2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kizlar birde kulak deldirmeyi sordum 2 yas dedi bana ama ben okadar sabirli deilim bekleyemem yazin deldirmeyi dusunuyorum kizimida 4 aydan sonra deldirmistim bisey olmadi buyuyunce hic durmaz diye dusunuyorum

Kızlar bebegı ocean d vitamini ıcıtkten sonra kusan var mı? Benimki her ıcıtkten 2 dk sonra cıkarıypr. Normal kusmuguyla beraber o da geliyor diye dusunuyorum.
Benim hiç öyle bir durum olmadı dün sadece verdim o an hıçkırdı uzanıyordu kustu öyle gitti ama onun dışında hiç kusmadı aksine onu verince tadına bakıyo yalıyor ağzını
Kızlar bebegine gaz icin rezene cayi veren var mı
Faydalı diyorlar aktardan mi aldınız
Ben veriyorum çok huzursuz olduğu günlerde, anne çayı diye satılıyordu içinde rezene anason kişniş ve kimyon var demleyip kendim içiyorum iki çay kaşığı da oğluma veriyorum rahat ediyor

Bizde bugün aşı olduk ateşi 38e gelirse şurup verirsin dedi hemşire. Çok halsiz öyle aşırı bi uyku hali olmadı bizde de arada istemsizce ağlıyor sanırım bacagını kaldırmakta zorlanıyor
Ahhh kuzum çok ağlamıştır o da benimkinin dili bile morardı ağlamaktan.uyku yaptı bize öğleden sonra sürekli uykulu 2 saattir de yatıyor ateşini ölçüyor alnına tokunuyorum uyanmadi henüz. Beslenme vakti geldi 5 dk sonra uyandiracagim

Tühh ya şansa bak bana da msj atıp duruyorlar aşı gününüz geldi randevu alın diye.Ben bugün sağlık ocağında vururdum 2.Ay aşılarını bizim sağlık ocağına rahatlığı yüzünden 18 gün gecikmeli oldu 3.Ay da kontrole gidicez rota virus doktor yapar zaten ağızdan ama menenjit için 1 28 gün sonra yine mecbur hastane ye gideceğim hem git gel hem muayene ücreti çocukla bende sınır oldum özel aşıları sağlık ocağı vurmuyor.

Ne biliyim ebe ver dedi diye verdim korkuyordum zaten ateş olursa ne yaparım diye doktora da sormadım bi daha vermem.

Sorma kimsem yoktu mecbur gittim.Puset baktim agir arabayida indiremem battaniyey sarsam kayar duser bisey olur dedim.Bende ki kangurudan mi bilmiyorum hiç rahat edemedim sanki düşermiş gibi geldi 2 elimle destek verdim eve Geldiğim de ellerim titriyordu

Kizlar birde kulak deldirmeyi sordum 2 yas dedi bana ama ben okadar sabirli deilim bekleyemem yazin deldirmeyi dusunuyorum kizimida 4 aydan sonra deldirmistim bisey olmadi buyuyunce hic durmaz diye dusunuyorum
Bence deldirme tabi benimki tavsiye .6 aylıkken annemin sabırsızlığı yüzünden deldirdigi için ellerim bu halde.

Eklentiler

• 20210111_182200.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 52
Medipol 12 den sonra aşı vurmuyormuş , bende sabaha aldım randevu saatimi

Bence deldirme tabi benimki tavsiye .6 aylıkken annemin sabırsızlığı yüzünden deldirdigi için ellerim bu halde.
Aaa neden ki ama
nursen616161 kızım 4.5yaşında hala deldirmedim. kendi ne zaman isterse
Ben o kadar sabredememki
nursen616161 ben 33 yaşındayım hala deldirmedim
Vay be ne kadar sabirlisiniz ee evlenirken kupe felan takmadinmi merak ettim diger kiziminkini 6 aylikken deldirdim cok sukur bir sikinti yasamadim seviyorum ben kupeyi

Vay be ne kadar sabirlisiniz ee evlenirken kupe felan takmadinmi merak ettim diger kiziminkini 6 aylikken deldirdim cok sukur bir sikinti yasamadim seviyorum ben kupeyi
Kucukken memlekette bi kuyumcu vardi bende biraz yaramazdm tabi o zmnlar hep korkuturdu beni gel kulaklarini delcm die o zmnlar deldirmedim buyudukce de alistim rahatina abdest alırken fln cok rahat valla

Dugunde takmadim bise setimin de kupelerini almadim bile o yuzdn

Hic de eksikliğini hissetmedim valla ama kizim olsa deldirirdim

Gece beklemene gerek yok canim. Ateş-i artarsa azıcık ilaç verebilirsin. Kıyafet vs her şeyi her zamanki gibi yaptım ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…