2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kizlar mamaverenler gunde nekadar veriyor
Benim bebeğim çok aç doymuor
2sat memede kalıyor yine açsonra mama veriyorum onuda alıyor
Mamayi veriyorum ama asiri vermek istemiyorum
Totalde nekadar veriyorsunuz siz
Bizim total de 150-180 cc arası oluyor canim. Sizin ne kadar oluyor ?

Merhaba taze anneler hepinizin bebegi hayirli olsun allah anali babali buyutsun Size bisey sormak istiyorum bugun 35+0 olduk dun afedersiniz neredeyse her wcye gittigimde buyuk abdestimde geliyordu az da olsa bugun olmadi fakat bugunde karnim agriyor. Mesela yarim saat agriyip yarim saat agrimiyor araliklarla agriyor yani karnimin alt kisminda da baski hissediyorum. Bu sanci midir, dogum belirtisi midir acaba? Cevap veren vermeyen herkese tesekkur ederim simdiden

Adet ağrisi gibi belden oluyormus sanci ben cekmedim ama burda arkadaslr oyle anlattı ☺

Yenidogan sariliginda serum suyu konusunda ne dusunuyorsunuz. Bilimsel bi gecerlilgi olmasada etrafmda cok kisi kullanms

Yenidogan sariliginda serum suyu konusunda ne dusunuyorsunuz. Bilimsel bi gecerlilgi olmasada etrafmda cok kisi kullanms
Iciriliyo mu ilk kez duydum serum baya bildiğikiz tuzlu su yine sekerli su da bi mantık var enerji veriyo cocuğa tuzlu su cok mantksz geldi

Normal burnunun tikanikligindan sağlık ocagindaki doktora da göğsünü dinlettim burundan dedi biz bir türlü açamadık serum sıkıp cekiyoruz ama yok açılmıyor
Galiba yeni doğan bebeklerde oluyor sanırım normal bişey yoksa bazen hırıltısı oluyor bazende geçiyor

Bemde almistim 10.tlden bende cok.begendim ama bitti sleppy almistim onu kullaniyorum
Kizlar günde kaç kere kaka yapıyor bebeginiz
Her bezinde azcik.azcik oluyo canim

Çok çok geçmiş olsun

Yiyorum canım bakalım faydası olacak mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…