2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Canım sen sıkma canını, insallah bu zor süreci sağlıklı bi şekilde eatalatacaksiniz. Su donemde kendini üzme bebeğine sağlığına odaklan. Ama varya bu düşüncesiz insanlardan bende bıktım. Kaza geliyorum diye bile bile. Gerçekten tam kavga etmelik böyle dusuncesizlik olmaz ya sen kendin sakin ol ama eşinin de ailesinden de burnundan getir sana bunu yaşatmaya hakları yoktu. Birde işte böyle destek yerine köstek olmak yok mu su donemde... off sinir bastı

Canım gözün Aydın geçmiş olsun. Darısı benim başıma surda 3-5 kişi kaldık, yalanci sancılardan bıktım
Sorma bende yoruldum

Bugün dedim geliyor heralde hiç bu kadar agrim olmamıştı ama bu da gol değilmiş 😊 bekliyorum bakalım oğlum içerde ne zaman sıkılırsa
Benim kızda sürekli hareketli çok sevdi heralde gelmek istemiyor bı turlu 😄 yalancı sancılara ne zaman inanmayı bırakırsam o zmn dogurcam galiba 😅

hala doğuramayan güzel anne adayları napıyosunuz bakalım belirti var mı 🤷‍♀️😅🥰
Bende de ara ara kasıklarda sancı oluyor bide bacaklarda kasılma ama düzenli bir sancı yok. Yarın kontrolüm var bakalım muayene edecek doktor. Merak icerisindeyim.
Eveeet bu bir sinir boşaltma postudur. Dilediğiniz gibi saydırabilirsiniz.
eşimin ailesi ile ilgili problemlerim var çok yazmıştım buraya da.
doğumuma 2 hafta kala tertemiz evimi bok etmişlerdi biliyorsunuz bunun üzerine doğumuma 5 gün kala yine bana geldiler ve kaldılar
Bilin bakalım noldu
Görümcemin eşinin korona testleri pozitif çıktı
Bir güzel de bize bulaştırmışlar
Eşim öksürükten ciğerleri maf oldu şehir hastanesine gidip test yaptırdı hemen pozitif çıktı o pozitif olunca bana da geldiler eve sürüntü aldılar . Ve ben de an itibari ile pozitifim
3 günlük bebeğim var.

allahım inşallah atlatırız nolur bebeğime bişi olmasın 😔😔😔
Bana bunu yaşatanlara da Allah’a havale ediyorum
Biz buna akraba terörü diyoruz canım malesef. Şu pandemi döneminde kimse kimseyle mümkünse görüşmesin diye bas bas bagirirlarken yatılı misafirliğe gelmeleri cehaletten başka bişey değil. Hayır bide bu insanlara bu durumu aciklayamazsin da evine almadı diye tefe koyarlar adamı sonra kocanla uğraş dur. Olan olmuş artık sen tedbirlerini alıp bebeğini besle en güzel şekilde Rabbim sana da eşine de acil şifalar versin kuzuya bisey olmaz inşallah genelde çocuklar hiç problem yaşamadan geçiriyor bu süreci. Sakın olup bol dua et inşallah. Allah ıslah etsin bu insanları da gercekten

Kizlar sleepy bez kullaniniz var mi. Bizimki 1 numara kullaniyo 2.pakete gectik sanki bu daha buyuk gibi anlamadim beden ayni ama daha buyuk
Biz birkaç gün önce 1 numarayı bıraktık. Son bezlerde sızdırma oldu şimdi rahatladık 2 numara iyi geldi. 2 numara daha büyük.

Kızlar 4 günlük bebegim gazdan ememiyor uyuyamıyor sürekli ağlıyor karnı gurulduyor 😭napcam

Bir çocuk doktorundan dinledim dün bebeğin ilk hafta ağlaması kesinlikle gaz ağlaması değildir diyor. Açlıktan doymadığından ağlarmış canım bilgin olsun

Kızlar merak ettiğim bişey var stres bebeğin gelmesini etkiler mi geç gelmesine sebep olur mu yani
Benim doktorum doğum sürecinin tamamen psikolojik olduğunu söyledi geçen hafta. Anne doğuma odaklanır ve normal pozitif bir doğuma kendini koşullarsa doğum öyle geçiyor genelde dedi. Olumsuz koşullanma da bu noktada etkili olabilir diye düşünüyorum. Gerginlik stres bunlar normalde bile vücudumuzu etkileyen faktorler

Canım sen sıkma canını, insallah bu zor süreci sağlıklı bi şekilde eatalatacaksiniz. Su donemde kendini üzme bebeğine sağlığına odaklan. Ama varya bu düşüncesiz insanlardan bende bıktım. Kaza geliyorum diye bile bile. Gerçekten tam kavga etmelik böyle dusuncesizlik olmaz ya sen kendin sakin ol ama eşinin de ailesinden de burnundan getir sana bunu yaşatmaya hakları yoktu. Birde işte böyle destek yerine köstek olmak yok mu su donemde... off sinir bastı

Canım gözün Aydın geçmiş olsun. Darısı benim başıma surda 3-5 kişi kaldık, yalanci sancılardan bıktım
İnşallah Allah kurtarsın sizleri de canım sağlıkla kucağına al

Benim doktorum doğum sürecinin tamamen psikolojik olduğunu söyledi geçen hafta. Anne doğuma odaklanır ve normal pozitif bir doğuma kendini koşullarsa doğum öyle geçiyor genelde dedi. Olumsuz koşullanma da bu noktada etkili olabilir diye düşünüyorum. Gerginlik stres bunlar normalde bile vücudumuzu etkileyen faktorler
Doğumla ilgili pozitiftim ama şu son bı kaç gündür başka sebeplerden dolayı stres içindeyim.cocugumu yok yere etkiliyorum ona da ayrı bi üzülüyorum

Kızlar biz bugün topuk kanı vermeye gittik sağlık ocağına orada devit verdiler günde 3 damla bebeğe dedi siz kullanıyor musunuz? Bizim oğluş yarın 1 haftalık oluyor erken mi kullanmak için

Doğumla ilgili pozitiftim ama şu son bı kaç gündür başka sebeplerden dolayı stres içindeyim.cocugumu yok yere etkiliyorum ona da ayrı bi üzülüyorum
Sıkma canını kuzum zaten hormonlar tavan yapmış durumda bebeğimize odaklanalım kavuşmaya az kaldı biliyorum beklemek sıkıcı ama daha ne kadar bekletebilirler ki 🤷‍♀️😊

X