2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar bu farmasinin kremleri doğal mıdır muhendisinogku bir çok kadin bu isten ekmek parası kazandığı için incelememiş olumsuz olursa insanlar almaz diye.
Ama benim oğlanın yüzüne bioderma atopik de iyi gelmedi yaktı resmen suratını eşim yine kızdı bırak şu çocuğu deney tahtasına çevirdin dedi .
Sonra yüzü kurulduktan kasininca eşime iyi gelen tek krem farmasinin aynı sefa kremi var azıcık ondan sürdü yanağının bi tarafına sabah uyandik pamuk gibi ne kızarıklık ne bisey şimdi az da olsa sürüyoruz ama tabi bebekler için uygun mudur bilmiyorum. Özel sağlık sigortası yaptiricaz bugün yine de cildoyeye gidelim dedim belki bebekler için başka bisey verir gerçi kullanmadığım ürün kalmamıştı Ama
Canim 3 senedir farmasiyle ilgileniyorum ekibimde var ayni sefa cok amacli bi krem iyi gelebilir yan etki yapmaz gogus ucu yaralarinizada kullanabilirsiniz ve kuru olan her yere yogun nemlendirici cunku

Kizlar ya bnm cocugu yogun bakimda hep saga yatirmislar sag tarafi duzlesmis. Nasi yatirirs. Yatirmayim saga donuyo hep o taraf duz diye. Bu yuvarlak kafa yastiklari var kullananinz var mi ise yarar mi acaba
BEn hangi tarafa yatırmak istiyorsam diğer tarafın altını yükseltiyordum aslında onlar özellikle yatırmamıştır ama bebekler genelde tercih ediyor en rahat et tikleri tarafa yatmayı

Canim 3 senedir farmasiyle ilgileniyorum ekibimde var ayni sefa cok amacli bi krem iyi gelebilir yan etki yapmaz gogus ucu yaralarinizada kullanabilirsiniz ve kuru olan her yere yogun nemlendirici cunku
CAnım egzama da nasıl eşimin epey var bu ara bebeklerden stres yapıyor büyük oğlum ben ilgilenemeyince ona sarıyor adam onu egzamalı hep egzaması hepten coştu 🥴

Canım alakasız bir şey söyleyeceğim özel sağlık sigortası yaptırıp cildiyeye gidicem diyorsun ya gidince bu kızarıklık şikayetinin sigortayı başlatmadan daha eski olduğunu söylersen sigorta karşılamıyor zaten bu rahatsızlığı varmış onun için sigorta yapmışlar diyip kapsam dışı bırakıyorlar. Atıyorum sen yarın sigorta yaptın birkaç gün sonra gidersen bu şikayet yeni başladı de ki sigortan onu karşılasın yoksa sittin sene bu sebeple giderse çocuk sigorta ödemez canım
Evet canım bugün yapılacak ben haftasonu na doğru goturecegim. Gittiğim de de yeni oluştu derim sl

Amaan hiç hüzünlenme canım, bebekler için yanında olmamız çok daha iyi, benim bi tarafım al iznini otur diyor bi tarafım da bi anda ekonomik özgürlüğün giderse ne yapacaksın diyor, hoş çok ihtiyacımız yok ama böyle rahat olamayacağım yine de.

Emzirirsin sen gelmeye süt birikir gelince de emzirirsin mis gibi, öğleden sonra gideceksin anlaşılan, ben sabah gideyim diyorum.

