2020 Şubat Anneleri

Dökülmuyor canim sivilce gibi kizariyor sonra tekrar sönüyo yeni birseu yedim desem yemedim de
Bizde de çok oluyor ama ben bulamadım yediklerime dikkat ediyorum ama ben yağlı yemeyi kestim sanırım geçti birde yüzünde oluyor genelde meme ucum değince oluyor

Kızlar bizim kız 3 aylık olacak 11inde .6.kilo 10 gram çıktı dün gece doktora da gidemiyoruz sizin kilolar nasıl. Kilosu normal mi hiç bilemiyorum.

Kızlar bizim kız 3 aylık olacak 11inde .6.kilo 10 gram çıktı dün gece doktora da gidemiyoruz sizin kilolar nasıl. Kilosu normal mi hiç bilemiyorum.
Kac kg dogmustu ? Her ay duzenli kilo alimi varsa sorun yoktur.
Bu aksam banyo yapcaz banyo oncesi ciplak tartcam bende tartikolik oldum kafayi siyirdim cocugu surekli tartmaktan :confused:

Bu aksam banyo yapcaz banyo oncesi ciplak tartcam bende tartikolik oldum kafayi siyirdim cocugu surekli tartmaktan :confused:
2.750 doğdu. Sanki her ay bir kilo alıyor . Senin tosuncuğu baz almıyorum şekerim 🤣 yoksa moralim bozulabilir. oğlanlar daha kilolu olabiliyor.

2.750 doğdu. Sanki her ay bir kilo alıyor . Senin tosuncuğu baz almıyorum şekerim 🤣 yoksa moralim bozulabilir. oğlanlar daha kilolu olabiliyor.
Kilosu ideal :) Persentil tablosuna da bakabilirsin. Ortalama boy kilo baş çevresini görürsün. Kız bebek 3.ay ortalaması 5800-5900 diye biliyorum.

Bende daha vermedim 16. Haftaya kadar vakti var sanırım demi söylediğin iyi oldu

benimki günde1 defa yapıyor oda yeşil :KK43: nedenini çözemedim mama ve meme ile besleniyor 2 aylık son 2 haftadır böyle
3.ayında verirsen iyi olur.
Yeşil kaka fazla önsüt aldığı için olabiliyomuş. Biraz emip bırakıyorsa bi sonraki emzirmede aynı memeyi verebilirsin.

D vitaminine benim gibi geç başlayan var mın:KK43:
Neden geç başladın?
Bu arada mama alan bebeklerin kakası sarımsı yeşil olur. Hardal sarısı olmaz.
Çok az mama alırsa o kadar etkilemez ama sık sık alıyorsa kakasının öyle olması normaldir

MasaAllah de kizzz oglusuma😂
Benimki 3120 dogmustu ama gerci kuvozden 3 kg ile cikmisti yine de senin kizdan fazlaydi o yuzden baz alma 😃 bir de kizlar zaten erkeklere oranla daha minnos oluyolar citi piti ☺️
Bosver ya saglikli olsunda zayif olsun.
Annem bana diyo sen 6 aylikken 6 kiloydun benim oglumu ben tasiyamiyorum kucagimda suan zaten kendim minnakim 😂😂

Bu arada benim oglum kangurunun yenidogan aparatini sevmedi o yuzden kanguruyu kullanamadik hic diger turlu kullanimda 3 aydan itibaren acaba suan kullansam omurgasina bir zarar verir mi 71 gunluguz bugun 🙄

3 kilo doğmuştu ama 10 gün içinde2700 oldu sonra anne sütünün doğurmadığını geç öğrendik mamaya geçtik o süreçzordu kilo alımı da geç oldu hayliyle

bende tartı kolik olman iyi kimseyi dinleme keşke bende tartıkolik olsaydım :KK43:

Bu arada benim oglum kangurunun yenidogan aparatini sevmedi o yuzden kanguruyu kullanamadik hic diger turlu kullanimda 3 aydan itibaren acaba suan kullansam omurgasina bir zarar verir mi 71 gunluguz bugun 🙄
Biraz da kiloya bağlı. İçinde rahat edebilceği kiloya ulaşınca kullanılabilir ama doktoruna sormak lazım. Sanki yakının olan bir doktora soruyordun istersen bir danış

Neden geç başladın?
Çok az mama alırsa o kadar etkilemez ama sık sık alıyorsa kakasının öyle olması normaldir
Bana kimse bişey söylemedi bende bilmiyordum :KK43: acaba sıkıntı olurmu boyuda uzamadı gibi ondan mı acaba

Neden geç başladın?
Evet 3 saatte bir veriyorum sütüm az yok gibi☹️

X