2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ped beni de tahriş ediyor benimde günü gününü tutmuyor bi bakıyorum gelen bişi yok bi bakıyorum bayağı kan gelmiş. Daha bırakamadım pedi

Evet canim oglan 11 kizim 9 yasinda

ne kadar sorumsuzca
büyük geçmiş olsun. lohusa halinle bir de hastalık çıkmış

Ped beni de tahriş ediyor benimde günü gününü tutmuyor bi bakıyorum gelen bişi yok bi bakıyorum bayağı kan gelmiş. Daha bırakamadım pedi
of benim de bir gün bir günü tutmuyor. bazen öyle bir geliyorki üstüme geçiyor günlük ped takılı olunca.ped takıyorum hiç birşey gelmiyor. bıktım artık pedden

Canım bende süt yetmiyor sanıyordum. Sık sık emzirdim saat bası emzirdim derken sütüm arttı . Komposto , humana, pekmez gilan ye ve en mühiöi bolll su iç

nasıl böyle sorumsuz davranabilirler? Buna eşin nasıl izin verdi hiç üzülme canım atlatacaksınız inşallah, bebeğini sen maskeyle emzir olmazsa kıyamam küçücük daha.
Evet canim oglan 11 kizim 9 yasinda
Ayy tam yardımcılarmış o zaman sana, büyük 6 küçük 1,5 yaşında benim de
Gözün aydın canım sağ salim evinize çıkın inşallah.

Listemiz güncellendi, eksik bilgimiz yoktur umarım, ayy kasım bebişleri birer birer geldiler 11 gelecek bebiş var gibi görünüyor

Ağlamaktan mahvoldum . Sağlık bakanlığından geldiler bana ilaç getirmeye. Sezeryanlıyım suanlık belirtim yok ama öksürük başlarsa bir de dikişlerimi düşünemiyorum bol bol su tüketiyorum umarım atlatırız 1000 bebekden 1 inde sorun oluyormuş o da en kötü grip gibi atlatıyormuş demişler eşime bol bol emzirmem gerekiyormuş maskeyle ellerimi dezenfekte edip yavruma doyamıyorum koklayamıyorum berbat haldeyim

Kuzum sakinleş bi, merak etme lütfen belirtin olsa şimdiye çıkardı zaten, kadın doğumcunla görüştün mü? Emziren anneler de kullanıyor demişti benim doktorum ama yine de danış bi ona da, hiç merak etme 10-14 güne kalmayacak hiç bir şey, zaten evdesin karantinanın önemi yok, korkma lütfen, bitecek gidecek inşallah, bak hamileyken geçiren arkadaşlar çok şükür sağ salim aldılar kucaklarına, darısı sana sizde atlatın bitsin gitsin.

Kızlar sizden kaç kere topuk kanı alındı ? Taburcu olacağımız gün alındı , 1 hafta sonra tekrar istendi .. yani toplamda 2 kez topuk kanı verdik .. sizde de öyle mi ?
Sağlık ocağı alıyor diye bizim hastane almadı bebeğin canını iki kez acıtmayalım dediler geçen hafta sağlık ocağında verdik topuk kanını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…