2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Herkes her gün banyo yaptırıyor sanırım. Ben banyo yaptırdığım günler bebek çok huzursuz oluyor, üşüyor sanırım
Haftada 1 banyo yaptırıyorum o yüzden.
Havalar soğuk olduğundan ben haftada 2 sefer falan yaptırıyorum canim

Kizlar enson doktora götürdük geldik sarılık hiç kalmamış dedi doktor
Uchaftalik bebeğimiz
İlk defa 6saat uyudu
8den 2ye kadar gece
Sizce normal mi
Şimdi zorla uyandirdik
Gündüz pek uyumadi
Ama 6saatde çok geldi
Normalde enfazla 3 saat uyurdu
Simdi emziriyorum ateşi yok
Ama zorla uyandi

Sarılık riski geçtikten sonra doktorumuz 5 saate kadar uyumasına izin verebileceğimizi söyledi fazlasını uyumak isterse uyandırın dedi. Anormal bir durum olduğunu sanmıyorum

Sarılık riski geçtikten sonra doktorumuz 5 saate kadar uyumasına izin verebileceğimizi söyledi fazlasını uyumak isterse uyandırın dedi. Anormal bir durum olduğunu sanmıyorum
Sağol cnm
Sarılık sıfıra inmişti
İlkdefa baktım bugece 6satte yakındı şimdi uyandırdım emziriyorum

Ben onu yapamadım maalesef .Onu uygulamak için çok iyi bakılmam lazımdı annem baktı sağolsun ama yemek ve temizlik kısmıyla ilgilendi bebek doğduğu günden beri bend3
Tomrisin emzirme notunda Bende sürekli yatmadım ama cok sık emzirdim uyumaya çalıştım

iki gün Cok sık emzirdim bebiş agladı biraz

Elimle sagım yaptım hiç Süt gelmiyordu bebiş cok cok agladıgında parmakla besledim

Cok sabır gerekiyor ve kendimi sıkmadım agladım da sütüm yok diye iki günün sonunda damla damla artış oldu

Sürekli aklımda emzirmek var saati takip ediyorum iki emiş yapsa memeyi uyarsa bile yeter diye düşünüyorum

İnşallah faydası olur

Selam kızlar benim oğlan dünden beri kabız çok zorlanıyor kakasını yapmakta zeytin yağını içirdim yine boş ne yapabilirim sizce

Benimki de ilk defa bu gece 4 saat uyudu cok mutlu oldun sanirim doymasi ile alakali

Bebeği gazlı olan anneler, kırkından sonra gaz probleminiz azaldımı.. kullandığınız herhangi bir gaz damlası Çok işe yaradı mı, veya Çok işe yarayan bir yönteminiz oldu mu? Acı elma yağının duyanınız oldu mu? Ayaklarına masaj yapılıyormuş bu bu yağla. Son çare bir de bunu deneyeceğim

Evet aci elma yagi iyi diyirlar biz nurse huveys kullaniyoruz bitkisel ise yariyor bizdw

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…