2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Mamayı bıraktınız mi siz canim ? Maşallah

Benim de 1 hafta kaldi haftaya pazartesi is basi artik patronla konustuk hafta da 3 gun yatim gun olarak gidecegim 4 aylik yarim gun hakkimi bu sekilde ayarladik

Allah yardımcımız olsun canım, kim bakacak seninkilere? Bi de 4 ay haftada 3 gün yarım mı kullanacaksın? Benim 3. Çocuk olunca 6 ay yarım çalışacağım.

Sizin cok erknmis ya bn 15 subat is basi gerci ben dogum oncesi kullanmadm o yuzdn mi acaba
Kuzum Pandemi iznine ayrılınca hiç aktaramadım iznimi ben, 2,5 aylık başlıcam işte. Off bi yanım hiiiiç kıyamıyor.
Canim allah kolaylık versin , ins sıkıntısız olur. Sana da benide de.
Amin canım inşallah hepimiz sıkıntısız bi şekilde geçirelim bu dönemi.

Iyi aksamlar arkadaşlar.
Çalışsaydım yarın iş başı yapacaktım .Mutluyum evladimin yanında olacağım kendim büyüteceğim için.Is başı yapsaydım kimbilir ne halde olurdum şuan.Bir yanimda hüzünlü 9 yıldır çalıştığım iş yerimden ayrılmak anılarım yasadiklarim bir yanım sevinçli bir yanım hüzünlü. 25 Marttan beri gitmedim gidince çok huzunlenecegim

Benimki saat 7 de uyuyo oluyor canim 9 gibi kalkiyor ondan sonra en az 2 30 kadar tam dalamiyor hatta dun gece 5 te uyuduk simdj seyi denicem 2 gunde bir banyo aksam yaptiricam saat 10 11 gibi belki o sekilde alisir
Alisir inan duzen ise yarıyor.ben alt değiştirmeyi bile ayni yer dışında yapsam o gün huzursuz düzeni bozuluyor.esim inanamiyor bildiğin anlıyor diyor.

Istifa mi ettin. Darisi basima insallaahh

Annem bakicak cnm o yuzden rahatim oglen de anneme birakacagim oglum ve kizimk aksam alacagim yarim gun olmasi cok guzel oldu en azindan 7 8 aylik olana kadar boyle

Güzel olacak kızlar, öyle düşünelim

Kizlar ya bnm cocugu yogun bakimda hep saga yatirmislar sag tarafi duzlesmis. Nasi yatirirs. Yatirmayim saga donuyo hep o taraf duz diye. Bu yuvarlak kafa yastiklari var kullananinz var mi ise yarar mi acaba

Kızlar bilen varsa calısan annelere bısey soracagım. Ben bu analık raporu sonrası 6 ay ucretsiz alacagım. Daha sonra 4 aylık süt iznimi 2 aya toplayıp evde 2 ay daha kalmak istiyorum. Sonrasında da yarı zamanlı çalısmaya basvurabılıyor muyum? Yanı sıralama bu sekılde olabiliyor mu?
Benim de 1 hafta kaldi haftaya pazartesi is basi artik patronla konustuk hafta da 3 gun yatim gun olarak gidecegim 4 aylik yarim gun hakkimi bu sekilde ayarladik
Haftanın tum gunlerı ne yarım gun olmuyor mu canım? Neden 3 gun yarım olacak?
Ucretsiz alicam 1 sene ama tazminati koparabilirsm ederim istifa o kdr parayi yakamam bi sure ucretszle idare edicm
Ucretsiz 1 sene nasıl surduruluyor kı? 4 aydan sonra sadece 6 ay degıl mı ucretsiz kullanma hakkımız?

Bzm sirket bazi durumlarda veriyor duruma gore yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…