2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Yavrum benimki 7 gün oldu yapmamıştı ondan endişem

Kızlar doktora gittim bugün 40ım için. 3 ay sonra bir toplamak lazım operasyonla dedi. Rahmin bir kısmı altta toplanmış ben hissediyordum zaten. Onun harici sıkıntı yok. Ama eve geldim bir bakarım ki bebeğin alnı dolmuş sivilceyle. Dün gece yoktu sonra enseye boynuna sıçramış. Şok oldum. Kv ile yıkadık pudrayla geçer diye ısrar etti sürdük baksanıza ne hale gelmiş bir de tarttık çocugu bir bakarım 4 günde 70 almış günde 17.5 ediyor ya alt sınırın da altında. Çok moralim bozuk. Kalp doktoru az der diye ödüm kopuyor of

Sivilceleri de böyle pudralı hali

Eklentiler

• B258262B-3313-442A-8AB9-921FA1AB9987.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 81
Sivilceleri de böyle pudralı hali
Canım birşey sürme, şapka da takma derim. İlk zamanlar çok çok az bizde de olmuştu, doktor ilk şapka mi taktın yüzüne birşey mi sürdün diye sordu. Sadece her gün nemlemdir ılık su ile hindistan cevizi yağından ya da sütünden başka da birşey sürme demişti bana. Bir de çok giydirme dedi. Çok çabuk geçti bir daha da olmadı. Ama bu kadar fazla değildi zaten

Canım biz doğdumuzdsn beri var ve neye değse tenim kumaş vs oluyor. Doktor normal demişti. Dün ilk defa kadife giydirdim o mu yaptı acaba çok mu sıcakladı çocuk

Canım biz doğdumuzdsn beri var ve neye değse tenim kumaş vs oluyor. Doktor normal demişti. Dün ilk defa kadife giydirdim o mu yaptı acaba çok mu sıcakladı çocuk
Kadife sicak tutmustur ondndir gecer insallah

Bnmkinin yuzde opmekten mi nedir sertlesti derisi nasi duzelck bilmiorm

Bugün artık pilim bitince neskafe ıctim kesmedi şeytan durttu bide çikolata yedim Vicdan azabı çekiyorum ama enerjim sıfırdı kesin gaz yapacak o çikolata
Bende gerçekten tam 6 gündür maf oldum. Artık ne gaz yapıyor ne yapmıyor onu bile umursamıyorum olan oluyor zaten

Bende gerçekten tam 6 gündür maf oldum. Artık ne gaz yapıyor ne yapmıyor onu bile umursamıyorum olan oluyor zaten
Ben Allah ne verdiyse yiyorum ya, ilk çocukta da öyleydim. Hiç dikkat etmedim. Çay da içiyorum Türk kahvesi de. Öyle gaz sıkıntımız yok şu kaka dışında ki doğduğundan beri aynı beslenmem. Şimdi sizde okuyunca şaşırdım kötü hissettm

nagihan3005 canim bizimde oyleydi krem verdi antibiyotikli cildiye gecti cok sukur kontrole gittim 2 gun daha kullanicam ve birakicam kremi yag yerine nemlendirici krem bioderma atoterm krem kullanicam hazir gitmisken kendimede gogus ucu kremi yazdirdim 2 tame krem verdi bi catlak birde mantar icin kullandiklarimi da soyledim gecmedi dedim isimlerini yaziyim sizede faydasi olsun
Madecassol gunde 3 defa
Canesten gunde 2 defa
Ama her emzirmeden sonra sur dedi ve asla posetle kapatmayi onermedi kuru kalmasi lazim dedi

Hani 1-2 aylık bebek 16 saat uyurdu ya bebeğim gündüz hiç uyumuyor yatağımı yeni topladım Evi toplamak için eşimi bekliyorum. Kucağım dışında mümkün değil durmuyor tam bir atak haftası
Canım benim kide öyle daha kahvaltı bile yapmadan akşam yemeği mi dışarıdan söyledim. Daha üzerimde sabahlık var saçımı bile tarayamadım ay ne Zaman düzene girer bu süreç yaaa

Bende pek dikkat etmiyorum bu aralar hele hamilelikte tatlıdan midem bulanıyordu 9 ay yiyemedim şimdi aç karna tatlı yiyorum ne olck acaba bu gidişş

Bende pek dikkat etmiyorum bu aralar hele hamilelikte tatlıdan midem bulanıyordu 9 ay yiyemedim şimdi aç karna tatlı yiyorum ne olck acaba bu gidişş
Valla deliricem yoksa annelik eskiler için de böyle sıkıntı mıydı acaba? Yok kilosuna dikkat et, yok gazı olmasın diye onu yeme bunu yeme Öyle böyle büyümüşüz diyorum. Of bu hafta çok darlandım vallahi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…