2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ay kaynanam geldi saglk ocagina gitms ordn markete ne ellerini yikadi ne maskeyi cikardi cenesinin altinda duruyo aldi cocugu kucagina opup duruyo valla zor tutuyorm kendimi. Bnm annem abilerm bile gelmio hasta olur die 1 kere gorduler daha saglik ocagindn gelip el yikamamk ne ya
Sağlık ocağı mi en tehlikeli yerlerden biri kucağına almasına izin vermeseydin canım ya ikaz et çekinme

Kızlar bebeğim 20 günlük ve yatağında uyumuyor. Yatağa yatırınca 5 dk içinde uyanıyor ve ağlıyor. Kucağımda olunca deliksiz uyuyor 2 saat falan. Ne yapacağımı şaşırdım. Sabaha kadar kucağımda durdu bugün ama her zaman yapamam. Sizce neden olabilir ve geçici bisey mi bu

Kızlar bebeğim 20 günlük ve yatağında uyumuyor. Yatağa yatırınca 5 dk içinde uyanıyor ve ağlıyor. Kucağımda olunca deliksiz uyuyor 2 saat falan. Ne yapacağımı şaşırdım. Sabaha kadar kucağımda durdu bugün ama her zaman yapamam. Sizce neden olabilir ve geçici bisey mi bu
Yatagina yatirip oyle emzirmeyi denedn mi

Kızlar merhaba, çocuğuna su ne zaman vereceksiniz ? Annem illa bi yudum ver arada diyor iyi gelir diye aman ben vermek istemiyorum.

Bebeği yıkadık, ben yikandim ve kucağıma aldim. O arada iyi dileklerde bulunduk babasıyla birlikte bebiş icin
Maşallah güzel günleri olsun inş🧿 bizimde böyle geçecek ama özellikle yapılması gereken bişiler var mı merak ettim kayınvalidem kırk taş toplanması lazım deyip duruyor ☺️

Hadi ya yorumlar görünce iyidir dedim hiç almiyim o zaman .Sleepy sürekli değişiyoruz gece 3 kez gündüz saat başı neredeyse sabahtan beri 2 takım kıyafet değiştik elimdekileri bitirmeye çalışıyorum. Prima yeşil paket mi kullanıyorsun care lerden mi
Care olanlar sıvı kakayı da emiyor inanılmaz güzeller, ilk onunla başladık, çok memnundum pahalı diye ebebeği denedim, hemen 1-2 çişe dolup sızdırıyor, gece hiç gitmiyor hele sabaha hep ıslak her yeri, şimdi sleepy kullanıyorum memnunum bundan da. Sızdırma olmuyor bizde.

Benimde aklımda molfix ve e bebeğin kendi markası baby me var .yorumları çok iyi olumsuz yorum yok yada kendileri yayınlamıyor 50 li alıp deneyeceğim. Sanırım ben bez bulana kadar oğlum bezi bırakacak o da olmazsa şansımı zorlamadan primaya geçeceğim.
Molfix pure soft prima premium care ile kalitesi aynı
bi tık daha ucuz
Bi tık daha küçük
Ona göre seçim yapın boyu cok önemli bence

Ben 176 molfix 2 numara aldım küçük oldugu için 80 tanesi kaldı 🙈

E bebek i ve migrosun bezini bende araştırmayı düşünüyorum

Maşallah güzel günleri olsun inş🧿 bizimde böyle geçecek ama özellikle yapılması gereken bişiler var mı merak ettim kayınvalidem kırk taş toplanması lazım deyip duruyor ☺️
Annem de bebeğin kafasından aşağı 40 kere su dök, kendine de yap, banyoda kucağına al falan dedi de yok yani o kadarını da yapamadık. Zaten bir noktada batıl inanç gibi birsey. Zaten havadan nem kapiyor bebek zir zir başlıyor aglamaya. 40 kere degil 10 kere bile başından aşağı su dokturmez 🤣🤣 sinirle bakıyor küvetin icinde eğer hoslanmiyorsa durumdan :)

Kızlar bebegimin kafası ve anlinda böyle kabartilar var normal mi .emerken terliyor ondan mı acaba . Kakasida toplu görünümde yeşil gibi ama ıslak mendil de sarı görünüyor bu normal mi Bide sezeryan olanlar sizinde mideniz bulanıyor mu istisnasız hergun mide bulantısı yaşıyorum

Eklentiler

• IMG_20201215_174855.jpg
    IMG_20201215_174855.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar benim oğlumun göbeği düşeli 18 gün oldu hala atletine leke bulaşıyor sanki akıyor gibi görünürde bir şey yok iltihap vs yok ama böyle sümük yapışmış da kurumuş gibi oluyor atletleri özel olarak bir şey yapmam gerekir mi acaba böyle bi durum yaşayanınız var mı

Molfix le baby me vardı aklımda elimdeki 3 numara bezlerin bitmesini bekliyorum zaten 2 numara bir sürü kaldı.
Herseye para veriyorum nedense su pahalı beze paraya kıyamıyorum ya geçen haftadan beri oğluma neler neler aldık gerekli gereksiz pahalı beze çok para vermek istemiyorum 😁🤣kaç numara kullanıyorsun kaç kg senin
Kaç kg ki senin bebegin 2 numara olmuyor mu bizim tartı günümüz yarın ama 4.5 kg ı geçti bebeğim daha 2 numara kullanıyoruz bende fazla almışım 2 numara ama daha tam oluyor 240 li paket yarıda bi 10 gün daha kullanıcaz artık
Molfix gayet kaliteli bir bez zaten pişik vs yapıldıktan sonra daha pahalı bezlere para vermeye gerek yok çünkü ben çok alt degistiriyorum

Molfix le baby me vardı aklımda elimdeki 3 numara bezlerin bitmesini bekliyorum zaten 2 numara bir sürü kaldı.
Herseye para veriyorum nedense su pahalı beze paraya kıyamıyorum ya geçen haftadan beri oğluma neler neler aldık gerekli gereksiz pahalı beze çok para vermek istemiyorum 😁🤣kaç numara kullanıyorsun kaç kg senin
canım migrosun bezi miniesi denrmeni tavsiye ederim. ben şu an onu kullanıyorum sleepyi bıraktım.

Ay kaynanam geldi saglk ocagina gitms ordn markete ne ellerini yikadi ne maskeyi cikardi cenesinin altinda duruyo aldi cocugu kucagina opup duruyo valla zor tutuyorm kendimi. Bnm annem abilerm bile gelmio hasta olur die 1 kere gorduler daha saglik ocagindn gelip el yikamamk ne ya
Yuh ya yuh afedersiniz
Neden söylemiyorsunuz anne ellerini yıka diye hele pis maskeyle bebeğe temas etmek masumu öpmek nedir yaa

X