2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar ilk humana kullanıyordum gayet memnundum eşim eczaneden daha iyi diye bebelac gold 1 almış ama gaz ve kabuzlık yaptı bence mamadan oldu yani daha önce byle bir problemimiz yoktu. Varmı kullanan memnun mu
Cnm ben humana kullanıyorum eczane önermişti ve cok memnunuz

O olmazsanolmaz benimde 8şubat işbaşı. bankada çalışıyorum zaten marttan beri uzaktan çalışmaydı. süt izni dönemini de şu an uzaktan çalışma ile sürdürüyorlar. tabi o zamana ne olur ne bşter bilemiyorum. ben ücretsiz almayacağım başlayacağım uzaktanda olsa şubeden de olsa. ev kredimiz falan var tek maaş çok zorlanırız. annem bakacak oğluma gözüm arkada kalmaz. hayırlısı artık.

Dün geceden bu saate kadar toplam 4-5 saat uyuyamadı bile. Sürekli ıkınmaya çalışıyor ıkınırkende kusuyor emdikten sonra kusuyor benim sütüm mü yaramıyor çocuğa üzülüyorum çok

O olmazsanolmaz bende ücretsiz izne ayrılmayı düşünüyorum. Memurum aslında şuan 10-16 arası çalışıyorlar müdür anlayışlı süt iznimle erken çıkmama izin verir ama çocuğa bakacak kimse yok

Benimkide uyuyor ama hemen yatirmiyorum gaz cikarana kadar sirtini sivazlayip pat pat diye vuruyorum illa cikariyor gaz cikarmayip yatirdigimda bir sure sonra gazla beraber kusuyor
Bende 10 dk bekletiyorum sonra gazını çıkarıyorum ama hanım omzuma yatıp uyuyor gevşiyor iyice. Mama da kusmuyor bugün onu farkettim benim sütümü kusuyor

Şimdi bir çay kaşığı bebgime içirdiö bende içtim çok gazı vardı. Çok şaşırdım yaa

Kızlar oda sıcaklığınız nasıl oluyor bizim yatak odası 24 oluyor oturma odamızın kaloriferini kıssam da 26 oluyor küçük bi oda olduğu için ısınıyor bu sıcaklıklar bebeği rahatsız eder mi altını 2 kat giydiriyorum üstüne çorap ayakları soğuk diye. Penye battaniye ile yarım kundak sarılı oluyor uyurken ince elyaf yorganı var onu örtüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…