2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım seninkinin de mi kafası büyük benimki iki hafta ileride ve kapanmıyor her hafta gittiğimde hep yine iki hafta çıkıyor 😂 karnı da bu hafta bir haftaya yakın geri çıktı aklımda hayal edemiyorum çok zayıf da değil normal kiloda şu an doktorun sana da normal dedi mi benimki hep normal diyor ama karın geriliği bu hafta çıktı 👀
Ay evet canım ya 2 hafta önde hep, hatta son kontrolde 2 hafta + bikaç gündü🙈 ısrarla bi sıkıntı var mı diye soruyorum hayır sadece koca kafalı bi bebek olcak diyo😀 babasına benzicek sanırım diyo eşimin biraz kafası büyük galiba🙈 karına dikkat etmedim bi bakayım canım , ama bi iki hafta önde geride olması önemli değildir artık.
Hem bazen ölçümler yanılabiliyomuş bebeğin pozisyonu ile alakalı ben çok takılmıyorum sağlıklı olsunlarda☺️

Ay evet canım ya 2 hafta önde hep, hatta son kontrolde 2 hafta + bikaç gündü🙈 ısrarla bi sıkıntı var mı diye soruyorum hayır sadece koca kafalı bi bebek olcak diyo😀 babasına benzicek sanırım diyo eşimin biraz kafası büyük galiba🙈 karına dikkat etmedim bi bakayım canım , ama bi iki hafta önde geride olması önemli değildir artık.
Hem bazen ölçümler yanılabiliyomuş bebeğin pozisyonu ile alakalı ben çok takılmıyorum sağlıklı olsunlarda☺️
Ben de takılmıyorum aslında ama kafamda canlandıramıyorum büyük kafa bel biraz geri bilemedim hiç 😅benim kafam küçük ama eşiminki büyük ona çekmiş galiba çene gamzesi bile görünüyor ultrasonda o da eşimden 🤭ben senden önce doğurıcam gibi yaramazlık yapmazlarsa doğduğunda yazarım 🤭hayır o değil çok güzel şapka almıştım dinazorlu falan giydiremeyeceğim olmayacak 😁🤣🙈

Bugün Ağustosa kadar beklemez bebek falan diye tekinsiz tekinsiz konuştu bizimkiler ya. Yok karnım aşağı iniyormuş bilmem ne. Eşimin gelmesine 10 gün var. Tek başımayım. Zaten evhamliyim. İyice bozdular moralimi ya.
😂😂Ben 34.haftamdayim goren diyor gobegin inmis asagi dogum cok yakin...Allah korusun diyorum daha 1ayimiz var ...millet basimiza muneccim kesilmis...takmayin ve bosuna stres yapmayin....bisey bildikleri yok maksat laf olsun

😂😂Ben 34.haftamdayim goren diyor gobegin inmis asagi dogum cok yakin...Allah korusun diyorum daha 1ayimiz var ...millet basimiza muneccim kesilmis...takmayin ve bosuna stres yapmayin....bisey bildikleri yok maksat laf olsun
Biri diyo ki karnı aşağı inmiş doğum yakın gibi, diğeri diyo ki ama iki hafta bekler di mi abla. Diğeri diyo ki bekler ya.
Herkes jinekolog. Süre de verdiler sağolsunlar hazırlık için. 😂

Biri diyo ki karnı aşağı inmiş doğum yakın gibi, diğeri diyo ki ama iki hafta bekler di mi abla. Diğeri diyo ki bekler ya.
Herkes jinekolog. Süre de verdiler sağolsunlar hazırlık için. 😂
Bana da aynı bu bayram 20 gün var diyorum, o en fazlaaa belki daha yakına gelir diyolar🤨 tam kavurmayı almışım bi soğuk ter boşalıyo ah o doğum nası olacak diye hafif tırsıyorum çünkü 😂😂 kilo alana çok kilo almissin, almayana niye almadin, hamile olmayanların hamile olanlardan daha çok söz hakkı var doğum ve bebek bakımı hakkında🤪

