2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Oda sıcaklığı 22 derece bizim, çıtçıtlı badi, penye alt üst ve dokuma yelek giydiriyorum. Ayağına da çorap. Gündüz yatarken penye battaniye bazen de yun dokuma battaniye ortuyorum. Gece yatarken her ikisi birden. Gece çıkarıyorum yemeğini, ustuste çok oluyor

Doğum kg biz nedir masallah bebise .
Benim sütünde az gibi ama sıvıyı ne kadar bol tuketirsem o kadar iyi sütüm oluyo
3200’ canım ama kıyafetli çıktı 3800 ya. Kıyafeti çıkar 3500 anca gelir. 300 gram anca almış demek 20 günde. İnş bundan sonra alır ne diyeyim.

Valla benim bebiş sıcağı seviyor. Odamız sıcak ona rağmen altını açtığım an hapşırmaya başlıyor morarıyor soğuktan hemen sarıyoruz onu gene. Sıcağa alıştırmıcaktık güya ama hasta etmek daha vahim şu dönemde o yüzden ona göre hareket ediyoruz

Aynen cnm ben de daha iyisi siye hip aldim ama cocuk hep keyifsiz di dogdugundan beri yavrum ilk defa dun aksam keyifle durdu uyanikken bile cocuk keyifsiz dI dun aksam nasil keyifle etrafa bakiyor ve ayni sekilde ilk defa bu gece d
ben herşeyi doktora sormuyorum. biraz annelerinde dinliyorum ne yalan söyleyeyimsonuçta mamayı da suyşa yapıyoruz normal sudan ne olacak ki? ağzı yıkanıyor hem.
BEnde su veriyorum duzenlj olmasa da aklima geldik ce gunde 1 veya 2 kere veriyorum

Benim 18 ocak ta bitiyor raporum benim ki 2.5 aylik olucak ben rapor bittikten sonra 6 ay yarim calisma hakkinj kullanacagim tam anlami ile ise kizim 6 yada 8 aylik olunca baslicam

Kızlar geçen gün yogurt yedim oglum sabaha kadar durmadı gazdan sizde böyle birşey gözlemleyem varmı

kızımı emzirdikten sonra gazını çikarayım dedim cikmadı brnde yatırdım agźindan burundan kustu nasil panik oldum nasil çıkarcam gazı ya çıkmiyor endikten sonra uyuyakalıyor hemen

Ayakları elleri sıcak oluyor mu peki? Bu sıcaklığa rağmen Altını açtığımda ayakları soğuk oluyor hapşırıyor üşüyor diye altını alırken elektrikli sobayıda açıyorum. Kız çocukları sıcağa severmiş

Benim kızda aynı canım altını tek giydirip çorap giydirdiğimde ayağı soğuk oluyor çift yapıyorum altını üstüne çorap. Altını açtığımda bacakları titriyor

Elleri doğduğundan beri hep soğuk. Bir de iki günde bir hapsiriyor. Ev sıcak aslinda. Çok hareketli diye eldiven de takmadım. Aşırı sıcağa alistirmayin demişti doktor, bak bakalım vucudunda kırmızı noktalar çıkmasın demişti sıcaktan. Bilmiyorum ya üşüyor mu acaba. Eli soğuk ama ayağı sıcak üzerinde dokuma yelek de var, yun battaniye oluyor ona da sariyorum bazen kundak gibi.

Elleri ve burnu soguksa üşüyordur canm ya. Birde hapşırıyorsa

İnşallah yetiyordur canm sütün emzirdiktwn sonra sağ sürekli uyar
Tamamen katılıyorum
Ya bu yazı üzdü rezene baya iyi geliyordu bana içiyordm günde 2-3 bardak

Selam kizlar çok uykum var cokk. D vitamini denen zikkima başladık dün çocuk gazdan sabaha kadar ne beni uyuttu ne kendi uyudu . En son memede ikimizde uyumusuz yarım saat onuda geldi eşim böldü . Çocuk nerde diye . Memede yorganın altında halbuki baksa görecek kafasını şimdi uyudu şükür ama hala sağa sola hareket ediyor . Kucak istiyor sürekli çünkü eşim evdeyken sürekli kucağında bırakmıyor elinden . Aman kızım canım kızım diye diye seviyor tasasini ben çekiyorum ah bu babalar .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…