2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278

Canım şöyle 3 saatte bir diyorum ama bir göğsümü 40 dk emiyor diyelim mutlaka sakladığım sütlerden üzerine 40-50 cc de takviye veriyorum. Yani çocuk tıka basa doluyor artık kusma kıvamına gelince bırakıyorum. Ya bizim lanet hastane de doktor da
Sarılık yok dedi bugün tahlillerinde gördüm varmış. Çocugu 3 saatte bir besliyorlarmış siz de öyle yapın dedi. Geçen hafta 2,5 saatte besliyordum şimdi 3 saate çıkardım çünkü hem emzir hem süt içir çok yoruluyorum zaten doymazsa ağlıyor kızım uyumuyor. Bazen erken kalkarsa acıktıysa yine besliyorum tabi illa 3 saat kuralım yok. Bakalım Allah yardım etsin ya zor oluyor. Zaten genelde birini emzirip diğerini sağıyorum.

Oy kıyamam bağırma annesi. Küçük ya ders çalışması gelmiyordur belki. O da sıkılmıştır kimbilir.
Ya ona da kıyamıyorum canım ama her dediğini yapıyoruz elinde ipad bilgisayar keyfi yerinde 1 saat ödev için kan kusturuyor Barıştık sonra bakalım bundan sonra bizi ne bekliyor

Haftaya kontrol var soracağım
Her memeden sonra mama verince alıyor benimki

Ay biz 22 günlüğüz bugün max 500 gr almıştır. Ki iyi besleniyor o zaman bize de az dicek doktor benim kiloyu bu kdr takmam kalp probleminin öne çıkmasından kilo almasına engel olmasından korkmamdan ötürü. Ama o zaman iştahsız da olmaz mıydı bilemedim ya ne zor işler

Bende napim koşturmaca devam arada girip hızlıca bi iki okuyorum msjlar i çoğu kaçıyor
Senin hayirdir gene ne aksiyon nasıl oldun iyilesebildin mi
Daha iyiyim canım ben, yavaştan ayaklandım mecbur iki çocuk olunca. Bebekte kalp problemi çıktı onun için endişeleniyorum ay kontrolünde belki ilaç başlataca doktor inş gerek kalmaz diye dua ediyoruz işte. Senin beniş nasıl

Bizde bazı şeyler yaşadık Allah iyilik versin herkesin bebegine canım ilaca bile gerek kalmaz inşallah

Darlanmak ne demek çatlıcam.resmen ama yapacak bisi yok keyfini beklioz oglusun

Şırıngayı pazartesi ancak alırım deneyecez artık canım yumuşatıp verincede pek beceremedik ama inşallah halledicez sağdığım sütü biberonla verdim mecburen aç kalmasın diye
Canım o kadar iyi anlıyorum ki ilk günler bende iki büklüm pozisyonlarda emzirmeye calıştım. Şimdi cok sukur bende bebek te öğrendik nasıl olacagını. Tavsiyem ucundan biraz süt çıkar tadını alınca kavraması kolay oluyo. Bide ben dört parmagımla alttan bi parmagıöla üstten tutup presleyip veriyorum ucu üst damagına degecek sekilde. Bunuda deneyebilirsin

sizdeki tam sorun ne kalpte? üfürüm mü?

İnşallah bu günleri atlatıp bizde o günlere geçeriz canım çok teşekkürler içimi rahatlattın insana bir an hiç düzelmeyecek gibi geliyor en kısa sürede aşarız bunlarıda inşallah

Değer düşük diye saymadılar belki. Ben artık sağmaya çok üşeniyorym ilk defa bu aksam sagdım göğsüm acıyordu artıl. Uzun zamandır yumusaktı. Sen sagdıgun zaman tek göğüsten kac cc cıkıyor?
Evet evet en güzeli arandıgı zaman vermek

Evet 40 dakka cok ben maksimum 20 dakka onda bile daral geliyo

Sorduk canım göbek fıtıgi demedi Salı kontrolumuz var bakalım ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…