Bana da aynı bu bayram 20 gün var diyorum, o en fazlaaa belki daha yakına gelir diyolar🤨 tam kavurmayı almışım bi soğuk ter boşalıyo ah o doğum nası olacak diye hafif tırsıyorum çünkü 😂😂 kilo alana çok kilo almissin, almayana niye almadin, hamile olmayanların hamile olanlardan daha çok söz hakkı var doğum ve bebek bakımı hakkında🤪
Her gören aaa karnın ne kadar büyümüş diyo. Dokuz aylık hamile olduğum için büyümüş olabilir mi acaba?
😁

Kızlar merhaba sağ kasık ağrısıyla uyandım bu sabah sizce korkmalı mıyım
Takıp edin kendinizi bence belden kasiklara düzenli vuruyorsa sanci olma ihtimali yuksek ama sadece kasikta varsa ve dinlenince geçtiyse dogum sancısı olmayabilir. Çünkü cidden dogum sancısı belden kasiklara vuruyor anlamamak mümkün değil ve sanci vurunca bebek toplanıp karin sertleşiyor

Dun gorumcemle goruntulu bayramlastik.kalk bakalim Dedi nasil gorunuyor karnin.kalktim diyo ki aa kilo almissin 🤣🤣😅 e Yani surda 3 hafta ya var ya Yok dedim. Ama icimden de saymadim degil. 3 cocuk dogurmussun, sayisiz hamile gormussun etrafinda cok mu garip bir durum kilo almam....diye. soyleyebilsek icimizden gecenleri ne Gaz kalacak ne odem 🤪

Her gören aaa karnın ne kadar büyümüş diyo. Dokuz aylık hamile olduğum için büyümüş olabilir mi acaba?
😁
herkes bişi diyo, deli millet .
kuzenimin 7 aylık emiyormuş.
mama aldım mama vermeye calısıyorum bir yere gidince meme vermek zor oluyo bu keyfici diyo.
içimden dedim elalem emzirmek için bi tarafını yırtar . buna da süt vermek zor geliyo😂

bana diyo senin erkek olacak şimdi daha gazlı olur.
kendisi ikinciye erkek istedi kız oldu.
annesi bana diyor ki erkek olmuş hayırsız olmuş kız erkek fark etmez.

sanki ben erkek olsun istedim. bizim ilk cocugumuz bizde ikisi de yok fark etmez dedim :)
hayır kac aylık hamileyim ne diye sinirimi bozuyorsun ki. bir de diyo dogurcan haberimiz yok

herkes bişi diyo, deli millet .
kuzenimin 7 aylık emiyormuş.
mama aldım mama vermeye calısıyorum bir yere gidince meme vermek zor oluyo bu keyfici diyo.
içimden dedim elalem emzirmek için bi tarafını yırtar . buna da süt vermek zor geliyo😂

bana diyo senin erkek olacak şimdi daha gazlı olur.
kendisi ikinciye erkek istedi kız oldu.
annesi bana diyor ki erkek olmuş hayırsız olmuş kız erkek fark etmez.

sanki ben erkek olsun istedim. bizim ilk cocugumuz bizde ikisi de yok fark etmez dedim :)
hayır kac aylık hamileyim ne diye sinirimi bozuyorsun ki. bir de diyo dogurcan haberimiz yok
Ayy böyle kıskanç insanlara uyuz oluyorum olabildiğince de uzak duruyorum .
Benim arkadaşımda bebeğine mama vermeye çalışıyor daha 3 aylık 🤦‍♀️
anne sütü gibi var mı ya bence en az 1 yaşına kadar anne sütü emzirilmeli.
cocuğun cinsiyetini sizin istemenizle bir alakası yokki internetten sipariş mi sanki 🤣 Allah vergisi sonuçta ne olmasını istemekle olmuyor 🤣

