2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Özelde mi yaptırıyorsunuz canım fiyat nedir sunnetin bende arastiriyorum ozeller 1000-1600tl
Evet canım özel muayenehanesine gideceğiz, yeğenlerimi falan da yapan çocuk cerrahına gideceğiz. Anestezisiz uyuşturma ile yapıyor o yüzden ona götürüyorum bende. 700 TL dediler telde, sağlıkçı indirimi var mı soracağım bakalım.

Canım nasıl oldun
Sağdıgın sütler yetmiyormu canım mama o yuzdenmi
Ben 3.aya gircem cuma gunu cok sukur nekadar icse sutumden kardir diyorum

Eki Görüntüle 2752777 O kadar çok mastit mesajı okuyup etkilenince kendi kendine süt sağmak için uyanan ben
Ahhaha çok güldüm yaa
Bebişiniz kaç günlük daha güçlümü çekiyor artk acaba
Ay canım çok sinir bozucu onlar gerçekten bir de inatla gitmezler ne dedi doktoru ilaç verdi mi bebeğini rahatsız ediyor mu
Kaşınıyor yüzünü sürtüyor kollarıma kaşkarı falan hep kabuk kabuk
Canım bzimkide cuma olcak cok heycanlıyım. Klipsli yöntemle olcak sizinki dikişlimi

Havalar guzelken gündüz bebeğimle dışarı çıkmak istiyorum kardeşimin verdiği kanguru var kullanabilir miyim rahat eder mi erken olur mu kızlar
kanguru biz kullanıyoruz son bir aydır. şu an iki aylık. zaten kanguru yanılmıyorsam 8 kiloya kadar tasıyor. bence sımdı tam zamanı. bixz kanguruyla dışarı çıkarıyoruz, babası tasıyor, agır gelmeye bile başladı. iki ay sonra falan kullanılmaz artık hem cocuk agırlaşır, hem de büyüdükçe oturmaya da başlar bebek arabasıyla çıkartıp etrafın izletiriz. kangurunun tam vakti şimdi. çok çok rahat ediyorlar yakınlık hissi veriyor

Aynen kakası çişi iyi şükür sürekli bez değiştiriyoruz. Bizde öyle tartıyoruz ama tartıya çok güvenemedim kontrolde belli olur artık. Bizimde tepki vermeye yeni yeni başladı gözüyle takip ediyor dediğin gibi hatta bugün kafasını bile çevirdi çok mutlu oldum

Kızlar oglum 6. Haftasını bitirdi. Bizi atak bugun yakaladı. Anlamadım valla. Ne uyudu ne durdu kafayı yedorttı banayapısık ikiz gibiydik 10 saat boyunca. Bebegı devamlı boyle olan analar Allah sabır versin. Umarım bizimki gecucı bıseydir.

Bende aclık tan durmadı gıbı bilirsem veriyorum mamayı genelde 30 cc. Ama eger az emdıyse 45 de verebiliyorum. Mamadan kopamayacagımı anladım ben. Dr da anladı zaten son gıdısımızdeYapacak bısey yok elimizden geleni yapıyoruz dediğin gıbıKremini de sürmedim biraz daha bekleyeceğim canım.
1 kutu 10 gun gidiyorsa aynı benim gibisin sende. Ama masallah sütünün miktarı cok cok iyi. Ve bebişin in kilosu da. Su yağlı yagsız olayı var ya belki ondandır canım. Bence sırf sutunu versen yıne de cok guzel kilo alacaktır.Sen bır de hortumla falan vermeye calısıyorsun. Senin ısın daha zor. Allah seninde hepimizin de yardımcısı olsun canım
Stres doğumdan beri var canım hiç bitmediki emzirmeyi de çok denedim ama süt gelmeyince aonuç daha kötü oldu memeyi hiç almaz oldu
Canım benim kotu olmus. Bu ebeler var ya nette gulten ebe var mesela. Para vererek cagırıyorsun ama 2 haftaya kadar gıdenr sütü geri getirebiliyorlarmıs. Bır danıs istersen. Aynı sehırdeysenız fiyat olarak da kesene uygunsa bir cagır istersen. Insallah gerı gelır
Bende bir kere 4 saat sonunda Cıft meme 60 cc gordum dehsete dustum.ama sen buna ragmen 2 defa kacar cc veriyorsun mama canım? Ben mamayı ortalama en cok 250 cc veriyorum. Sen daha az veriyorsan ve bebek kilo alıyorsa sütün cok yaglı olabilir.
Ufak bi gaz ciksin cis yada kaka yapsn illa hemen emecek
Benimkinde de aynı terane. Oglumun adını Saldıray koydum
Inatcikisilik Dunku resmimiz sisik kizim
Masallah subhanallah ne kadar tatlı ve tontık bır prenses

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…