2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin insallah....sag salim yvarunuzla o hastaneden cikin entube degil demeleri su anlama geliyor yani bebek kendi kendine nefes alabiliyor...destek almadan soluma eylemi yapiyor diye biliyorum ki bu da iyi biseysiz de burdaki biz tum anne adaylari da saglikla alalim kollarimiza insallah yavrularimizi
Kızlar ağrım gecmedi sat 4te sezeryana alındım 6dda çıktım akşam kendime geldim yazdım bebek küvözde ama entübe değil dediler ne demek oluyo

Kızlar ağrım gecmedi sat 4te sezeryana alındım 6dda çıktım akşam kendime geldim yazdım bebek küvözde ama entübe değil dediler ne demek oluyo

Canım entübe olmamasi cok güzel. Yakında çıkar küvezden. Hayırlı olsun.

Cnm hayırlı olsun inş bir an önce kucagına alırsın yavrunu
entübe değil demek kendi kendine solunumunu yapıyor cihazlara bağlı değil anlamında bence yani entübe olmaması iyi birsey

Hayırli olsun canım iyi olmanıza çook sevindim inşallah en kisa zamanda sağa salim ikinizde cikarsiniz hastaneden

İyi geceler arkadaslar göğüs altında ağrısı olan var mı benm oğlumda orda hep baskı olurdu hatta doktoruma kaburgam kırıldı galiba bile demiştim şuan bunda da öyle sol tarafta aynı ağrı var o kadar kötü ki sürekli acıyor orası daha benm çok zamanım var ne yapacagım hiç bilmiyorum

Kizlar sabah 8 de suyum geldi.acilmam yok ama acil yatis yapildi.ciger gelistirci igne yapildi.en gec 24 saat icinde sezeryana alinicam.33 haftalik gebeyim.dualarinizi istiyorum.
Sağlıkla kavuşun inşallah canım sıkıntısız atlatın
Cok gecmis olsun ya daha iyisindir inşallah
Oy geçmiş olsun hayırlı olsun minnosun hemencik çıksın inşallah kucağına al sar sarmala

Saat 3 de aldilar bizi sezeryana.sipinal istedim bebegi dusunerek.2.200 gr dogdu.malesef yanimda degil kuvozde.umarim en yakin zamanda toparlanip yanima gelir.ciger gelistiricinin tek tozu yapimisti.12 saat sonra yapiliyomus 2. Doz okadar bekleyemedik.ama dogdugunda aglama sesini duydum minik kuzunun.adinida az once sectik Aybuke oldu ismi.Allah herkeze saglikla vaktinde dogum nasip etsin.endiseli bi surec bu umarim en yakin zamanda gelir bebegim saglikla kollarima.lutfen dua edelim birbirimize

Kızlar hastane odanız için bir hazırlığınız var mı? Kapı süsü, bebek şekeri, şerbet vs gibi? Neler yapacaksınızf
Fikir olur belki arkadşlara ben bunların siparişini verdim kapıyı tülleyip girişe ve odaya balonlar düşünüyorum

Eklentiler

• 492633C5-748A-44AD-9FD9-CBBCCFC6EDDD.jpeg
    127,6 KB · Görüntüleme: 70
  • C63AA2CC-AE4D-4BF3-BFF4-C5B3F06829D4.jpeg
    189,3 KB · Görüntüleme: 76
  • 58688BE7-683B-40C0-BA01-588E9044122A.jpeg
    122,8 KB · Görüntüleme: 70
Gözün Aydın rabbim tez zamanda kavustursun bebegine

Cnm Gözün aydın saglıkla kucagına al ne güzel aglamasını da dıymuşsn Allah adıyla yaşatsın

Fikir olur belki arkadşlara ben bunların siparişini verdim kapıyı tülleyip girişe ve odaya balonlar düşünüyorum
Çok güzeller de hastaneye refakatçiden başkası giremiyor ki yanına veya kata. Bu yüzden ben hastaneye kapı süsünden başka bir şey götürmeyeceğim. Bunlar hastaneye oradan da eve yük olmayacak mı? İlk gebeliğim bilmediğimden soruyorum. Evde de sadece ailem olacak minik ikramlıklar magnet falan hazırlayacağım ama kalabalık ziyaretçiler evde de olmayacak kabul etmeyeceğim diye hiç bu kadar detay düşünmedim (özel hazırlanmış şeker kolonya hediyelik gibi)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…