İnşallah canım, her şey onlar için biraz da, sağlıkla huzurla büyüsünler 😍

Biz bu hafta gideceğiz.
Kesinlikle çalışan annenin çocuğu olarak kokusuna hayatım boyunca hasret kaldım ki anane tarafından çok iyi bakılmama rağmen.Simdilik biraz dinlenip bebeğimi büyüteyim zaten zor bulduk 😁😊

Sabah yine sürdüm canım gerçekten iyi geldi ne kabarma ne kızarma oldu eşim normalde arko nivea Dig er markaları sürsün balon gibi şişiyor sürdüğü yer benimde kardeşim bu işi yapıyor o tavsiye etmişti 2 senedir falan tek onu kullanıyo bebise de iyi geldi .Az daha çocuğu boşuna alerji bölümüne götürecektim.
Ama yine de cildoyeye gitmekte fayda var

Mihayet 78 günlükken aşımızı olduk ben kanguruya koyup tek götürdüm üstüne de battaniye örttüm yüzünü kapatdıkça ihhhii ses verdi açacakmışım açtım inş usumemistir etrafı inceledi araba seslerini dikkatle dinledi beni suartima tuhaf tuhaf baktı sanırım maske car diye sürekli konuştum. Eve Geldiğim de üstümü sıksalar 1 kilo su çıkardı heralde bi ara dizlerimin titrediğini hissettim. Çok yorucuymus ben kim bebekle tek dışarı çıkmak kim 😅
Calpol verme dedi fitil aldırdı gelince her yerini sildim üstünü değiştim emsin uyusun dedim besini atarken geldim uyumuş aç acina. Sabah da uyandirmistim uykusunu alamadı.
Şimdi 1 saatte bi ateş-i olcsem yeterli mi gece Başında beklemeye gerek varmı arkadaşlar.
Üstünü yatarken orteyim mi kiyafetlerini her zaman ki gibi giydirdim daha ince giydirmeye gerek var mi

Bu arada ebe hanım hiç suratıma bakmadı anlaşılan şikayet gitmiş daha E devletten sonuca bakamadım ama bariz belliydi suratı asik normalde hep konuşur bebekle ilgilenirdi şimdi resmi bi biçimde ignesini vurdu kilosuna baktı falan o kadar tek kelime etmedi.

Canım bizde tek taraflı tip II A diye bişey çıktı . Tam çıkık değil ama kontrol önerdi doktor. Düzelir bişey yapmadan dedi... Bir ay sonra tekrar bakılacak. Sizde var mı yoksa?
Bizim de öyle kontrolümüz var yakında

Kızlar uzamış sarılığı olanlar ne durumda? Ben bir gün bakıyorum geçmiş diyorum bir gün de çok sarı geliyor anlamadım. Bizim ilk doktor önemsememişti ama o hastaneden ayrılınca yeni doktora götürdüm, yeni doktorumuz uzamış sarılık ama bir kan testi yapabiliriz dedi. Ben de çocugun huzurunu kaçırmamak için gerek yok ilk çoçuğumda da uzamış sarılık vardı dedim. Tamam dedi doktor da. Şimdi tabi arada sarı görünce acaba yaptırsa mıydım diye evham yapıyorum 😬

BEn hangi tarafa yatırmak istiyorsam diğer tarafın altını yükseltiyordum aslında onlar özellikle yatırmamıştır ama bebekler genelde tercih ediyor en rahat et tikleri tarafa yatmayı
Soyle kuvezn sol tarafi duvardi isik sagdan geliyodu hrp bu da donms o tarafa hep cevirmemsler demek ki isiklar kapaliyken fln

Amaan hiç hüzünlenme canım, bebekler için yanında olmamız çok daha iyi, benim bi tarafım al iznini otur diyor bi tarafım da bi anda ekonomik özgürlüğün giderse ne yapacaksın diyor, hoş çok ihtiyacımız yok ama böyle rahat olamayacağım yine de.

Emzirirsin sen gelmeye süt birikir gelince de emzirirsin mis gibi, öğleden sonra gideceksin anlaşılan, ben sabah gideyim diyorum.

İnşallah canım, her şey onlar için biraz da, sağlıkla huzurla büyüsünler 😍

Biz bu hafta gideceğiz.
Evet cnm oglenden sonra gidecegim cunku kizum gece cok gec yatiyor eger uyku duzeni degisirde erken uyursa sabahtan gidebilirim

X