2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
1 numarayı eve gelince 80 liydi sanırım sonlara doğru çıkardı hatta 5 tane kaldı elimde simdi 2 numara küçülmüş yok cabim gunduz çıkardı sık sık da değiştim 2 de yedikten sonra aldim altını 3.5 da yine aldim uyudu hemen uyandı bi bakayım dedim 5 gibi sırılsıklam nasıl ağlıyor .Elimde 3 numara var denesem mi .
Bi dene bakalim ama diolardi ztn paketlet birbirini tutmuyo diye. Ben 160 bi bitirdim bi 80li daha oldm hala oluyo ama bnm ki 4 kilo daha bunlar bitince 2ye gecerm artk

ben minies aldım migtostan çok başarılı. 10gün önce 4.5kg idik. sleepy 3 no da var evde onu da kullanacağım 2ler küçük bize artık. primaya o kadar para vermeyin derim. minies de deneyebilirsin. ya da sleepy 3al bence.
Sızdırma yaptı mi canım peki aklımda evy baby molfix vardı prima hem pahalı hemde kokusu migdemi bulandiriyor .Bide Hastane hediye vermişti evy baby çok beğendim sarması uzunluğu güzeldi elimde sleepy 3 no var onu deneyeyim sızarsa yine baska markayw geçeceğim

Kizlar.ben prima 1 i bitirip molfixe gecmistim hic sevmedm surekli değişiyorm pişik olcak gibi cunku kalırsa hemen kızarmış 2 3 saatte değisiom

Prjma 2 sleepy 3 var elimde ama daha kucuğz

1 le 2 numara aynı gibi 3 daha büyük

Eklentiler

• 20201207_192227.jpg
    20201207_192227.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 42
Bi dene bakalim ama diolardi ztn paketlet birbirini tutmuyo diye. Ben 160 bi bitirdim bi 80li daha oldm hala oluyo ama bnm ki 4 kilo daha bunlar bitince 2ye gecerm artk
2 numara 160 almıştım çok yığmaya gerek yokmuş zamanla tecrübe edicem heralde 😊Bizde dün evde tarttik bi normal tarti diğeri hassas tartıda 4400 cıktı yarın muayeneye gidicez bakalım doğru çıkacak mı
Düzeltme 160 li değilmiş 210 lü almışım sanki kıtlık var 🙄😏

Böyle giderse bende değiştireceğim bi makina çamaşır cıktı resmen bide yavrum tir tir titredi değiştirirken ama sürekli çıkmıyor bez kuculdugunde cıktı bizimki siizn çok çıkıyor müydü.
Her defasinda degil ama sanki yanina isiyor cocuk resmen sirilsiklam oluyordu ben bezi buyuttum 2 beden aldım o zamanda oldu öyle olunca degistirdim cok kisiylede konustum herkeste ayni sikayet sizdirmasi bide cis kokuyo resmen kokuyu saklamiyor 🙄

Kızlar dün benim doğum günümdü. Allahım ne anam hatırladı ne kardeşlerim. Biz önem veririz böyle şeylere normalde. Eşim de
Kaç gündür izinliydi şansıma dün çalışıyordu bütün gün yoktu. Pasta söyleyecektim sonra aman dedim kendi kendime pasta mı üfllücem söylemedim. Böyle mutsuz keyifsiz bir gün oldu. Eşim bugün gitmiş pasta almış ama o kdr keyfim kaçık ki, bütün gün bebeğe süt sağ,besle, yıka et, oğlanı zapt et, derse sok, etrafı topla modundaydım hayatım bitmiş gibi hissediyorum 😩 bir de kaç gündür bir evimi süpüren yok gelen gidenden, mecbur kalktım süpürdüm o kadar belim ağrıyor ki ödüm kopuyor yine aşağıda bir problem olacak diye😥 kırkım çıkana kadar yatmayı hedefliyordum normalde tamamen iyileşeyim diye 😬 ama neredeee. Sinirim bozuldu iyice
Happy birthday canimm 😊😊 bende dun geceden beri pertim valla hem 3 te uyudu yine busefer 6 da yine uyandi emip uyumadi surekli mik mik mikti 12de arkadasim arayinca kalktim is guc zor yaptim bende suanda bile uyumadim insallah bu gece oyle yapmaz da uyurum biraz
Kızlar bugün kan verdik. İnşanlah sonuçlar temiz gelir 15 gün sonra çıkack sonuçlar dua edin lütfen 🙏
Insallah canim rabbim kimseyi cocuguyla imtihan etmesin
Kızlar sleepy bez kullanan var mi aranızda pişik yapmadı şuana kadar ama bugün 2 kere çiş çıkardı üstü hep çiş olmuş daha önceden bir kaç kez çıkmıştı 1 numara küçüklüğünde şimdi de 2 numara küçülmüş ondan mi cıktı yoksa bezin kaliteisnden mi elimde bir sürü 2 numara bez var ya neden o kadar yığmışım ki
3 6 kg diyo daha 5 kg bike olmadık ki nasıl küçüldü
Bende kullaniyom canim 2 numara bacaklarini iz yapiyo sıkıştırıyo bi paketim acik kullaniyom 1 paket daha var 2 numara bem gecen 1 numarayi degistirmistim bakkalda kalan paketide 3 numarayla degistiricem.Sizinti yapmiyo bizde ama ben gece uyanmasin diye cok degismiyom bezini o yuzden sabah sizmis oluyo dogal olarak gece 1 kere aliyorum zaten 3 te uyuyo o zaman yeni almis oluyorum baybi turco sanki sleppyden daha ince oda var bende kucuk.deneme paketi almistim oda cok guzel begendim düşünebilirsin canim bunuda
Kızlarr oglumun altını ne zaman açsam üstüne işiyor😂bez açıkken ya üst baş rezil
Ahh bu erkek bebeler nokta atisi yapiyolar😅😅😇

