2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Bizde 8. hafta atağına girdik sanırsam. Ne güzel uslanmisti. Biz de mutlu olup resim falan cekinip atıyorduk millete :) Dün bütün günü memede geçirdi sebepsiz mizmizlandi, agladi. Yine babayla benim pestilimi çıkardı sağ olsun :) nerdeyse 5 kilo oldu al kolunda zıplat çalkala müzikle ancak susuyor ama bizde boyun omuz kalmadı ağrıdan. En son gece 12 gibi uyudu ardından bir enkaz bırakarak

Canım benim kızım 1 hafta yapmazdı sonra bi yaptı mı üstü başı batardı, sadece anne sütü alan bebişlerde çok normal bu kabızlık sayılmıyor, şimdi oğlumda 3 günde bir yapıyor gazı oluyor ben onu kabızlığa bağlamıyorum, çünkü bağırsak gelişimi devam ediyor çocuklarda, kabız olup kaka yapamadığından değil ıkınmaları. Bence sende stres yapma bak yapınca sıvı yapacak kabız değildir o, 10 güne kadar normalmiş.

Bizim 5 cm di canım ama kız erkek değişir, kız benimki. Of bu arada zeytinyağı koyup az mama verdim bakalım ne olacak. Yarından sonra da yeni doktor bakmam lazım zıkkım
Zeytinyagi içmeleri içlerini bosaltır. Benim kızda fayda ederdi. Hadi bakalım bekliyoruz haberini.
Yok benimki aksam üzeri 6dan gece 3e kadar uyutmadı uyumadı
Bizim tahmini 27 kasım görünüyordu ama 23 de doğdu hesaplamaya 27 kasım olarak mı girmem gerekiyor. Cahillik zor
27 Kasım olarak girmelisin canım..e stagfurulkah bende burada okudum öğrendim

Günaydın kızlar daha önce konuşuldu mu bilmiyorum bebişlerin kafa şekli ne zaman tam oturuyor yamuk yumuk olmasın diye çok uğraşıyorum ilk zamanlar hep sağa sola yatırdım şimdi düz yatırıyorum tam güzel yuvarlak olsun diye. Eşimi annesi hep düz yatırmış garibim tepsi gibi dümdüz çocuğumun kafası güzel olsun diyor

Gubaydin canim Benim eşimin de öyle sanki arkadan kürekle düzeltmişler. Ama kayinvalidem hep cevirdim diyor Ben hep bi sağ bi sol tabi uyursa gunduz uyanıkken de düz yaninda ben olunca cunku tükürügunde boğuluyor

Doğduğu günden beri yanıma almadım ısrarla sepetinde yatırıyoruz. Bi iki kez koltukta uyudu sadece o da yanında biz vardık. Gece emziriyorum eşim kalkıp yerine koyuyor uyanıyor yine aynısını yapıyoruz. Alıştırmadım sanırım dün 12 ye kadar eşim uyutmaya çalışmış ben bayılmışım yorgunluktan yatagimizda ortamızda uyuyormuş 2 kez yerine koyarken uyandı diyir .Muhtemelen yanında yatmaya alışmış canım ısrarcı ol belki yatar

Çok içli ağlayınca kıyamıyorum. Geçen gün beyaz sesle yatırdım beşiğinde uyudu dün aynısını yaptım uyumadı bi türlü.

Canım doğrudur biz de şaşırdık. Ama 10 güne yaklaşınca insan panik oluyor ya bir şey olursa bebek iyice huysuzlanırsa diye. Bir de doktorumuz hasta kabul etmeyi bırakınca iyice gerildim. Sağ ol canımm

Zeytinyağını denedim, gece az mamasına kattım. Sabah kaka yapılmış, öyle kabız da değil gayet sulu. Anlamadım bu zamana kdr neden yapmadı. Yoksa kendi vakti mi gelmişti zeytinyağının etkisi henüz göstermedi mi? Kafamda deli sorular canım

Canım ben de Allah ne verdiyse yiyorum ama sık sık az az. Yine de 2 kilo aldım fazladan. Ki ben çok az kiloyla doğuma gittim almadım pek
Canım ben de Allah ne verdiyse yiyorum ama sık sık az az. Yine de 2 kilo aldım fazladan. Ki ben çok az kiloyla doğuma gittim almadım pek
Kızlar gunaydın. 36 gunde süt yapacam diye 5 kilo alan var mı benim gıbı? Tartıyla yuzlestım ve Sonuc benı cok uzdu
Hatta çok da az yemiyorum dün aynı anda 2 dilim pasta 3 baklava yedim akşam. Üstüne de bir büyük bardak boza

Kızlar eger anne sütü maması beslenmesi veya farklı sorularınız olacaksa attıgım linke girin orda beslenme uzmanı canlı destek veriyor.
+905492300900 buda watsaapp iletişim canlı destek hatı 09.00 ve 17.00 arası yazıyor lar

Günaydın kizlar . Yine uykusuz geçen bir gece sabah altı yedi gibi uyudu . Şimdi de uyansam mi modunda bıraktım koltuğa şart zurt bı sesler bide gülüyor uyku modunda bir bilse annesi kendinden daha mutlu. Pazar günü bizimde kirkimiz çıkıyor .pazarteside doktor kontrolüne gidicem

Hadi gözün aydın, bak yapmış işte, stres yapma kabız değil onlar büyüdüler artık böyle olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…