2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Canim saat başı değiştirmek de nerdeyse prima parasına denk gelir, prima nin premium care sını dene bence. Ben bazen 5 6 saat bakmadığım.oluyor. sıkın ti olmuyor .

Kızlar merhaba, çocuğuna su ne zaman vereceksiniz ? Annem illa bi yudum ver arada diyor iyi gelir diye aman ben vermek istemiyorum.
Eğer mama içmiyorsa, 6. Aya doğru veririz canim , mama içiyorsa gün de bi kaç çay kaşığı verebilirsin.

bize temizleme spreyi vermediler ...kurumus kani kaldırınca altindan kan akiyor korkumdan kaldiramadım bile kan akcak diye

Canim gün de ne kadar mama veriyorsun?

sezeryan dogum yapan arkadaslarim seffaf iple dikmisler dogumda doktor bana gel dikisini alcaz falan demedi hatta kontrole bile cagirmadi bu kendiliginden eriyen dikismidir yoksa gitmem mi lazım daha erimemis dikisler 20 gün oldu normal mi
Normal canım benim 26 gün oldu hala duruyor doltor gördü negatif birşey sylemedi

Ay evet agladıgında benimde elim ayagıma dolabıyor. Memede ausmuyor mu? Susmuyorsa zaten mecbur kademeli yapcan ve evet tabiki dünyanın sonu değil. Canım eminim üstesinden geleceksin

Kafayı yemek üzereyim kızım yaklaşık 5 saattir mememde ve ayırdığım an ağlıyor katıla katıla içmese bile ağzında olsun istiyor kucağımda ağzında meme ile uyuyor yerine koynak istesem yine ağıdı basıyor ne yapayım ya ne olcak böyle çok yoruldum

Bende ayni durumdaym su an. 1 bck saat oldu. Yatarak emzirmeyi deniycm simdi

Motilium ne ilaç mı yoksa yöntemin adı mı? Birde mamayı aşamalı olarak nasıl azaltacaksın? Sadece çok ağladığı zamanlardamı vereceksin yoksa 90 cc verirken önce 60 cc ye düşerek mi azaltacaksın? Sütünün artmasına çok sevindim inşallah benim ki de artar az önce 20 şer dakika sağdım iki taraftan toplam 100 cc çıktı. Önceden 150 cc çok rahat çıkıyordu şimdi 100 ancak çıkıyor.

Böyle bir durum yaşayan bilen var mı kızlar aklıma çok takıldı da
Oldu bizimde canım 20 25 güne kadar göbeğinde kurumuş kan oluyordu önceleri de az az atletine değiyordu sonra yara kabuğu gibi oldu 1 kere hametan sürdüm kabuk gibi pıhtı gider mi diye o kuru kabuk gibi de gitti sonra minik ti ama vardi

Bende ayni durumdaym su an. 1 bck saat oldu. Yatarak emzirmeyi deniycm simdi
Bizde daha uyuyamayanlardaniz hatta katıla katıla ağlıyordu oglum bende oturdum ağladım çektiği acıya az önce biraz bırtladı rahatladı ama şimdi de uyumuyor bu nasıl bir gaz sancisidir her gece her gece biogaia kullanıyoruz hiç fayda gormedik akşam 8 den beri uyanık o kadar uykusuzluğa 1.5 aylik bebek nasıl dayanır hemde böyle ağlayıp efor sarfederek
Şimdi hala bacaklarını kasıyor sancısı var

Bnmkinin gazi da yok atiyo hemen tuvaletini de yapio memede durmak istiyo uyuyodu esim istn gelince uyandırdı 1de ondn huylandi galiba ictigini de cikariyo cunku. Simdi emzigi aldi bakalim uyuuck mi.

Ilaci mi degistirsn acaba

Ay evet agladıgında benimde elim ayagıma dolabıyor. Memede ausmuyor mu? Susmuyorsa zaten mecbur kademeli yapcan ve evet tabiki dünyanın sonu değil. Canım eminim üstesinden geleceksin
Önce istediği şekilde süt gelmediği için mızırdanıyo tutup tutup geri bırakıyor memeyi sonra iyicene kavrıyor emmeye başlıyor ve 10 dk içinde gözlerini kapatıyor 15 dk. Filan uykuda gerinip memeyi ağzından çıkarıyor bende 2-3 dk daha göğsümde uyutup yatağına koyuyorum 2 dk. İçinde basıyor yaygarayı bu defa memeyi versemde susmuyor bi telaş mama hazırlıyorum kanamışçasına içiyor mamayı

Canim bizimde oldu bu sekilde yuzu falan da olmustu doktora sordum cok katli giydirme sicaktan oluyor dedi ve tuylu seylere sarma dedi bunlara dikkat edince gecti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…