2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bebek bezi aldınız mı kızlar? Ben önceden prima premium care düşünüyodum içerik temiz değilmiş pure düşünmeye başladım sonra sleepy neden olmasın dedim şimdi de molfix neden olmasın diyorum 😁 içerikleri temiz. Taşırma olayı nasıl acaba araştırma yapan çevresinde duyan var mı bu konuda bu markalarla ilgili
Ben pampers pure aldım indirimlere bakın derim normalde çok pahalı ancak ben joker trendyol gibi bi siteden indirimle tanesi 1.3 ₺ olacak şekilde aldım ❤️İlk birkaç ay pure kullanıp sonra sleepy e geçmeyi isterim (ocak batıran cins çünkü pure) sleepy nin de içeriği çook temiz ❤️

Ben de ilk bebeğimde içeriği temiz diye sleepy almıştım ama her bez değiştirmemizde üst de değiştiriyorduk aşırı taşırıyordu. Kış bebeğiydi ve sürekli ağlıyordu hoşlanmıyordu hem bez hem üst değiştirmekten. Ne zaman ki primaya geçtik anca rahatladık. Şuanda bezden kesmek için migros un kendi marka bezini aldım. O da hem pşik yapıyor hem taşırıyor. Primadan iyisi yok. Prima aktif bebek kullandım çok memnum kaldım yeni doğana da kullanacağım.

Günaydınlar kızlar yardım edin kapı süsü çikolata siparişi vereceğim zaman daraldı ve araya da bayram giriyor ama ben hala kızıma bir isim bulamadım delircem Selin-Deniz-Ayla ve Gökçe biraz sıcak geliyor ama bir türlü seçemiyorum😢 iki isim seviyorum bu kez de yanlarına 2.isim bulamıyorum 😭
Ben Selinay ismini çok begenmiştim ama eşimle ortak bi karara varamamistik 😁 tavsiye ederim
Selinay,Ömür,Alya,Aria

Merhaba kızlar, bugün dr kont vardı 31+3 günlüğüm bebekte bi sorun yok çok şükür ama su fazlalığı var şekerim kont altında artmıyor ama su fazla 1 aydır dr yapicak bisey yok 34 e kadar bekliycez dedi sizlerde bu şekilde bir durumla karşılaşan var mı birde bebek birazcık iri 😁

Günaydınlar kızlar yardım edin kapı süsü çikolata siparişi vereceğim zaman daraldı ve araya da bayram giriyor ama ben hala kızıma bir isim bulamadım delircem Selin-Deniz-Ayla ve Gökçe biraz sıcak geliyor ama bir türlü seçemiyorum😢 iki isim seviyorum bu kez de yanlarına 2.isim bulamıyorum 😭
Deniz koycaz biz inşallah 🙏 eşim iki isim istiyordu. Nil Deniz ya da Ece Deniz olsun demiştik ama iki isimden vazgeçtik sonra. Deniz kaldı tek.

Deniz koycaz biz inşallah 🙏 eşim iki isim istiyordu. Nil Deniz ya da Ece Deniz olsun demiştik ama iki isimden vazgeçtik sonra. Deniz kaldı tek.
Ben de iki isim istiyorum Deniz Ece olarak takılmıştım bir ara unisex isim olduğu için yanına bir isim daha koyayım dedim ama bir türlü tamam artık bu olacak diyemiyorum😔 bugün de Selin Ece’ye taktım gibi🙈

Merhaba kizlar, Kan testi sonuclarindan anlayaniniz varsa bakabilir misiniz lutfen? Hafta Sonu diye saglik ocagina ulasamiyorum.endiselenecek bir durum var mi?bazi degerler yuksek, bazilari dusuk ama bir araya gelince ne anlama geliyor cozemedim.

Eklentiler

• 16259138179676138530030614128114.jpg
    16259138179676138530030614128114.jpg
    107,3 KB · Görüntüleme: 58
Bebek bezi aldınız mı kızlar? Ben önceden prima premium care düşünüyodum içerik temiz değilmiş pure düşünmeye başladım sonra sleepy neden olmasın dedim şimdi de molfix neden olmasın diyorum 😁 içerikleri temiz. Taşırma olayı nasıl acaba araştırma yapan çevresinde duyan var mı bu konuda bu markalarla ilgili
Ben ebebek in kendi markasi olan baby me nin bezini aldim. Fiyati cok uygun. Bir deneyecegim. Memnun kalirsam ne ala... Bir de diger bezlerde var mi bilmiyorum ama gostergeli olmasi bana cazip geldi. bebek altini doldurdugunda bezin ustundeki sari serit maviye donuyor 😍

Premium care 1 numara aldım, yenidoğan için en iyisi diye okumuştum. Ama içeriği beni endişelendirdi, şikayetvar.com’da da olumsuz geri dönüşler var. Bir paket de sleepy bio natural mı alsam diyorum, ben de kararsızım 🤷🏻‍♀️

Merhaba kizlar, Kan testi sonuclarindan anlayaniniz varsa bakabilir misiniz lutfen? Hafta Sonu diye saglik ocagina ulasamiyorum.endiselenecek bir durum var mi?bazi degerler yuksek, bazilari dusuk ama bir araya gelince ne anlama geliyor cozemedim.
Canım bu mayis ayının sonucu, yanlış sonucu indirmişsin sanırım. Bir de bunların referans değeri yok mu ki, pek anlamam aslında ama referans değerine göre bakıyorum kendiminkine de 🙈

Saç boyayan var mı hazır boya aldım Loreal kullanmaktan da çekiniyorum ama saçlarım da çok kötü durumda :KK43:
Benim saclarimda cok fazla beyaz var, dipboya yaptirmak zorunda kaliyordum hep. Hamilelik boyunca hic boyatmadim. Doktorum 1.trimesterdan sonra organiklerle boyatabilirsin demisti ama ben yine de icim rahat olsun diye boyatmadim. Dogum yaklastigi icin 2 gun once kuaforumde %100organik boya ile boyattim. Size de organik tavsiye ederim☺️

Selamlar, herkes alisverisi bitirdi ben yurt disinda oldugum icin daha baslamadim bile dogum icin Türkiyeye geliyorum insallah. Bana biberon, gumus kapak ve bebek arabasi marka onerileri yazabilirseniz cok sevinirim.

X