2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Sen sordun mu bu konuyu medipol E
Yok ya firsatm olmadi yarin bi daha gitcm vaktm olursa sorarim
Ben sana ilk dedigimde mega için duymstm ztn ama

Korkma bisey olmuyor biz günde nered3yse 4 5 kez yapıyoruz sonra da hafifçe aspiratör le cekiyoruz mesela sabah hast gittik açamadık hiril hiril
Canım serumla ve sırınga ile mi yapıyorsun sende? Ya hüç cesaretim yok ama benim bebegımde hırşıyor kus gibi sesler cıkarıyor

Şimdi nereye geçtin canım ?

Canım serumla ve sırınga ile mi yapıyorsun sende? Ya hüç cesaretim yok ama benim bebegımde hırşıyor kus gibi sesler cıkarıyor
Evet minik sised3kiler burnunun içine dolmuyordu 4 cc enjektörle çekiyorum bebeği yan çevirip bi burun deliğine sıkıp sırtına vuruyorum sonra diğerine en son da aspiratör le çekiyorum bir sürü pislik çıkıyor eşimle şaşırıyoruz. Ağlıyor ama sonra rahatlıyor hiç korkma burnu titanik olunca memeyi sinirle emiyor uyumuyor gerçekten

Bizimki hala sarı bayağı ya. Sinir oluyorum. İlk bebemde de hemen geçmemişti. Yüzü sarı ve kara sarılıktan gözlerinin içinde de var ki zaten en son o geçiyormuş.

Of kızlar bugün abim geldi bebeği görmeye. Bizim ailede abim büyük bizden baba gibi o baktı büyüttü tüm kardeşleri. Abim yurtdışında yaşıyor ama kafa yapısı çok değişik. Korona başladığından beri aşırı dikkatsiz ben görüşmedim hiç hamileyken. Bebek doğunca da hastaneye gelirler maskeli görüp gitsinler dedim ama o sırada yine türkiyede yoktu. Bugün geldiler. Beni bir stres. Anneme dedim ne olur söyle abime maskesiz durmasın evde bebek hasta ben lohusa, dikkat etmiyor o. Ki kendi karısı da hamile. Geldiler neyse abim apartmana bile maskesiz girmiş ki bizim apartman büyük, korona kaynıyor sitede Benim tabi sonradan haberim oldu çıkarken maske istedi benden. anam bir de 2 saate yakın oturdular ama ben hiç yanlarında durmadım neredeyse, yatak odasından çıkarmadım bebeği, ben de süt sağıyorum emziriyorum davasına pek gitmedim yanlarına. Eşim de kapı eşiğinde oturdu resmen o da kolladı kendini ama ne saçmalık kendi evimizde kendimizi kolladık. Allahım diyorum inşallah hasta masta değillerdir. Ya da olmazlar da biz temaslı olmayız gittiler evi havalandırdım 1 saat bebek de var çok abartamadım her yeri sildim yine. Allah büyük inş bir şey geçmez ama bu halimle boşuna sinir stres oldum bir sürü yaaaa

Yarın deneyeceğim.çok sağol canım. Bebiş nasıl gecen gün cok yormustu seni üzüldüm açıkcası umarım biraz dinlenme fırsatı buluyorsundur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…