2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
geçmiş olsun cnm. peki bşrşey soracağım ücret ödedin mi diğer yaptırdığın yere

Emiyor altını alıyorum mama veriyorum gazını alıyorum tam uyuyacakken hıçkırmaya başlıyor 1.5 saat uyumuyor sonra
Al bizdn de o kdr gel de uyu sonra
Valla bende de eskilerdn vafdi baktim biraz buyuk gibi bunlar 1 ama ikisi de hatta bu ikinciye pakete geçince ilk defa sizdirdi cisini
Bende

Kullanıyorum tam oluyor aslında 1 numarası
Bize de tamdi da bu paket sikintili cikti

Al bizdn de o kdr gel de uyu sonra

Valla bende de eskilerdn vafdi baktim biraz buyuk gibi bunlar 1 ama ikisi de hatta bu ikinciye pakete geçince ilk defa sizdirdi cisini

Bize de tamdi da bu paket sikintili cikti
Uyumayi bırak bu saat oldu kahvaltiyla duruyorum su içsem kafi 2 numara bana da ince geldi bu arada 1 daha kalındi

Canım arkadaşlarımdan duyduğum ve benimde insallah süt konusunda uygulayacağım en etkili gıdalar
Rezene ve humana cayi, kuru incir, kuru dut ve hurma, bulgur pilavı, çiğ soğan, yeşil salata ve bol miktarda su.
Bunlar hepsinde ise yaramış olanlar

Bak sütünün kesildiği ile kalırsın Allah korusun bişi çıkmayacak Allah’ın izniyle.

Selam kızlar, birini canlı derse girdirmeye çabala, diğerinin karnı aç, altı değişecek, biri yenidoğan kucakta ağlıyor, laftan anlayacak durumda değil, ayyy kaoslu bi gündü bugün, hemen bakıcı ayarlamaya karar verdik normalde işe başlayınca ayarlayacaktım, 3 çocuklu hayat çok güzel haberiniz olsun

Bende 3 cocukluyum ama bi tane bez derdim var sen benden daha vahim benimkiler bana yardimci cok sukur

Evet Durup durup başlıyor benimde. Korse kullanınca tekrsr başlıyor ara verince bitiyor. Tam olarak anlamadım ben de rahimde kalan kan mi çıkıyor acaba öyleyse kullanicam çünkü korse, belki karnımın şişliği iner erkenden

Bu ne böyle tek başına misin evde? Eşim ve ben yeni doğan bebeği bakmaktan başımız dönüyor evde. Akşam 7.30 da yatağa giriyoruz dön babam dön bebeyle birlikte sabaha kadar dans :)

Uyumayi bırak bu saat oldu kahvaltiyla duruyorum su içsem kafi 2 numara bana da ince geldi bu arada 1 daha kalındi
Biz prima premium çare kullanıyoruz, memnunuz baya canim, tavsiye ederim, bi deneyim isterseniz. Bu arada Amazon da indirim vardı, ordan sipariş vermiş eşim 3 4 paket. Bi bakın isterseniz.

Aynen ya ama iniyo şişlik korseyle akmasi daha iyi bende kac gundur takamadim korseyi tek basima yapamiyom sıkı biraz ama 7 kilo gitmis 5 kilo kaldi

Aynen ya ama iniyo şişlik korseyle akmasi daha iyi bende kac gundur takamadim korseyi tek basima yapamiyom sıkı biraz ama 7 kilo gitmis 5 kilo kaldi
Ben de daha yeni başladım korseye. Toplamda 9 kilo almıştım 7 si gitti, 2si kaldı. 20 günlük olduk bugün.

Sezeryan olalı 3-4 gün oldu kızlar bugün bezini çıkarıp krem süreceğim ama benim dikiş yerlerim çok sızlıyor ve o bölgede sızlıyor tuvalette ve kalkarken özellikle. Bu durum normalmi
Çok normal ahh ah ne acılar uzanıp kalkamıyordum oturamıyordummm şimdi geçti baya 10 gün sonunda eski halime döndüm

Bende 3 cocukluyum ama bi tane bez derdim var sen benden daha vahim benimkiler bana yardimci cok sukur
Ayy ne güzelmiş o zaman senin ilk 2nin yaşı mı yakın?
Bu ne böyle tek başına misin evde? Eşim ve ben yeni doğan bebeği bakmaktan başımız dönüyor evde. Akşam 7.30 da yatağa giriyoruz dön babam dön bebeyle birlikte sabaha kadar dans :)
Yok canım beceremedim tek başıma işte durum böyleydi, eşim yardımcı saolsun simit falan alıp gelmiş o çıkınca da annem geldi toparladık şükür ki Darısı önümüzdeki günlere

Eveeet bu bir sinir boşaltma postudur. Dilediğiniz gibi saydırabilirsiniz.
eşimin ailesi ile ilgili problemlerim var çok yazmıştım buraya da.
doğumuma 2 hafta kala tertemiz evimi bok etmişlerdi biliyorsunuz bunun üzerine doğumuma 5 gün kala yine bana geldiler ve kaldılar
Bilin bakalım noldu
Görümcemin eşinin korona testleri pozitif çıktı
Bir güzel de bize bulaştırmışlar
Eşim öksürükten ciğerleri maf oldu şehir hastanesine gidip test yaptırdı hemen pozitif çıktı o pozitif olunca bana da geldiler eve sürüntü aldılar . Ve ben de an itibari ile pozitifim
3 günlük bebeğim var.

allahım inşallah atlatırız nolur bebeğime bişi olmasın
Bana bunu yaşatanlara da Allah’a havale ediyorum

Saydirmiyorum Allahindan bulsunlar !!!! Sana ve bebeğine çok üzüldüm sadece.İnsallah bı an evvel atlatirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…