2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Simdi verdim mama 90 cc. 9 gibi uykusu gelmisti o zmn uyusa gerek kalmazdi ona da kv gitmistik uyutamadim orda. Bugundn berib2 saate bir emzirdim hep gece uyandiginda bi sagsam aslinda bu gece mamasina da gerek kalmz
Benimki gece emerse damla bırakmıyor gündüzden daha iyi çekiyor uyanmazsa sağabiliyorum

Ben de yaşadım bu süt nasıl bir şey yaa bazılarına hiç birsey olmuyor bazıları ise bi üzüntü uykusuzluk susuzluk sagmama hemen kesiliyor süt. Geçen hafta bi baktım süt yok aaa daha sabah vardı ne oldu yaa. Yana yakıla ara artık sütü. Bana uyku ve su sagım cok İyi geliyor. Boş memeyi sagıyorum uyarmak için.

Yiyerek artmıyor benim ki. Tahin dere otu caylar fayda etmedi.

Solgar ın tableti iyi geldi bi de
Solar bende alsam mi yaa ben bu ara kabak tatlısı yiyiyorum her gün ☹Etkiledi birde sağımı arttirdim eskiden vakit yoktu şimdi oyun halısına koyuyorum bende odada karşısına geçip sağıyorum beni izliyor 😁

Canim benimde esim pozitif cikti annemde bebege yardima geldigi icin onada gecmis pozitif bugun ogrendik bende test verdim koku kaybim var sonucum cikmadi ama hissediyorum pozitifim bebegim ateslendi diye dün doktora gitmistik tum testleri enfeksiyon yok vs cikinca neden derken bizim testler cikinca anladikki onunda koronadan oldukca halsiz ve atesliydi calpol verdim yukseldigi anlarda ama kendine gelmeye basladi doktorum maskeyle emzir bebislerde sorun olmaz iciniz rahat olsun dedi ben maskeyle duruyorum surekli kucagimada aliyorum emziriyorumda mecburen yalniz degilsin sende korkma Allahim korusun inslh tez zamanda grip gibi atlatir geceriz 🙏🙏
Çok geçmiş olsun canım inş bir an önce atlatırsınız. Eşine nasıl nerden bulaşmış olabilir

Ortam daha normalleşecek gibi durmuyor birde aşı herkese yetecek kadar değil okullar açılmaz bence.
Sen biraz çalışıp tekrar ücretsize ayrılabiliyor musun onu araştır eğer uzaktan olmazsa hemen ayrılırsın izne.
İşte program vs hazırlanıyor ya müdür tepki verir o durumda

@Pmkprns Ben yatırıyorum yüzüstü ya kafasını tutabiliyor artık ve dediğin gibi öyle huzurlu uyuyor ki öyle gaz sancısı yaşamıyor sanırım.
Bugün ben izinliyim
😍
Eşim evde biraz e bebeği falan gidip gezicem .Herkes uyurken duşumu aldim Hafif baş ağrım var sade bir türk kahvesi içeyim belki Iyi gelir sonra uyanabilirler ev ahalisi

Ne güzel
😍
Hava çok soğuk ama dikkat et üşütme canım
☺️

Çok geçmiş olsun canım inş bir an önce atlatırsınız. Eşine nasıl nerden bulaşmış olabilir
Muhtemelen is yerinden aldi canim is yerinde sefi pozitif cikmisti 1 gün önce ama tamda bilinemiyor nerden sonucta esimde sefine bulastirmis olabilir tuhaf bir hal 🙄

45 50 60 genelde eğer gece emzirmemissem uyanmazsa sağıyorum artık ondan da 120 çıkıyor genelde. Diyelim gece 4 de sağdım 120 cc cikti biberona aktarıyorum 11 gibi sağdım 45 ckkti ayri biberonla aktarıyorum ikisi soğuyor birleştiriyorum çıkartıp sıcak suda bekletip veriyorum. 2 gun falan birikiyor ayri ayri biberonlarda .Buzluğa atacak kadar olmuyor canım sagmaya başlayınca arttı biraz belki artar devamı gelir inş.
Bide soğuyunca birleştirince sütün yağı biberonun dibinde kaliyor tabaka halinde belki en faydalı kısmı gidiyor.
biraz çalkalıyorum ben öle yağı olunca. bol sütün olsun cnm

P Pelinimben kaçar cclik atıyorsun dolaba? iki süt aynı soğukluğa gelince birleştirebilirsin. hepsini ayrı yapma. ben mesela sabah sağdım koydum. az önce mochi ile tekrar aldım onu da attım dolaba. birazdan birleştirip buzluğa atacağım. ben 100cc atıyorum. aralarsa 30-40-50cc lik paketlerde koyuyorum ki 100yetmediğinde ondan ilave edilebilir
Lansinohun süt saklama poşeti ile mi atıyorsun ?

Merhaba kızlar. Sizi ozluyorum.

hasta olanlara geçmiş olsun maskeyle emzirin diyorlar doktorlar bebisler cok etkilenmiyor kendinize dikkat edin.

Atak dönemindeyiz 3. Gun bugun bittim resmen. Abo ne sinir şeymiş bu atak sadece goğsumde duruyor bir de goğsumde uyuyakalirsa bir.gaz çıkarıyor üstten oysa her beslenme sonrasi alıyorum gazini. Atak dönemine özgü bir sey mi acaba yoksa gazlancak mi bizimki. Tek kasli prensesim yordu anasını 3 gundur. Gülerdi hep 3 gundur hic gülmüyor ya. Atak değil de ağrisi mi var acaba diye düşünmeye başladım 2 ay 4 gunluğuz cuma asi olcaz asi cumaları geliyormus sadece 6 gun gec vurulcaz.

Parça parça alınabiliyor sanırım ama iznin bitmesine 1 ay kala tekrar izin verilmiyor daha öncesinden bildirmen gerekir
Bende bakalim Şubat 15 okul açılıyor benim tahminime göre 1martta başlamam lazim ozaman kadar hala düşünüyorum

45 50 60 genelde eğer gece emzirmemissem uyanmazsa sağıyorum artık ondan da 120 çıkıyor genelde. Diyelim gece 4 de sağdım 120 cc cikti biberona aktarıyorum 11 gibi sağdım 45 ckkti ayri biberonla aktarıyorum ikisi soğuyor birleştiriyorum çıkartıp sıcak suda bekletip veriyorum. 2 gun falan birikiyor ayri ayri biberonlarda .Buzluğa atacak kadar olmuyor canım sagmaya başlayınca arttı biraz belki artar devamı gelir inş.
Bide soğuyunca birleştirince sütün yağı biberonun dibinde kaliyor tabaka halinde belki en faydalı kısmı gidiyor.
CAnim ben o durumda calkaliyorum yagli kismida diger sute karisiyor asil kilk yapan kisim o yaglj yeri cunku

Ama buzluğa atacak kadar süt yokki o poşetler buzluk için değil mi canim
Canim ayri biberonlarda biriktir isilari esitlenince posetle dolaba koy bu arada diger biberonlarda bosa cikar sanada yeter ben oyle yapiyorum 2 biberon isimi goruyor sonra birlestir posetle

X