2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Eveeet bu bir sinir boşaltma postudur. Dilediğiniz gibi saydırabilirsiniz.
eşimin ailesi ile ilgili problemlerim var çok yazmıştım buraya da.
doğumuma 2 hafta kala tertemiz evimi bok etmişlerdi biliyorsunuz bunun üzerine doğumuma 5 gün kala yine bana geldiler ve kaldılar
Bilin bakalım noldu
Görümcemin eşinin korona testleri pozitif çıktı
Bir güzel de bize bulaştırmışlar
Eşim öksürükten ciğerleri maf oldu şehir hastanesine gidip test yaptırdı hemen pozitif çıktı o pozitif olunca bana da geldiler eve sürüntü aldılar . Ve ben de an itibari ile pozitifim
3 günlük bebeğim var.

allahım inşallah atlatırız nolur bebeğime bişi olmasın 😔😔😔
Bana bunu yaşatanlara da Allah’a havale ediyorum
Allah yardımcın olsun canım çok üzgünüm insanlar bende yoktur akrabamda yoktur mantıgıyla geziyorlar ya çok sinir oluyorum yenidoğan olan eve gelinir mi şu ortamda buna nasıl vicdanları el veriyor anlamıyorum

Adıyla yaşasın kuzucuk, nasılsınız evde hayat nasıl geçiyor?
Bebekten yana bi sikintimz yok cok sukur de hastanelerden kurtulamadik. Tomografi mr eeg derken hergun hastanedeyz nerdeyse. Temiz ciksalar hergun gideym de illa biseyde sorun cikiyor. O olqbilir bunu cekelim su olabilir bunu cekelim yarij anestezili mr cekilcek ins temiz cikar dua edin kizlar🙏🏻

Hey maşallah 😀😀😀3de boylemi oluyo😀😀 ben adetime 1 hafta kala test yapmaya baslamstm 5 gun varken öğrenmiştim 😀
🤣🤣🤣

3e doğru bi sallamamazlık oluyo sanırım 🙈🙈 kuzum emzirince regl olmamıştım daha ondan anlamadım, düzenli regl olunca insan yine bi takip ediyor yaw.
Ayy evet dimi hastanede calisiyodun yazinca hatirladim baskasi saniyodum onu birde burayla ilgileniyon bizede morel veriyon iyi varsin wendy wendy diyesim var 😍😍😍😘
Ayy sende bana moral verdin canım 🥰🥰😘😘

Bebekten yana bi sikintimz yok cok sukur de hastanelerden kurtulamadik. Tomografi mr eeg derken hergun hastanedeyz nerdeyse. Temiz ciksalar hergun gideym de illa biseyde sorun cikiyor. O olqbilir bunu cekelim su olabilir bunu cekelim yarij anestezili mr cekilcek ins temiz cikar dua edin kizlar🙏🏻
Yaa edilmez mi dualarımız kerem paşayla tabii, burada doğan her bebiş kendi bebeğim gibi, hiç birine kıyamam, inşallah hiç bir şeyi yok kuzumun, çeksinler içiniz rahatlasın inşallah, gönülden diliyorum bunu.

Kızlar 4 günlük bebegim gazdan ememiyor uyuyamıyor sürekli ağlıyor karnı gurulduyor 😭napcam
Kuzum 4. gün için erken başlamış gazı yaa, bol bol kimyon anason çayı iç, gazını yapıp hiç rahatladığı zamanda emzirmeye çalış, bi de sıcak tut bebişi, kızlar kiraz çekirdeği kemerinden memnun kalmışlardı ondan alın olmazsa karnı ayakları sıcak olsun kuzunun.

of benim de bir gün bir günü tutmuyor. bazen öyle bir geliyorki üstüme geçiyor günlük ped takılı olunca.ped takıyorum hiç birşey gelmiyor. bıktım artık pedden
Öle valla aynı durumdayım cildim tahriş olmuş oturup emzirirken canım yanıyor günlük pedle üstüm battı bi kere. daha cesaret edemiyorum günlük pede

