2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
makas tutunca sadece basını alıyor oyle ounca da yara oluyor. ben gecen tum kahverengiyi zar zor verdim ama yine de acıdı sılıkon ıyıymıs ya hem icinde biriken azcık sutu gorunce acayp mutlu ediyo insanı demek ki var diye

Ya ben çok net hatırlıyorum annelerimiz teyzelerimiz falan hep makas şeklinde tutardı zararı ne ki acaba
Ben hastanede ilk meme verirken makas seklinde tutmusum yara oldu hep kabus gibiydi 1 haftam bir taraftan dogum agrilarim bir taraftan gogus acısı perisan olmuştum.sonra c seklinde tuttum hem ben hem bebek daha rahat etti

Acaba niye kusuyor minik ya. Ben daha rastlamadım bebeğim de kusmaya ama benim sütüm mu az da kusmuyor bilmem. 60 veriyorum bir sabah bir de akşam mamayı. Acaba sütünde dokunan birşey mi var diyeceğim ama mamayı da kusuyor diyorsun. Midesi yavaş yavaş buyuyoemus bebeklerin. Kakası cisi iyiymiş iyiki. Doktor birşey olsa söyler sen üzme kendini

Önce meme sonra mama ver demişti bana doktor sen nasıl yapıyorsun
Ben mama vermiyorum.önce emziriyorum 5-10 dk uykulu uykulu emiyor işte.ben gunde 1 kere sagiyorum goğsumu doymuyorsa diye 90-100 cc biberonla alıyor.onu rahat iciyor.memede nekadar emdigini gormedigim icin az surede kalinca doymuyor diye dusunuyorum.ama geceleri artik 3-4 saat sonra uyaniyor ozaman cok acıkıyor sanirim 10 15 dk daha aktif cekiyor memeyi.günduzleri uyuyacam diye hic cekmiyor nerdeyse memede 2 fırt cekiyor sonra hoopp uyuyor

Ya ben çok net hatırlıyorum annelerimiz teyzelerimiz falan hep makas şeklinde tutardı zararı ne ki acaba

Kizlar bende oyle tutuyordum emzirme hemsiresi beni de uyardi sut kanallarini tikiyormusuz o sekilde sut gelisini engellersin kanallari tikarsin demisti tutturduktan sonra memeyi o sekilde tutmayin memenizi derim ben

İlkinde günü doldu diye sıkıştırdı Dr 40+4 de alacam dedi bı 3 gün daha ısrar ettim tam 41 olsun diye tmm dedi öğün yani 41 de sabahtan gittim suni verdi sonra şükür acilmam oldu doğum yaptm..

Burnu tikalidir belki burnunu açsan hırıltısı geçer

Normal burnunun tikanikligindan sağlık ocagindaki doktora da göğsünü dinlettim burundan dedi biz bir türlü açamadık serum sıkıp cekiyoruz ama yok açılmıyor

Demir mi d vitamini mi canım. Demir için erken değil mi .sağlık ocağının veridigiji ben dün bıraktım kesinlikle gaz yapıyor 10 gün sonra muayene gittigimizde doktor un tavsiyesiyle başka biseye basliycam
Sağlık ocağının verdiği d vit mi gaz yapıyor canim
Hâlâ hangi probiyotik damlayı almalıyım bilemiyorum dr a da daha gitmedik

Ben ilk cocugumda yatırmıştım, bunda da yaptırmayı düşünüyorum. Ücretli aşılar zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…