2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Canim kac gun yikamican bizde bugun olucaz doktorumuza gidicez medipole bakalim bizimki nasil karsilicak
Bizim tamamen gecti sadece gozunde cok cok hafif kaldi beyazladi kizim

,@ugurbocuuu canim dogum parasi 3.cocuk 600 tl aldim benim adima yatti gecen hafta aldim ben diger emzirme parasi babanin ustune yatmis 202 tl e devletten baktik onuda esim alicak
Dogum parası için nereye başvuru yaptınız. Emzirme parasını hastane giriş yapmış nasıl oldugunu bilmiyorum.
Pandemiden dolayı e devletten yapılıyor mu

Canim kac gun yikamican bizde bugun olucaz doktorumuza gidicez medipole bakalim bizimki nasil karsilicak

Bizim tamamen gecti sadece gozunde cok cok hafif kaldi beyazladi kizim
3 gün yikanmiycak verem aşısına her hangi su ıslak bez mendil vs degdirmeyin dedi. Kabarma kızarıklık şişlik olabilirmiş. Ben yarim fitil verdim şuan iyi kafadan ölçünce 36.6 enseden 36.9 .
Eğer 37.5 olursa sık takip edin dedi.
Uyku hali oluşmuş benimki tam tersi

Merhaba, Ben bugün iş görüşmesine gittim ve haftaya işe başlayabilirim. Hafta içi 18 cumartesi 16 olarak çalışılıyormuş. Bebişi nasıl bırakacağım işe başlasam mı düşünmekten kafama ağrılar girdi. Eninde sonunda çalışacağım ama wrken mi vilemeidm. Aklım hep bebişimde napsam çok kararsızım. Çalışmak istiyorum ama bebişi bırakamıyorum sanırım. Nasıl bir yön izlesem sizler nasıl çare buluyorsunuz i?

Bebeğine bakacak biri var mı canım
Varsa çalışmaya başla şu dönem de iş bulmak eskisi kadar kolay değil

Kızlar bebegı ocean d vitamini ıcıtkten sonra kusan var mı? Benimki her ıcıtkten 2 dk sonra cıkarıypr. Normal kusmuguyla beraber o da geliyor diye dusunuyorum.
Ben ocean d vitamini veriyorum ama Benim kız hep kustugu için ondan mı ayırt edemiyorum bende midesine gitsin diye emzirme öncesi hemen veriyorum

Bizde bugün aşı olduk ateşi 38e gelirse şurup verirsin dedi hemşire. Çok halsiz öyle aşırı bi uyku hali olmadı bizde de arada istemsizce ağlıyor sanırım bacagını kaldırmakta zorlanıyor

Kızlar bebegine gaz icin rezene cayi veren var mı
Faydalı diyorlar aktardan mi aldınız

Canim gittim medipole kontrole asi yapilmadi yokmus saglik ocagina soyle dedi virus asisindan dolayi olmus saglik ocagida bi gun veriyomus sadece o gunler yapmaya baslamis yarin saglik ocagina gidip sorucam bende sinir oldum bosuna muayne parasi verdim 5700 olmus 1 kilo almis bu ayda ozel asiyida doktor sisteme giriyo ordada yaptirabiliyosun biz yigenime daha once yaptirmak icin eczaneden aldik ama recete istedi bizde saglik ocagi doktoruna kaseli kagit yazdirdik kabul etti onu o sekilde saglik ocaginda yaptirmistik.ben urasmicam hastaneye gittigim zaman 3. Ayda hemen orda yaptiririm.
Medipol de özel aşıları nasıl vurucaklwr siz dışardan mi alacaksınız yoksa hastane belli bi ücret karşılığında kendisimi vur

Kuzum herkeste ateş yapmıyor aşı, rahat ol, stres yapma herzamanki gibi devam. Kanguru ile iyi cesaret edip çıkmışsın tebrik ederim, havalar güzel olsa koyar gezerdik bebeleri yaa.
Evham yapma canım, bizimki geçmiş artık gözüne duruyordu 40ndan sonra gün geçtikçe azaldı.
Kızlar sleepy ıslak mendil kokusu ıgrenc geliyor bana. Bozuk mu acaba diye dusunuyorum bazen. Sizce kokusu nasıl?
Kokusu yok aslında, yenidoğan mı sendeki? Bana rahatsız edici Bi koku hiç gelmedi yıllardır kullanırım malum çocuk hiç bitemedi bizde
Evet cnm oglenden sonra gidecegim cunku kizum gece cok gec yatiyor eger uyku duzeni degisirde erken uyursa sabahtan gidebilirim
Yaa düşününce bende sanırım öğleden sonraya karar verdim, eğer kabul ederlerse bende öyle yapayım diyorum. Sabah koştur koştur evden çıkmak daha zor.
Kızlar emzirmeden sadece sağım yaparsak sütümüz azalır mı?
Kuzum Bi süre sonra azalıp bitiyor, hiç mi emmiyor seninki?
Canım 4-5 kişi başlayacağız bizde haftaya, mecbur kalınınca oluyor napalım, güvendiğin bakacak iyi biri varsa ve bebiş 6 ay olana kadar tüm gün gitmeyeceksen başla. Ama 18e kadar bence gitme o kadar uzun nasıl kalacak bebişler bizsiz yarım gün başlatsınlar ne var acaba.

Bakacak kimseniz var mı bakıcı mı tutacaksınız ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…