2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
İlk hafta 2 saatte bir emzirmek lazım yada bebiş her emmek istediginde sık sık.benimkide ilk hafta 20 dk emiyordu.doyuyordur.emerken yutkunmuyormu cenesini hareket ettirmesinden anlarsın.dolu gögus ağırlaşır sızlar.süt inerken damarlar sızlar. 3-4 saat boşalmassa anlarsın.saat başi yada 2 saatte bir emziriyorsan boşalıyordur zaten.

Canım ben yarım kundak yapıyorum , ayaklar serbest .. ellerini çok oynattığı için rahat uyuyamıyor, sürekli sıçrıyordu..kundaklayınca kendini daha güvende hissetttiğini okumuştum.. o gün bugündür yarım kundak

Herkeze gunaydin dofumdan sonra ilk defa rahat huzurlu bir gece gecirdim kizlar meger benim kiz dogru duzgun doymadigi icin uyumuyormus dun gece mamask nj 90 cc cikardim ve 3 3 5 saat duzenli uyudu uyandiginda tekrar doyurdum tekrar uyurdu ilk defa o kadar guzek bir gece gecti ki sabah cok rahat kalktim

C cilekliturtam34 sen ne yaptın canım en son ne dedi doktorun beklemeye devam mı
Az önce geldim Dr dan canim yarın 40 oluyorum.pazartesi 40+1 karar verdin mi dedi.acikligim sancım olmadan suni sancı almak istemiyorum dedim.pazartesi aç susuz gidicem sezeryan olurum gelmezse şayet.cunku 40 a kadar gelse gelirdi dedi.normal doğum için.iste ben riski alamam sana bırakıyorum beklerim dersen 2gune bir kontrol dedi şimdi ya mekonyumlu falan olursa diye riskede atmak istemiyorum.pazartesiye kadar gelmezse Sezeryan.sende durumlar nasil

Gunaydin guzel anneler bizde 2 ye geliyodu uyudu bizim minnak kizce sonra aciktiginda uyandi

Ne zaman kahvaltıya otursam az yicem ekmek yemicem diye oturuyorom ama olmuyo ya son 4 kilo kaldi ama ben daha fazla vermek istiyorum 65lere dusmek istiyorum dikkat edenler beyninizi nasil yönetiyorsunuz banada diyin hele

Ben etmiorm valla sut yapck ne varsa yiyorm

Bir emzirme 2 saatlik spora esdegerms o yuzdn cok kasma bence

Kaç günlük bebiş

Selam güzel anneler biz 10 günlük olduk . karnimda sanıyorum bazen. Sezeryan sonrası ilk bir hafta ağrılar çok oldu yatınca belden kafaya sanki düzenli elektrik akımı veriyorlardı . Dikiş yerime bakamadim hiç korkudan. Bide iştahım yok hiç karnım küçüldü 3 aylık hamile gibi göbek kaldı korse takmaya başlamalı mıyım ? Bide bebek bezi ne kullanıyorsunuz biz ilk Prima aldık sonra slepy çok övdu ler onu deneyelim dedik ama gerçekten slepyy eskisi gibi kaliteli değil bence . Baby turbo okudum burda kalitesi iyiyse ona gecesim var ama bezi değiştirme dedi hemsirem pişik yapabilir bir düzen yap ona devam et dedi kafam çok dolu ya uzun oldu biraz k.b

bence normal. biz de akşam 11:30gibi yattık. 2gibi uyanacak sandım hareketlendi biraz ama uyanmadı. 4te uyandı emdi uyudu. 7,5ta uyandı yine emdi uyudu. 10da kalktı
Ayy ne guzell sizin ya biz saat basi ayaktayiz liste yaptim her uyandigimizda dün gece hic uyumamisim resmen

Kizlar benimkini 1de doyurup yatiyoruz 4 5 gibi uyaniyi kendi bide sabah 8e doğru kalkiyo sonra 11de hepimiz kalkiyorz ztn az mi acaba ya
Yani yaklasik 3 saatte bir bizde oyleyiz.ilk 1 hafta 2 saatte bir sık sık emzir demisti dr.1 hafta sonra dr.a gittigimizde sariligimiz düşmüştü.Dr.da geceleri artık 3 saat uyuyabilir annesi 2 saatte bir kaldirmana gerek yok.3-4saat uyursa endiselenme demişti.3 saatte bir trink kendi uyaniyor ve acıkmış oluyor.2 saatte acıkmıyor artık.20 günlüguz bu arada

Kizlar benimkini 1de doyurup yatiyoruz 4 5 gibi uyaniyi kendi bide sabah 8e doğru kalkiyo sonra 11de hepimiz kalkiyorz ztn az mi acaba ya
Ben de 11 12 gibi duyuruyorum bazen 4 bazen 5 te mizmizlaniyo kalkıp yediriyorm sonra 8.30da yediriyorm. Gunduz daha sik tabi ama banyo yaptıysa gunduz de uyuyo uyandirmaya clsrken yine 4 saat geciyo. Normalde 8 kere beslerdim gunde simdi 1 saat boyunca emiyor oyle olunca 5 6 kere besliyorum. 1 saate yakin emdirip 60 cc mama veriyorm. Normalde kusmuyordu onceden yarim saat emdiriyodm 1 saate cikinca az az kusmaya basladi. Ama kendi istemezse zorla vermiyorm meme.

Biz prime pure aldik 1 njmara bitmek üzere bir de 1 numara molfix aldik ama daha denemedik 2 numara pure 3 numara da sleepy var. Prima purelari ben aldırdım sleepyyi molfixi babasi almis denicez bitince bkalm. Ama primadan asiri memnunum pisik yok sızma yok. Sadece tanesi 1.5 tl cok biraz

Ben de etmiyorum doğumdan ciktiğmda 65 66 ydm simdi 69 oldm cunku yiyorm yeterli sut olsun ben sonra rahat verirm kilo diyetle 6 ayımı alir max

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…