2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar midenizi bulandırmak istemem ama korkmaya başladım varmı ayakları böyle şişen ve şekil değiştiren
Cnm çok kötü şişmiş yaa benim bildiğim diyette sin ve tuzu da kesmiştin. İnş muayenen yakındır Dr a gösterirsin birde bol bol su içmeyi ihmal etme

Bilgisi olanlar sütüm gelmedi sağıyorum ama yok napablrm
Dus Al, rahatla, bebegi firsat veriyorlarsa bolca tasi, sut gelmiyorsada memende tut, bol su, helva,bulgur pilavi, yesillik... Vs ye.insallah gelir en kisa zamanda.

Bu arada ruyamda sutum geliyordu dogumdan once durdurmaya calisiyorum.sen yazinca hatirladim.hayir olsun insallah

Kızlar midenizi bulandırmak istemem ama korkmaya başladım varmı ayakları böyle şişen ve şekil değiştiren
Aynı durumdaym canım hatta benim çok erken şişmeye başladı son 1.5aydir bu sekildym ne ayakkabi ne terlik hcbsey olmuyor berbat durumda ve sdce ayağım böyle şaka gibi...
35 haftadym toplamda 7 kilo aldım sanki hepsini ayağıma almış gibiyim

Fikir olur belki arkadşlara ben bunların siparişini verdim kapıyı tülleyip girişe ve odaya balonlar düşünüyorum
Bende kapı susunu yastığını ve hediyeliklerni kendim yaptim malzemelerni alıp
Elim hiç yatkın değildir aslında ama sanki 40 yıldır bu Isı yapanlar gibi iş çıkardım,
Cikolatalarni sipariş vermek istyrum ama normal doğum olarak gittgmz için şuan ne zaman verilmesi gerekiyor bilmiyorum

Benim de çok şişti, ben de soracaktım normal mi diye, 37 numara gidiyordum şimdi ayağım mümkün değil ayakkabıya girmiyor. Benim birden şişti 2 gün önce ,sanırım 39 numara felan ayakkabı almam gerekecek, aynı zamanda ellerim de şişti Benim.

Tansiyon var miydi sizde? Preeklampsi tehlikesi olabilir mi acaba
Canım hc ilgisi yok sanırım yaa..
Benim herşeyime bakıldı, aynı ayak bende de var 1 saniye olsun ayak inmiyor.. son 1.5 aydır hep böyle tuvalet terliği ile ise gidi geliyorum resmen tüm tahlillerim yapıldı herşeye bakıldı bu kdr erken nasıl neden şişer diye.. tuz kullanmiorum ekstra yemeklerde çok az atıyorum.idrara kadar baktılar tansiyonum gebeliğin başından beri hep 10-6 ama ayaklar tulumba gbi

Kızlar ben bebikoya çikolata yaptırmak istiyorum.. ama ne zaman yaptirmaliyim bilmiyorum şuan normal olarak gidiyoruz yani ne zaman gelirse o zaman durumundayz..
Hal böyle iken çikolata ne zaman yaptirilir ya da yaptirilmali bilemedim..

Bir de aramızda tecrübeli anneler vardır doğumu kolaylaştırmak için yani başlatmak için ne yapmak lazım ben 37Den sonra ufak ufak başlamak istiyorum yapacak bisey varsa başlasın ufaktan doğum diye.. her gün rüya görüyorum 41-42- lerde geldini goruyorum o kadar beklemek istemiyorum.. benim şansıma da kesin 40i geCer bu cocuk

nasıl bişi yaptın foto atarmısın? bemde evde duruyorum belkş malzeme alıp yaparım

nasıl bişi yaptın foto atarmısın? bemde evde duruyorum belkş malzeme alıp yaparım
Kapı susunun ismini koyamamistm onu tek ekledim canım bir de hediyelikleri buldum ama.isimsiz hali ile buldum bunlara bir de isim koydum pleksiden.. hediyeligin ön tarafım da çift kurdela var onun üzerine pleksi harf ile isimligini silikon ile yapıştırdım

Eklentiler

• IMG-20210707-WA0003.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 94
  • IMG-20210707-WA0002.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 89
  • IMG-20210707-WA0001.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG-20210707-WA0000.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 93
Selamlar, benimde maalesef böyle, özellikle bileğimdeki kemik artık kayboldu, orada geçmeyen bir ödem var ve çok ağrı yapıyor, ayağımın yapısı değişti 16. hafta da ufak ufak ödem tutmaya başlamıştım ama artık dayanamayacağım boyutta. İdrarda protein kaçağım var, takip ediliyor. 2 gün önce gittim doktora sırf ödem yüzünden. Tansiyonunu takip et, testleri tekrarlayalım, bol su iç bir de tuzu kes dedi. Testlerim bugün çıkacak henüz gösteremedim. En son 2,5 hafta önce gitmiştim doktora 5 kilo almışım. 10 gün sonra bidaha görmek istiyorum ve 1 kilo daha almamış olman lazım dedi. Bu arada ödemi azaltması için tansiyon ilacı da kullanıyorum, buna rağmen düzelme yok. Ama beni sıcak hava çok etkiliyor. Klimalı odada yatayım, tüm gün klima açık olsun ve ayaklarımı uzatayım herşey harika. Klimayı yapatıyorum sıcak basmaya başlıyor hemen ayaklarım balon gibi şişiyor.

Canım sen devamlı hareket halinde gibisin. Ben evde otururken dinlenirken hep ayaklarımı uzatıyorum. Sen bu aralar kendini çok yordun. Tuzu çok minimum kullanıyorum.

Canım benim ya ilk hamileliğinde ben urfa daydım sıcaktan aynen bu şekil olmuştu bir sorun çıkmamıştı.cmok mu sıcak bir yerde yaşıyorsun? ya da çok mu ayakta kalıyorsun? .olmazsa bir dr a git ya bayağı şişmiş çünkü.

Kızlar ben de çikolata yaptirdim, zaten kendim de bu işin içindeyim sayfam var instagramda, bir de kapı süsünü kendim yaptım emek vermek istedim kizim için. Cok hosuma gitti Doğum için de set düsünüyorum yasinli tesbihli falan mevlid yapar miyim emin degilim o yuzden boyle dagitmak geldi aklima. Hepsinin fotosunu ekliyorum

Eklentiler

• 20210707_101552.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 89
  • 20210707_101438.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 91
  • Pembe-3-600x600.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 84
  • Pembe-1-600x600.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 87
Bilgisi olanlar sütüm gelmedi sağıyorum ama yok napablrm
Benimde hala gelmedi.elinle uyarmayi dene koyu kahverengi kismini sagiyormus bebek emiyormus gibi yap.sut gelmeden makinadan zorlama.yara olir allah korusun cok daha kotu.benin ikinci sezeryanim digerinde 2 .gece gelmisti daha 24 saatimiz dolmadi bile bebeklerimizdende uzakda oldugumuz icin emme refleksiyle uyarilamiyor.birde ev usulu gun kurusu kayisi ve icone 1_ 2 adet incir attirip kaynattirdim esime.rondoda pure yapti meyve suyu peltemsi bi sekilde onj yudumluyorum.rezene cayi aldim arada ondan iciyorum hazir anne caylarindan degil tek rezene bitkisinden.umarim saglicakla alalim kuzularimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…