Her defasinda degil ama sanki yanina isiyor cocuk resmen sirilsiklam oluyordu ben bezi buyuttum 2 beden aldım o zamanda oldu öyle olunca degistirdim cok kisiylede konustum herkeste ayni sikayet sizdirmasi bide cis kokuyo resmen kokuyu saklamiyor 🙄
Aynen bizimde yandan çıkmış anlamadim valla sorun bizde mi hepsi burada trwndyol yorumlara baktım herkes memnun olumsuz yorum çok az .

Iyi aksamlar kizlar artik cogumuz 40lanicaz ve korunma yontemleri dusunmeye basladik.Doktorum bana hormonlu spirali onerdi yada emziren anneler icin ilac benim 3 bebe pldugu icin bir daha cocuk düşünmüyorum bu spiralinde kanama yapmayacagini soyledi.Bu 3 aylik igneleride onermedi duzensizlik yapar dedi senin icin hormonlu spirali oneriyorum dedi.sizler ne dusunuyosunuz birde bu hormonlu spiral fiyatlarini bilen varmi .

Happy birthday canimm 😊😊 bende dun geceden beri pertim valla hem 3 te uyudu yine busefer 6 da yine uyandi emip uyumadi surekli mik mik mikti 12de arkadasim arayinca kalktim is guc zor yaptim bende suanda bile uyumadim insallah bu gece oyle yapmaz da uyurum biraz

Insallah canim rabbim kimseyi cocuguyla imtihan etmesin

Bende kullaniyom canim 2 numara bacaklarini iz yapiyo sıkıştırıyo bi paketim acik kullaniyom 1 paket daha var 2 numara bem gecen 1 numarayi degistirmistim bakkalda kalan paketide 3 numarayla degistiricem.Sizinti yapmiyo bizde ama ben gece uyanmasin diye cok degismiyom bezini o yuzden sabah sizmis oluyo dogal olarak gece 1 kere aliyorum zaten 3 te uyuyo o zaman yeni almis oluyorum baybi turco sanki sleppyden daha ince oda var bende kucuk.deneme paketi almistim oda cok guzel begendim düşünebilirsin canim bunuda

Ahh bu erkek bebeler nokta atisi yapiyolar😅😅😇
Gecede bağrış çağrış bol ağlamalı alıyoruz valla bi kaç gece cıktı eşim acaba iyi takamadi mi ama genel olarak sorunlu prima bu konuda tek sanırım onunda kokusu çok kötü kimyasal var belli çiş le birlikte iyice kötü kokuyor. Ben hepsi burada almıştım değişmezler

Kızlar sleepy bez kullanan var mi aranızda pişik yapmadı şuana kadar ama bugün 2 kere çiş çıkardı üstü hep çiş olmuş daha önceden bir kaç kez çıkmıştı 1 numara küçüklüğünde şimdi de 2 numara küçülmüş ondan mi cıktı yoksa bezin kaliteisnden mi elimde bir sürü 2 numara bez var ya neden o kadar yığmışım ki
3 6 kg diyo daha 5 kg bike olmadık ki nasıl küçüldü
Bende sleepy kullanıyorum 2 numaradayım 3900 şuan gayet iyi büyüklüğü ama biraz işesin yaygara kopuyo emmiyormudur nedir

2 numara 160 almıştım çok yığmaya gerek yokmuş zamanla tecrübe edicem heralde 😊Bizde dün evde tarttik bi normal tarti diğeri hassas tartıda 4400 cıktı yarın muayeneye gidicez bakalım doğru çıkacak mı
Düzeltme 160 li değilmiş 210 lü almışım sanki kıtlık var 🙄😏
Ay hatta bizim 7 tane 40likmis simdi sordm 280 tane anca 5 kiloya cikar ztn bitene kdr sonra 2ye gecmedn 3e mi gecsm acaba ki tirstm bak simdi

Gecede bağrış çağrış bol ağlamalı alıyoruz valla bi kaç gece cıktı eşim acaba iyi takamadi mi ama genel olarak sorunlu prima bu konuda tek sanırım onunda kokusu çok kötü kimyasal var belli çiş le birlikte iyice kötü kokuyor. Ben hepsi burada almıştım değişmezler
Bende trendyoldan aldim canim mahalle bakkali ya rica ettim degistirdi acilmayan paketide tekrar degistiricem 3 numarayla😅

Bizimde 1.ay asimiz persembe gunu normalde saglik ocaginda yaptiricaktim ama dogumu o hastanede yaptigim icin 6 ay boyunca ayda 1 kere cocuk doktoru yuzde 50 indirimliymis bende dedim hhakkimi kaybetmiyim hemde doktorumuz bi gorsun muayne etsin sarilik devam.ediyo ama stabil olarak aşı da devlet karsiladigi icin ucretsiz yapilcak.
Hemde gitmisken ucretli aşılar ne zaman yapilir listesi aliyim birde kalca ultrosunu yuzde 30 indirimli yapiliyomus.Onun icinde bi fiyat aliyim ne kadarmis 2. Aymi yapilicak

X