2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba
Diş ile ilgili sıkıntıları başlayanlar var mı ? 3 Ocak da doğdu oğlum iki gündür memeyi ısırıp uyumuyor kakası da hardal renginden yeşile doğru geldi bi de ek Gıdaya geçişte miktarları doktorunuz mu belirliyor

Benim oğlumda sürekli kaşıyor damağını yumruğu ağzında oluyor ya da dudaklarıyla. Çabucak atlatsalardı artık. 10 ocak doğumlu. Demir damlasından dolayı yeşil oldu kaka bizde de.

Dün gece 39 derece ateşi gördük biz maalesef ateş de oldu oğlumda 21 Aralık doğumlu bu arada
Ek gıda konusunda yeni sordum doktora verdiğim kadar yiyor dahasini istiyor rahatsız olur diye vermiyorum dedim istediği kadar ver bir sıkıntı olmaz dedi zeytinyağı eklemez isen kabız olma ihtimali çok yüksek bir iki ay sonra zaten yemeyecek ilgisi dağılacak ver yediği kadar dedi
Ben bir tek elma ve muzu sevdirebildim yoğurt yerken suratı şekilden şekile giriyor tarhanayi sevmedi ikisi hariç yemiyor
Tavsiyesi olan varsa çok yardımcı olur

ben sosyal medyada resmini bile paylaşm
Benim oğlumda sürekli kaşıyor damağını yumruğu ağzında oluyor ya da dudaklarıyla. Çabucak atlatsalardı artık. 10 ocak doğumlu. Demir damlasından dolayı yeşil oldu kaka bizde de.
aynen sürekli tüm parmaklar ağızda bizim ellerimizi de almak istiyor kaç gecedir uykusuzuz geçip gitse uyusa yavrum ya

Teşekkürler geçecek inşallah
Doktorun diyorsa vardır bildiği dediklerinden şaşmamak lazım
Bal süt patlıcan bakla mantar da benim aklıma gelen yasaklar

Herkese merhaba biz bugün 5. Aylık olduk :) kendi ölçülerimizle kilomuz 7.4 boyumuz 63.5 cm hala dönemiyoruz biri istemeye çalıştığında ellerini kaldırıyor uyumaya salladığımızda kendine nenni söylüyor vee çok güzel gülüyor :) sizlerde gelişmeler nasıl

Arkadaşlar merhabalar.
Biz 5 ayı geçtik fakat adet olmadım sadece emziriyorum sanırım ondan. Sizler oldunuz mu ve en çok merak ettiğim belirtiler nasıldı kaç gün sürdü?

Herkes bu sorunları yaşıyor. Benim çocuğumu bana vermemesi için kıyamet kopmasını göze alması lazım. Nitekim nasıl kıyametler koptu. Güzel bir cevabı hakkediyorlar bebeği kendilerinin zannediyorlar.

Arkadaşlar merhabalar.
Biz 5 ayı geçtik fakat adet olmadım sadece emziriyorum sanırım ondan. Sizler oldunuz mu ve en çok merak ettiğim belirtiler nasıldı kaç gün sürdü?
Ben de sadece emziriyordum ama adet oldum. İlk defa duydum emziren annelerin geç adet olduğunu. İki buçuk aylıkken adet oldum çok halsizlik yaptı ağrı da oldu ama öyle aşırı gelmedi. Bu ay sadece lekelenme oldu düzensizlik var ne zamana düzene girer bilmiyorum.

Maşallah

Sadece bir kez kullandım çok huzursuz oldu bir daha vermedim pekmez veriyorum çay kaşığının ucuyla bazen. İstemiyorum onu kullanmayı

arkadaşlar kan damlasi olarak sidefer mi yoksa başka parapen içermeyen bir ilaç var mi ? devletin verdiği ilacı kullanmak istemiyorum
Aynen ben bir kez kullanıp bıraktım. 4 çocuk büyütmekte olanbir yakınımdan tavsiye aldım böyle şeylere inanılmaz dikkat eder. Pekmez veriyorum çok az

Öncelikle maşallah kuzuya
Biz de yarın 5 aylık olacağız sadece sırtüstü yatmayı seviyor yüzüstü yatmıyor dönemiyor anne babayı tanıyor istediği eşyalara uzanıyor bizde de durumlar bu şekilde. Bizim doktor Demir ilacını 6. Ayda kan tahliline göre verelim dedi biz de öyle yapacağız Menenjit alışı için hala araştırmadayız.

Aşısı olacak bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…