2020 Şubat Anneleri

Slm anneler bende yeni 2.kez anne adayıyım 2 ay 19 günlüğüm ve panik atak hastasıyım ilaç almama rağmen uyuyamıyorum ve sabaha kadar ağlıyorum çok yanınızım çok sıkılıyorum lütfen benide yanlız bırakmayın🙏🙏

Bilmiyorum kii nasıl benim kızımda öyle yapıyodu ben ağzına tuttum tam sokmadan aldı hemen düşürdü verdik bi kaç kez baktık uyumuş emzikle
Ama bugün meme reddi yaşıyorum sanırım moralim çok bozuk umarım sancısından böyle yapıyodur ama hiç böyle yapmazdı vermicem emziği 😞
Hatirlar misin bilmem ama bizimde ilk emzik denememizde ayni sey olmustu emzigi emdikten sonra beni emmemek icin direnmisti emzik kuru gelince bendende bir sey gelmeyecek sanmisti sanirim ama sonra emdi cok sukur uzun surmedi duzelir merak etme 2 3 gun ara ver emzige istersen

Slm anneler bende yeni 2.kez anne adayıyım 2 ay 19 günlüğüm ve panik atak hastasıyım ilaç almama rağmen uyuyamıyorum ve sabaha kadar ağlıyorum çok yanınızım çok sıkılıyorum lütfen benide yanlız bırakmayın🙏🙏
Bebegin hayirli olsun saglicakla buyut

Kızlar bazen bebeğim uykudayken ağzını kusacakmış gibi açıp açıp kapıyor bu neden olabilir?🥺
Ogurme hareketiyse reflu baslangici olabilir benim oglumda yapiyo uykusunda midesinden bogazina geliyo yedikleri sonra oguruyo sonra yutkunup yuzunu burusturuyo

Evet evet var küveti biz hep seremoni şeklinde yıkıyoruz da. Bazen günde 2 yıkıyorum deyince kolay yolu keşfettiler galiba dedim :) hani yaz olsa anlaşılır duşa girer çıkarsın :)
Bebegim cok gazli ve cok ağlıyor. Baska çare bulamiyorum malesef :) banyo yapinca bi kac saat uyuyor :) bence karnindaki agriya iyi geliyor su

Evet öksürükte oluyo acaba reflü dolayısıyla mı oluyo ki
Reflu minderinde yatirinca genelde öyle bi sıkıntı olmuyor. Ama reflu minderide cok sert geliyor bana. Sanki onda uyusa her yeri agriyacak gibi hissediyorum :) annem yün yatak yapti yumuşacık o daha rahat geliyor. başını biraz yuksekte tutmaya calisiyorum :)

Reflu minderinde yatirinca genelde öyle bi sıkıntı olmuyor. Ama reflu minderide cok sert geliyor bana. Sanki onda uyusa her yeri agriyacak gibi hissediyorum :) annem yün yatak yapti yumuşacık o daha rahat geliyor. başını biraz yuksekte tutmaya calisiyorum :)
Bizimki çok sert değil güzel bir reflü yatağı var ama illa benim kollarımda uyuyacak. Aldık ama kullanamadık😂Sizde süper yapmışsınız mis gibi uyuyodur orda🥰❤️

Annem giderse telsiz almam gerekecek. Telsiz önerisi olan var mı ?

Oğlan evin içinde bağıra çağıra dolaşıyor. Kız mümkün değil uyuyamaz aynı ortamda. Yemek bile yaptırmazlar bana. İnş. Gitmez dicem ama bununda sonu yok. Denize 2.5 aylıktan sonra yalnız bakmıştım hiç zorlanmadım emer yatak odasında uyurdu gidip gelip bakardım öyle kusma, tıkanma, gaz ve ağlama nöbeti hiç olmadı. Kız öyle değil ve denizle ikisine bakmam zor olacak ve feda ettiğim ötelediğim maalesef kız büyüyene kadar Deniz olacak. umarım bu süreçte kafayı sıyırmam 🤣
bizim eskisi kamerasızdı ve bozuldu bunu aldık memnunum ben çok.

Weewell WMV815 Dijital Bebek İzleme Cihazı Fiyatı

Çok zor zamanlar geçiriyoruz tüm dünyaca, Allah güzel günler görmeyi nasip etsin :KK43:
her şey bitsin, eski günlere dönelim artık :KK43:

annemin üç gündür stresten tansiyonu yirmilere kadar çıkıyor. tansiyon hastası zaten. cumartesi uçakla dönecek mecbur, çocuklar babam istanbulda. yasak gelirse hiç gidemez. onun stresini yaşadı sanırım. korktuk gitmeye ama kadın felç geçirse ne olacak aldım randevu medicalden gitti bu sabah. ilaçlarını düzenlemiş, kalbine bakmış vs. orda da şüpheli iki vaka varmış. dün gece de pozitif birini sevketmişler. her yerde var artık. bir şey olsa gideceğimiz hastane kalmadı :KK43: ama önlemler çok iyiydi dedi annem. refakatçi de almıyorlarmış eşimi almamışlar annem yalnız girdi. gelir gelmez banyoya girdi.

annem gidince ne yapıcam onu da bilmiyorum ama tabii tek derdim sağ sağlim gitsin. yalnız idare edicem mecbur. eşim de izindeydi tekrar başladı işe, ona da ayrı korkuyorum. çok karamsarım bir türlü güzel düşünemiyorum bu aralar..

X