2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Dualarım senınle canım hersey cok iyi gidiyo şükür kalp atışlarını bile duyduk geçen hafta haftaya tekrar kontrol var

2 kez oksapar kaçlık alıyosun canım? Ve nden o kadar cok alıyosun daha bebek cok kucuk degıl mi
3 sene önce bir kimyasal gebelik ve bu sene içinde 7 haftalık bir düşük yaşadım( tüp bebekti o ) o yüzden de riske etmeyelim dedi dr bir zararı olmaz hem dedi

Kızlar merhaba, bende kısmet olursa Ağustos annesi olacağım. Benim aklıma bir şey takılıyor. Daha doğrusu bir kaç şey :)
Benim sat 13 kasım, bat 14 aralıktı. 9 aralıkta erken gebelik testi yaptım ve çift çizgiyi gördüm. 10 aralıkta kan testi sonucum 43 çıktı. 14 aralıkta 488 çıktı, 14 ve 16 aralıkta idrar testi yaptım sabahları ama bu sabah yaptığım sanki silikleşmişti öncekine göre, gece yatmadan önce 4-5 bardak sıvı tüketmiştim bunun etkisi olabilir mi? İdrarın rengi normalden çok açıktı bu sabah. Bu sabah tekrar kan verdim sonucu bekliyorum bakalım

Kizlar simdi ciktim. Bebek iyi kalp atiyor.kanama alani varmis. Igne yapti. Cogalirsa gel yatis yapicam dedi
inşallah önemli bir sorun yoktur ve bebeğiniz sizinle kalmaya devam eder

İnşallah düşük değildir

Canım sakin ol allahın izniyle o öyle bşey değildir. Hayırlı haberlerle gel inşallah. Ağrın da var mı

Canım progesteron az gelmiş olabılır hemen progesteron takvıyesi yapar doktor

Rabbim evladınızı sizden ayırmasın inşallah.

3 sene önce bir kimyasal gebelik ve bu sene içinde 7 haftalık bir düşük yaşadım( tüp bebekti o ) o yüzden de riske etmeyelim dedi dr bir zararı olmaz hem dedi
Kaçlık kullanıyosun? Ben 6000 lik kullanıyorum 1 defa ama homozigotum var kan pıhtılaşmam var yani

Ben sigarayı 2 sene önce bıraktım arada tek tük içerdim şimdi stresten sürekli sigara içesim geliyor tabi içmedim de

4000 * 2 . Aslında hiç gen testi yapmadık altta yatan pıhtılaşma sorunu varsa önlem olsun dedi
Anladım canım bana bile su an fazla gelıyo 6000 lik aptt testı var en azından onunla ne durumda sulanması kanın ogrenebılırsın. Benım su an fazla sulu corasprinde kullanıyorum bazen kahve lekelenmem oluyo doktorum kan sulandrıcıdanda suphelenmişti

Yorumu olan yok mu

Hımm hiç lekelenmem olmadı daha, sizin kaç hafta ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…