cocuğun cinsiyetini sizin istemenizle bir alakası yokki internetten sipariş mi sanki 🤣 Allah vergisi sonuçta ne olmasını istemekle olmuyor 🤣
Bu cinsiyet muhabbeti beni bitirdi bu hamilelikte.soruyorlar erkek diyorum. AA bu da mi erkek, yine mi erkek, olsun ne yapacan saglikli hayirli olsun artik ne diyelim...diye gidiyor muhabbet.hee bu da erkek oldu kizi tutturamadik deyince bu yorumlara karsi ,(hic umrumda degil cinsiyeti) ayni kisiler tepki veriyor.sukret sukret ne guzel akilli, melek gibi ogullarin var diye. 🤣🤣🤣🤣

ztn tedavi ile oldu bilmiyorlar.
ben kız erkek bişey istemeyi bile akıl etmedim.
ama duymuştum dinen kız için dua bile edilebiliyormuş :)
bizim için saglıklı olsun kız erkek önemli degil. insanın içinden gecer belki ama böyle insanlara şunu istiyorum bunu istiyorum demek yanlış geliyor bana😂😂
Allah evlat vermiş saglıklı olsun yeter .

Bu cinsiyet muhabbeti beni bitirdi bu hamilelikte.soruyorlar erkek diyorum. AA bu da mi erkek, yine mi erkek, olsun ne yapacan saglikli hayirli olsun artik ne diyelim...diye gidiyor muhabbet.hee bu da erkek oldu kizi tutturamadik deyince bu yorumlara karsi ,(hic umrumda degil cinsiyeti) ayni kisiler tepki veriyor.sukret sukret ne guzel akilli, melek gibi ogullarin var diye. 🤣🤣🤣🤣
hayır bunlara laf ta sokulmuyo:) desen oglanları çiftlediö kimi oglan için ugrasır diye kudursun diye.
insanın içi rahat etmez o cümleyi söyledi diye.
bizim komşunun 3 kızı varmış erkek için bir daha hamile kalmış o da kız .
öyle söyledi biri erkek için düşündüler diye.
yani ne gerek var . arastırsa bilse3 kızı edebiyle büyütüp evlendirse cennete gircegini :) cocuk yapma peşine düşmez belki.

valla oglancılıga sinir oluyorum. bizim sülalede var biraz oglancılık. allahtan benim babam öyle düşünmez erkek kardesimle ayırmaz beni.

hayır bunlara laf ta sokulmuyo:) desen oglanları çiftlediö kimi oglan için ugrasır diye kudursun diye.
insanın içi rahat etmez o cümleyi söyledi diye.
bizim komşunun 3 kızı varmış erkek için bir daha hamile kalmış o da kız .
öyle söyledi biri erkek için düşündüler diye.
yani ne gerek var . arastırsa bilse3 kızı edebiyle büyütüp evlendirse cennete gircegini :) cocuk yapma peşine düşmez belki.

valla oglancılıga sinir oluyorum. bizim sülalede var biraz oglancılık. allahtan benim babam öyle düşünmez erkek kardesimle ayırmaz beni.
Biz 3 kiz kardesiz ve annem hep kiz olacagini bilsem 10 tane dogururdum Der. 5. Erkek torunu geliyor.beceriksizler 1 kiz doguramadiniz diye soyleniyor.alisverise gidiyoruz Bakiyorum kiz bebek reyonunda 😂😂😂😂

Biz 3 kiz kardesiz ve annem hep kiz olacagini bilsem 10 tane dogururdum Der. 5. Erkek torunu geliyor.beceriksizler 1 kiz doguramadiniz diye soyleniyor.alisverise gidiyoruz Bakiyorum kiz bebek reyonunda 😂😂😂😂
hahaha :)
erkek annesi olmak da farklı bi duygu kızı bilmiyorum tabi :) daha gebe olarak bu duygu bende :):):)
ama kız esyalarına da bitiliyo gercekten 😂😂😂
ama bende ogluşum saglıklı gelsin çok cool bişi yapcam ben giydirirken ❤️❤️💙
rabbim o sevgiyi kalbine düşürünce sanki ne olacaksa onun sevgisi agır basıyo değişik bişi yaa 🙈
bizim ilk evlat olunca

X