2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Maflor enson verdi doktor biogenia kullandık etki etmi Doktor maflor verdi biogenia verdi ikiside fayda v Aynen surekli yedikten sonra ikinma pozisyonunda
Heryedigi cikarmak zorunda hissediyor
Maflor biogenia nurse harvey kullanıyorum
Bir o momy almadım henuz

REflu yatagi al canim.benimkide cok kusuyor dogdugundan beri kullaniyorum iki tarafinda destekleri var sikistirdinmi donemezde aklinda kalmaz

Bu insanlarin hic Allah korkusuda mi yok ya gem sanane yaani nasil dogurduysa dogurdu insan uzuyorlar sadece sen hic duyma canim bebisine odaklan onuda.uzme

Uyanikken benimkide yatmiyor cnm uyudufunda o sekilde yatiriyorum oyle rahat ve uzun uyuyor

mochiyi bebeğim emerken diğer göğüse takıyorum. tek kullanmadım hiç. o da 10-15 dk oluyor. ben 2 gündür elektrikliye geçtim çok daha fazla sağıyor elektrikli.

mochiyi bebeğim emerken diğer göğüse takıyorum. tek kullanmadım hiç. o da 10-15 dk oluyor. ben 2 gündür elektrikliye geçtim çok daha fazla sağıyor elektrikli.
Kaç dakikada kaç cc çıkıyor ? Bana Amerika dan megna markalı elektrikli süt sağma Makinesi gönderdi görümcem , bu akşam denedik 10 dk da 60 cc sağabildik , acaba sütüm mü az ya da normali mi bu bilemedim makine aslında çok güzel lansinoh un Amerika versiyonu gibi ... Makine ile ilgili nette bi video vs de bulamadım.. işe başlayacağım lansinoh alacaktım ama o da su an elimdeki gibiyse boşuna para vermeyeyim diyorum

Iyi aksamlar kizlar nasilsiniz bayadir giremiyordum memlekte gittik geldik bebekleriniz nasil bizde durumlar idare eder 2 ay asilarimi zi olduk menejit asisinida olduk allaha sukur ates yapmadi doktora sutum iyi ce azalsigini soyledim olsun dedi 1 damla bile alsa kardir dedi kilomus 5500 olmus boyu 55 cm gelisimi iyi dedi artik tv gorunce ona odaklanabilir dedi odaklandiginda yonunu degistir bakmasin dedi ben ayaklarinin istune col basmak istiyor dedim fazla bastirma dedi imurgalari daha yeni gelisiyor dedi donmeye calisiyor dedim belli erken hareketlenecek dedi

Toplasan 3 saat bile uyumadı bugün
Doymuyor 1 kere mama beriyordum bugün 3 olucak önce beni emiyor sonra mama ayyy imdaat

Benimde öyle mecburi mama veriyorum

yani bu değişiyor aslında. mesela az önce 20dk bir göğsü 12dk birini sağdım çıkan 50cc oldu. sabah bu rakam 100cc idi. dün gece de 100cc sağmıştım. ben tam boşaltmıyorım süreyi uzatsam daha sağar gibi.süre ve memeyi uyarma şekilleri etkiliyor. ben masaj ayarında başlıyorım. sağıma geçince kademeleri ile baya oynuyorum sağım yaparken. alışkanlık olmuş zorlanmıyorum sağımda

Biberonla anne sütü mü veriyorsun gün içi? Neden sagiyorsun sütun artsın diye mi? Ben biberonu da kestim keseli sagmayi da bıraktım kötü mu yaptım bilmiyorum

Size de iyi geceler bebeği huysuzken sakin olsun diye dua edip, sakin olduğunda bu niye böyle oldu bir şeyi mi var diye düşünen anneler, ilk başta da ben
Ay sorma, dün hep uyudu gece gündüz, cok tedirgin oldum uyandırmaya çalıştım hep. Bugun de gündüz uyumadı düzgün. Sıkıntı bebelerde degil bizde

Saat 5den beri uyanik hicbuyumaya da niyeti yok. Huysuzluk da yok anlamadm ki nie uyumuyo bu oynayip duruyo saatlerdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…