepimizin çocuğunu Allah bağışlasın bu sefer de kız dediğimde herkes olsun Allah hayırlı evlat versin tesellisine girdi önce tamam ben de değişik olsun istemiştim ama şimdi deseler bunu ver biz sana erkek verelim değiştirmem bir elsa bir de anna’m olacak diyorum kızımın da nasıl hoşuna gidiyor babamız zaten kız istiyordu kv ilk zaman bozuldu rahmetli kayınpederimin ismini vermek için oğlan doğurayım diye bakıyordu ters köşe yaptık
Demek Gamze direk geçiyormuş çok sevindim ablası gamzeli benim gibi cücük kızım da gamzeli olur o zaman bu kafa olayı tutarsa hepimizin bebesi koca kafalı doğacak herhalde bana da kafa önde demişti doktor büyük mü olacak yani kafası dedim hayır anormal bir durum yok sizin baş çevreniz de çok küçük değil dedi ben de koca kafalı oldum sanırım o ara

İnşallah Eşim gamzenin otozomal dominant olarak aktarıldığını söylüyor senin oğlanın da yanaklarında olması çok muhtemel yani
kız o ne demek :) bize biyoloji dersi çalıştırmaaa

benim eşimim gözleri yeşil , benim kahverengi ve gözlerim çekik.

baskın diye biliyorum koyu renk cekik göz . ultrason görüntüsğ aynı babası.
gözleri de renkli olur mu acaba diyorum ama o da ona benzerse benlik hiç bişi olmuyo

Cnm iyiyim şükür bebişte küvozde halen ama dünden beri emziriyorum günde iki defa gidip emzirdikçe kendimi çok iyi hissediyorum. Sen nasılsın cnm
İyiyim bende çok şükür. Bu sıcakta hayatta kalmaya çalışıyorum
İnşallah bir an önce gelir yuvasına bebeğin

Baskın demekmiş işte gamze varsa anne babadan birinde çocukta da olması çok yüksek ihtimal yeşil göz baskın değil ama ben hep görüyorum ya anne babadan biri yeşil ise oluyor ya inşallah olur

Kızlar park yatak baya gömülmüştü buralarda çirkin falan diye dün kurduk, size göstermek istedim, anne yanı olarak bağladık, nevresimini serdim, cibinliğini de örtünce çok hoşuma gitti, gece her uyandigimda yatağı izledim, sabah uyandım yine bakıp daldım hayallere bebeklerimiz saglikla gelsin yeter ki, hiç önemi yok eşyalarinin güzelliği çirkinliğinin.

Bu arada normal dogum istiyordum ama plasentanin yerleşiminden dolayi sezeryan olacakmiş dogumum biraz tarih öne çekilince basladım son hazirliklara. Allah hepimize hayirli dogumlar nasip etsin

Çok tatlı sağlıkla kullanmayı nasip etsin rabbim
Ben de park yatak aldım ama anne yanı olmuyor benimki. Rengi de aynıymış Cibinlik ben başta istememiştim ama çok güzel durmuş ekstradan mı aldın canım sen ? Ben de mi alsam dedim görünce

Yaa ne güzell olmuş yakındaa ordan minik bir çift göz etrafı izlicek heveslendim görünce , bizimde bu aralar kurmamız lazım ama kurunca saatlerimiz bu çirkin beşiği izlemekle geçiyo

Aminn insallah sagol valla cibinlik biraz daha hoş bi goruntu verdi evet hem de toz sinek falan girmez içine yatağın, biz hepsi icinde olanı aldık cibinlik de vardi ama internette ayrica satiliyordur bence bakmak lazim
Yaa ne güzell olmuş yakındaa ordan minik bir çift göz etrafı izlicek heveslendim görünce , bizimde bu aralar kurmamız lazım ama kurunca saatlerimiz bu çirkin beşiği izlemekle geçiyo
tesekkur ederiz evet yaa iple çekiyorum o günleri. Valla odaya girip girip bakıyorum hala inanamiyorum bu eve bir bebek gireceğine Kurun da izleyin siz de

benimkinin aynısı yoyko:)
bence de park yatak gereksiz gömüldü cok kullanışlı yoyko bir de 2-3 yasına kadar kullanılacak bili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…