Ağlamaktan mahvoldum . Sağlık bakanlığından geldiler bana ilaç getirmeye. Sezeryanlıyım suanlık belirtim yok ama öksürük başlarsa bir de dikişlerimi düşünemiyorum bol bol su tüketiyorum umarım atlatırız 1000 bebekden 1 inde sorun oluyormuş o da en kötü grip gibi atlatıyormuş demişler eşime bol bol emzirmem gerekiyormuş maskeyle ellerimi dezenfekte edip yavruma doyamıyorum koklayamıyorum berbat haldeyim
Kuzum kıyamam çok zor bir durum ama bebişin sağlığı çok önemli. İnş iyileştiğinde bol bol koklarsın yavrunu yeterki sağlıklı olun sizler şifa duaları oku bol bol.
kötüyü düşünme üzülme iyi olacam de sütünü etkilemesin üzüntü

Ağlamaktan mahvoldum . Sağlık bakanlığından geldiler bana ilaç getirmeye. Sezeryanlıyım suanlık belirtim yok ama öksürük başlarsa bir de dikişlerimi düşünemiyorum bol bol su tüketiyorum umarım atlatırız 1000 bebekden 1 inde sorun oluyormuş o da en kötü grip gibi atlatıyormuş demişler eşime bol bol emzirmem gerekiyormuş maskeyle ellerimi dezenfekte edip yavruma doyamıyorum koklayamıyorum berbat haldeyim
Canım ya bende hamileyken covıd oldu. Banada benzer bi şekilde bulastı. Bu yğzden erken dogum yaptım hiç ilac kullanmadım. Sadece kan sulandırıcı verdiler . Onuda zaten kullanıyordum.karantinam bitene kadar maske ile emzirdim. Sonrasında cıkardım maskeyi . 15.gün yinw test yaptılar maalesef yine pozitif. İlac kullanırsan emzirme dedi cocuk doktoru. Bende de sadece sırt agrısı var o yüzden ilac almadım. Dogru mu yaptım onuda bilmiyorum. Sende aglaöa lütfen olan olmuş gercekten sinir oluyor insan. Üzülmemeye calış. Üzülünce zararı yine sana. Acil şifalar

İyi akşamlar kızlar ben 15.12 de 3260 gram normal doğumla kızımı kucağıma aldım çok şükür ara ara emziriyorım tutamıyor göğsü daha yarın inşallah çıkaca ğız her şey yolunda bebeğim çok sağlıklı çok güzel 😍
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah nasıl geçti doğumun rahat olmuştur inşallah 😍👼🏻❤️

Eveeet bu bir sinir boşaltma postudur. Dilediğiniz gibi saydırabilirsiniz.
eşimin ailesi ile ilgili problemlerim var çok yazmıştım buraya da.
doğumuma 2 hafta kala tertemiz evimi bok etmişlerdi biliyorsunuz bunun üzerine doğumuma 5 gün kala yine bana geldiler ve kaldılar
Bilin bakalım noldu
Görümcemin eşinin korona testleri pozitif çıktı
Bir güzel de bize bulaştırmışlar
Eşim öksürükten ciğerleri maf oldu şehir hastanesine gidip test yaptırdı hemen pozitif çıktı o pozitif olunca bana da geldiler eve sürüntü aldılar . Ve ben de an itibari ile pozitifim
3 günlük bebeğim var.

allahım inşallah atlatırız nolur bebeğime bişi olmasın 😔😔😔
Bana bunu yaşatanlara da Allah’a havale ediyorum
Canım sen sıkma canını, insallah bu zor süreci sağlıklı bi şekilde eatalatacaksiniz. Su donemde kendini üzme bebeğine sağlığına odaklan. Ama varya bu düşüncesiz insanlardan bende bıktım. Kaza geliyorum diye bile bile. Gerçekten tam kavga etmelik böyle dusuncesizlik olmaz ya sen kendin sakin ol ama eşinin de ailesinden de burnundan getir sana bunu yaşatmaya hakları yoktu. Birde işte böyle destek yerine köstek olmak yok mu su donemde... off sinir bastı
İyi akşamlar kızlar ben 15.12 de 3260 gram normal doğumla kızımı kucağıma aldım çok şükür ara ara emziriyorım tutamıyor göğsü daha yarın inşallah çıkaca ğız her şey yolunda bebeğim çok sağlıklı çok güzel 😍
Canım gözün Aydın geçmiş olsun. Darısı benim başıma surda 3-5 kişi kaldık, yalanci sancılardan bıktım

X