Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,2%
  • erkek

OY: 87 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    165
Yok anam ya gayet normal bence. Ki normali de yok bu işin bu kadın da burada 31'miş, çok değişiyo kişiden kişiye

images
Neeee? Bu bence 38 haftalık falan gibi sanki. Ama kadının da başka yeri büyümemiş işte kalça bacaklar kol meme falan öyle olunca göbek şak diye ortada kalıyor 🥲

sizlerin göbeğini görüyorum kocaman 😃 benimde 30 haftalık hali böyle… anlamadım ben bu işi 😂 bebeğin kilosu önde aslında bende hatta biraz koca kafalıymış ama bilemedim 🙄
outoffit outoffit Orangegreysky Orangegreysky
Bizimki de önde sanırım ya benim için 31 hafta ama o 32-33 haftalık da olabilir şimdi 😂 Vücut yapısı demek ki yaaa senin göğüslerin hemen alt kısmı daha düz gibi alt karnında daha çok gibi sanki benimkisi bana yarım daire gibi geliyor göbek deliği merkezmiş de altı üstü aynıymış gibi 🤣🤣

Eki Görüntüle 3489369

Ben geçen eczaneye çıkarken üstüme şöyle bişi geçirdim hamile görünmediğimi düşünüyodum ki eczacı ne kadar kaldı abla doğuma dedi ndkfkg görünüyomuşum demek
Benim de bazı kıyafetlerim çok kamufle edici maşallah 6 aylık var galiba falan diyorlar ne 6sı ayol neredeyse 8 aylık diyorum millet şok 😂 Ama açınca belli bence 8 olduğu 😂

Neeee? Bu bence 38 haftalık falan gibi sanki. Ama kadının da başka yeri büyümemiş işte kalça bacaklar kol meme falan öyle olunca göbek şak diye ortada kalıyor 🥲
Benim aynı böyle ya doktor korse falan önerdi artık o derece. Asla ama asla 10dkdan fazla ayakta duramıyorum valla. Hiç bi yerim abartı büyümedi sadece göbeğim abartı. Ablamın 9. Ayda giydiğine ben sığamadım 🤣

Benim aynı böyle ya doktor korse falan önerdi artık o derece. Asla ama asla 10dkdan fazla ayakta duramıyorum valla. Hiç bi yerim abartı büyümedi sadece göbeğim abartı. Ablamın 9. Ayda giydiğine ben sığamadım 🤣
Böyle olmaz görmek istiyoruz 😂

Eltim 20 kg aldı iki bebesinde de ikisini de vermesi 2-3 ay sürdü sırrı neymiş gidip sorcam fkfk
20 miiii bence ben veremezdim o kadar alsam shsjjs senin dediğin gibi sadece karnımıza alalım ki vermesi kolay olsun 😂 Sırrı neymiş öğrenince bize de söyle bakalım 😂 Şey demesin ama yememek 😀 onu herkes bilir dkdjd

Ahaha kapalı olduğum için genelde dış kıyafetlerim bol. Elbiseden çok belli olmuyor bende ya 🤣 bi tane çekmiştim geçen süslenince atarım size diye ama tam olarak ispatlayamıyorum
Eki Görüntüle 3489374
Aslında evet anlaşılıyor büyük olduğu galiba bazı elbiseler de olduğundan büyük gösteriyor bence belki bu da öyledir 🫠

X