2020 Şubat Anneleri

Ben de öyleydim. Çok araştırmıştım çok korkuyordum. Dopplerle akıma bakılıyordu ben direnç artmış azalmış diye doktorla beraber yorumluyordum artık :)
Merak etme ve kafana takma. Tansiyon şeker gibi rahatsızlıkları stres tetikler. Emin ol iyi düşünürsen tansiyonun da daha az yükselecek. Belli bi haftadan sonra vücudunu iyi takip edip sabırla bekleyeceksin.
Coraspine başlasan iyi olur ama. İstersen bir doktorla tekrar görüş.
Açıkcası dün ki gittiğimiz doktor perinatologdu pek de yorumlamadı, esas kendi doktorumuza bıraktı yorumu. Ona da raporlarımı gönderdim dün şuan için tansiyon takibi ve aylık idrar tahlili yapıcaz dedi. 2 haftam var kendisine gitmeme. Muhakkak danışıcam coraspirini en azından faydası olsun olmasın içim rahat etsin istiyorum

Sizin mesajınızı okuyunca kendim aklıma girdim
Sürekli netten araştırıp durmustum ve çok sukur sorunsuz oğluma kavuştum. Kan.sulandiriciyi bir doktorunuza sorun ben kullanmıştım bir de iğne de kullanmıştım. Eminim siz de sorunsuz şekilde evladiniza kavuşacaksınız.
Umarım umarım inşAllah ben de kızıma kavuşurum. Kan sulandırıcı ile ilgili birşey demedi henüz doktorum sadece tansiyon ve idrar takibi yapalım dedi. Oda protein kaybı var mı yok mu diye. İlk fırsat coraspirini danışıcam bende. Teşekkürler dilekleriniz için hayırlısıyla inşAllah 🤲🏻

Kızlar bebeklerinizin odası için karartma perde kullaniyormusunuz gündüz uykuları için
Bizimki de gündüz ışıktan sebep dalmakta zorlanıyor ama Bir yandan Yarın öbür gün virüs bitince bi yere gittiğimizde de aynı konforu arar mı diye düşünüyor değilim🙈 bizimki en ufak sesten bile uyanıyor, ses olmayacak ışık olmayacak, ne yapacağız bilmiyorum 😇 büyüdükçe düzene girer mi acaba, bu hassasiyeti azalır mı

Karartma perdeyi hamileyken almıştım başı sıcaklara denk gelmişti sürekli yattığım için aydınlık ve sıcak hiç çekilmiyordu. Bizimki güneşlik gibiydi bordo renk aldım. Hepsi burada yada gitti gidiyor olabilir. Daha profesyoneller vardır illaki. Ölçü vermiştik.
Memnun kaldıysan hangi site tam olarak bakabilirmisin canım o kadar çok çeşit varki kafam karıştı

Kızlar içinizde erken doğum yapan var mı? Benim doğum 26 şubattı ama 1 inde doğdu 36+4 te . 😕 2 aylık şuan 3580. Erken doğım yapan varsa kaç acaba sizin?

Bir de düzgün ilgili ve tecrubeli bir çocuk doktoru arıyorum. İstanbul Anadolu yakası için var mı bildiğinz

Bizimki de gündüz ışıktan sebep dalmakta zorlanıyor ama Bir yandan Yarın öbür gün virüs bitince bi yere gittiğimizde de aynı konforu arar mı diye düşünüyor değilim🙈 bizimki en ufak sesten bile uyanıyor, ses olmayacak ışık olmayacak, ne yapacağız bilmiyorum 😇 büyüdükçe düzene girer mi acaba, bu hassasiyeti azalır mı
Az önce bı uyku eğitmeninin canlı yayına katıldım ve sordum karartma perde kullanılır mı sıkıntı olurmu diye kullanabilirsiniz ama geceki gibi aşırı karanlık olmasın dedi sıkıntı olmaz o zaman dedi

Kızlar içinizde erken doğum yapan var mı? Benim doğum 26 şubattı ama 1 inde doğdu 36+4 te . 😕 2 aylık şuan 3580. Erken doğım yapan varsa kaç acaba sizin?
Çok da erken denemez 37.haftanın içinde doğmuş.
Benim de 36.haftada doğdu 1.ay 3.5 kg,2.ay 4850kg dı.
Beslenme problemi yoksa çabuk toparlar merak etme.

Gunaydin teyselerim ve minik arkadaslarim :emir_bebek:
Ben bu gece yine annemle babami delirttim uyutmadim onlari hep agladim :KK53:
Simdi annem beni ayaginda sallayarak uyutmaya calisiyo ben uyursam kahvalti yapcaklarmis babamla ama yaptirmaamm :KK8:

Eklentiler

• P_20200405_161220.jpg
    P_20200405_161220.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 59
Gunaydin teyselerim ve minik arkadaslarim :emir_bebek:
Ben bu gece yine annemle babami delirttim uyutmadim onlari hep agladim :KK53:
Simdi annem beni ayaginda sallayarak uyutmaya calisiyo ben uyursam kahvalti yapcaklarmis babamla ama yaptirmaamm :KK8:
Günaydın küçük kuzu 🥰 arkadaşlarının senden geri kalır yanı yok bütün gece uyutmadılar sağolsunlar 😂
Eşime uyku istatistiğimi attım hakikaten korona seni vurdu diyor kendisi uyuyormuş 🥴 dün gece Denizde kalktı kızda ağladı hangisini sevecem şaşırdım.

Eklentiler

• E4304C02-5785-420D-ADD0-70624960732F.png
    E4304C02-5785-420D-ADD0-70624960732F.png
    256,1 KB · Görüntüleme: 44
Günaydın bizde uyumadık eşim tabiki koca yatakta tek başına uyuyo horul horul🙄 küçük kızımda diğer kanepede çünkü ablamız annemde odasında ablası olmadan yatamıyo ödevi oluyo ilgilenemiyorum 1 hafta kalacak yaylada
Ben hala kanepede 2 büklüm bugün karnımı bile örtmemişim emzirdikten sonra üşümüşüm üstümü hiç örtemiyom zaten bazen canıma geçiyo uyku çünlü gündüz hep uyuyo bebiş
Soba kullandığım için bir ay daha kanepedeyim havalar ısındı ama bebiş için daha yatağına geçemem eşim 10 gün izinli yarısı gitti iznin fırsat bulursam yatakta 1 saat uyuyorum ilaç gibi geliyo 😂

Evet verdim. Tok olmasın dikkat et. Kusmaması için.
Bi de verirken yavaş yavaş ver ki rahatsız olup hepsini çıkarmasın.
Hiçbi yan etki yapmadıç ishal vs de olmadı.
Her zamanki gibi 3-5 günde bir yapıyor.

Bende daha vermedim 16. Haftaya kadar vakti var sanırım demi söylediğin iyi oldu

Bunları söylediğin iyi oldu bizimki sürekli çıkaran bir bebek. Bizimki günde 3kere yapıyor fazla mı acaba. Hemde gürültülü 🤣

benimki günde1 defa yapıyor oda yeşil :KK43: nedenini çözemedim mama ve meme ile besleniyor 2 aylık son 2 haftadır böyle
Yok günde bikaç kez de on gün de bir de normalmiş.
Sadece sıvı alıyorlar ya önemi yok.

X