2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sigaradan acayip t8ksindim bende birde ac olunca midem çok bulanıyor.birseyler yiyince bastırıyorum.

Yaa canimm cok mutlu oldun cok tesskkur ederim allah sninde kucagini bos birakmasin isallah oncelikle sunu soylemek istiyorum adet belirtileriyle hamilelikk belirtisi aynidirrr dun gttim 6 hafta 4 gunluk bebegimin klp atislarini duydum
Amiiin canımm Maşallah sağlıkla kucağını aldığın günlerde gelsin hemencecik

Progesteran seviyesine de baktilarmi bazen aktif kanamalar dusukten kaynaklanmiyo Yinede bol bol dinlen Insalalh birsey olmaz

Bebeğin görünmesiyle kalp atışının duyulması aynı zamanda mı oluyor kızlar? Bebek tahminen ne zaman görünüyor kaç + kaç ta bilenler yazabilir mi ona göre gideyim ben de
Merhabalarr ben 4+1 ken iki keseyi gordum ikiz benimki hafta 6 haftalik olucak doktor kalp atislarini duymaya cagirdi

Ben soldaki yumurtadan yumurtlayıp o döllenınce kız oluyo dıye duymuştum sanki soldaki yumurta spermın x olanını secıyormuş. Rahımdede solda yerleşirse embrıyo mu erkek oluyomuş?
Erkek dedi burda bi arkadaş. Hele bizim hamgi taraftaki yumurta döllenmiş nerden bilcez birini koydular işte rastgele

Aynen bendede hiç belirti yok bazen ağrım oluyor sadece Allahım korusun ya

Ben de 1 kez alttan muayene oldum çok çok kolaydı çok ince bir şeydi zaten ama tedavi olduğum doktorda sakin olabiliyorum da başka doktora gidecek olunca endişe yaptım umarım ultrosan da görünür daha 5. haftanın içindeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…