2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Zeytinyağını denedim, gece az mamasına kattım. Sabah kaka yapılmış, öyle kabız da değil gayet sulu. Anlamadım bu zamana kdr neden yapmadı. Yoksa kendi vakti mi gelmişti zeytinyağının etkisi henüz göstermedi mi? Kafamda deli sorular canım
Endişelenme bebeklerimizin arasında bir gün var sanırım benim bugün 40 ı çıkıyor benimki 6/7 saat dahi yapmasa artık endişe etmiyorum çünkü eskisi gibi sık sık yapmayacak çünkü büyüyor ve büyümesiyle beraber sindirim sistemi falanda degişiyor

Uykusuz yeni bir geceden daha merhabaaaa🤦‍♀️Aşi uyku yapıyor diyen arkadaslar vardı. Bu uyku neden bize de ugramıyor😂😂
Neden benım oglum 2.30 ile 4 arası bir saat secıyor her gece kendine? Bunu soyle dusundum. Hamilelikte son 3 haftamda geceleri 3e kadar oturuyordum. Sanırım ordan alıskanlık kazandı 😂😂😂
Bugun kontrole gittik. Belki benim kilo mevzusuna drun ne dedıgıni merak edersiniz diye sizinle paylasayım.
Motilium ile sutun arttı midedi. Biraz hocam dedim. Kiloya baktı 12 gunde 370 gr Almis kuzum. Ve mamayla desteklememe ragmen(kiloyu bende evde tarttım dogruydu) Azar azar vermeye devam et. Motilium kullan. Meme sonrası aglama durumuna gore mama ver dedi. Yanı ısı benım annelik hissiyatıma bıraktı sagolsun. Ama dedi abartıp midesini zamanından cok genısletme. Mamayla Şişik hatta obezlige geçiş yapmıs bır bebek olmasını istemiyoruz dedi. Bende istemiyorum zaten hocam dedim 😂Drun parmağını emdi eldivenli.😂Ve bogazı na baktıkları tahtayı yalamaya calıstı Ve tahta cıkınca tahtanın tadını almaya calıstı😂😂😂🤦‍♀️Bu tipsize 120 cc versen de yer dedi😂😂Oglum oburix olmak istiyor ama musaade etmeyeceğim. Önce ana sütüğüüü😂
Kızlar bebıslerınızın boyu ilk 1 ayda ne kadar uzadı?
Aha benim ki bu ben günde bir kere mama veriyorum dün 160 cc mama içti gece 😅

Kızlar gunaydın. 36 gunde süt yapacam diye 5 kilo alan var mı benim gıbı? Tartıyla yuzlestım ve Sonuc benı cok uzdu 😔
Ben varim canim dogumdan 2hafta sonra butun fazlaliklarimi verip dogum oncesi kiloma ulasmistim herhalde rahatlik geldi suan 4kg geri aldim cok mutsuzum abur cuburu kestim bu karantina durumlari bizuyor bizi😪

Kızlar gunaydın. 36 gunde süt yapacam diye 5 kilo alan var mı benim gıbı? Tartıyla yuzlestım ve Sonuc benı cok uzdu 😔
Beeen burdayım. 65 ile ciktim 71im. sut de yapamadım sağiyom sağiyom 10 cc cikiyo manuek pompa aldim lansinoh bozuk çıktı iade etcem manueli bi arkadaş onerde asiri iyi bence 59 tl baby plus e bebekten acıtmıyor.

10 cc nedir ya saka gibi. 90 da mama veriom. Sutum mamaya gore yağlı ve sari baya niyeyse.

Bugun 46 gunluk olduk ama 40 cikaramamistik göbekten dolayi 40 uçurduk. Simdi babanemize basimiza un serpmeye gitcez insallah.

Beeen burdayım. 65 ile ciktim 71im. sut de yapamadım sağiyom sağiyom 10 cc cikiyo manuek pompa aldim lansinoh bozuk çıktı iade etcem manueli bi arkadaş onerde asiri iyi bence 59 tl baby plus e bebekten acıtmıyor.

10 cc nedir ya saka gibi. 90 da mama veriom. Sutum mamaya gore yağlı ve sari baya niyeyse.

Bugun 46 gunluk olduk ama 40 cikaramamistik göbekten dolayi 40 uçurduk. Simdi babanemize basimiza un serpmeye gitcez insallah.
Bi arkadasm var 4 kilo dogdu cocugu 2.ayi da 8 kiloydu. Doktor cok fazla alms demis arkadsm da sut verio sadece naoim demia az mi vereym yapck bise yok mecbr emecek dems doktor da sordm ne kdr cikio sutun diye sagsam max 30 cc cikar dedi. Yemek ki yagli sutu yaeiyo bebege senin de sariysa yagli emin ol cok faydasi vardr

ben kilo veremiyorum ya. hamilelikte toplam 14 kilo almıştım. 7sini verdim sadece. 7 kilo duruyor. baktım üst bacak kalın hala, gobek var bir de memeler kocaman olmuş. toplasan 7 ediyordur hepsi birden herhslde. nasıl gidecek bu kilolar? hadi emzirirken memeler gitmedi diyelim, o gobek ve üst bacak sinirimi bozuyor. bugun yine korse taktım

Kızlar bebislerin gece ve gündüz uykuları nasıl? Benimki 52 günlük oldu. Gündüz emiyor, emerken bi yandan da uyuyor, 20 dk orda uyusa beşiğe max 40 dk uyuyo uyanıyor. Gündüz uykuları hep böyle kesik kesik. Gece de ilk uykusu 3 4 saat oluyor, sonrası kesik kesik. Gece toplam max 8 9 saat ancak uyuyor.

Kızlar bebislerin gece ve gündüz uykuları nasıl? Benimki 52 günlük oldu. Gündüz emiyor, emerken bi yandan da uyuyor, 20 dk orda uyusa beşiğe max 40 dk uyuyo uyanıyor. Gündüz uykuları hep böyle kesik kesik. Gece de ilk uykusu 3 4 saat oluyor, sonrası kesik kesik. Gece toplam max 8 9 saat ancak uyuyor.
Benimki gündüz pek uyumuuor
Kesikkesik birsaat enfazla
Akşam 11de yatıyor gece birde kalkıyor sonra yine aynı bir saat enfazla ikisaat

benim kızı emziriyorum aradan biraz zaman geciyo gaz sancısı gibi hareketler yapıyor ıkınmalar falan acaba sütüm mü gelmiyor dedim sıktım süt var anladım bugün ebeye sordum gaz geliyordur dedi kilosuda normal 3500 dogdu 4800kilo olmus doymasa kilo alamaz herhalde demi birde sürekli aglar galiba

kızlar kahve içiyor musunuz? Ben bugun sütlü kahve yaptım kendime sonra suçluluk duydum kafeinli birşey içmeyin emzirirken deniyor diye.
ben nescafe iciyorum canım sakincalı ama icmesem bütün gün basim agrıyor uykusuzluktan 3 cocukla ugraşmaktan geceyi zor ediyorum valla

X